Marczułajtis narzeka na biedę. "Jestem w życiowym dołku". Zapomniała wspomnieć, że jej mąż ma dobrze prosperujący biznes

Jagna Marczułajtis udzieliła ostatnio wywiadu, który odbił się szerokim echem. Opowiedziała o chorobie syna i trudnej sytuacji finansowej. Zapomniała dodać, ile zarabia jej mąż.

Po wywiadzie, jakiego Jagna Marczułajtis udzieliła “Rzeczpospolitej” zrobiło się głośno na jej temat. Mistrzyni Polski w snowboardzie opowiedziała o trudach związanych z wychowywaniem chorego syna, za co należy jej się podziw. Stwierdziła też, że nie ma pieniędzy. Internauci wyśmiali sportsmenkę, bo jej sytuacja finansowa i tak jest lepsza niż przeciętnego Kowalskiego.

Kobieta w wywiadzie, który przytoczyliśmy TU, powiedziała, że żyje z zasiłku. Opowiedziała, o tym, jak namawia znajomych, żeby wspierali ją finansowo, przeznaczając 1% podatku na jej chorego syna.

Jednak Jagna Marczułajtis nie jest matką samotnie wychowującą dzieci. Przyznała, że mąż zarabia.

Pracuje i zarabia na nas tylko mąż.
Jestem w życiowym dołku - podsumowała swoje finanse.

Nie możemy z dyskutować z tym, jak czuje się sportsmenka, ale możemy obiektywnie spojrzeć na jej sytuację. Kobieta przez wiele lat udzielała się w sporcie, polityce i mediach, prowadziła też dobrze prosperującą szkołę narciarstwa. To jasne, że oszczędności kiedyś się kończą, ale Marczułajtis zapomniała dodać czym zajmuje się i ile zarabia jej mąż.

Mężczyzna jest właścicielem kompleksu domków całorocznych w Zakopanem przeznaczonych na wynajem. Miejsce możemy znaleźć pod uroczą nazwą “Wioska Jagny”.

Jeśli chcecie się tam wybrać, warto wcześniej zaplanować urlop. Na stronie dostępny jest grafik rezerwacji. Co prawda można znaleźć wolne terminy, ale na brak zainteresowania właściciel nie powinien narzekać.

Ceny w “Wiosce Jagny” są adekwatne do standardu, który, jak wnioskujemy po zdjęciach, jest naprawdę wysoki. Zimą za wynajem domku na 1 dobę zapłacimy 590 zł.

Wioska Jagny powstaje z marzeń Jagny i Andrzeja o miejscu idealnym do wypoczynku wraz z rodziną. Inspiracją do stworzenia tego wyjątkowego miejsca była Jagny miłość do tradycji góralskich oraz pasja Andrzeja do nowoczesnych rozwiązań, designu i technologicznych nowinek. - możemy przeczytać na stronie internetowej.

W ofercie dostępne są dwa domki, ale wioska niedługo ma się rozrosnąć do 6 budynków. Najwidoczniej biznes się kręci. Nie dziwi nas więc negatywna reakcja internautów na słowa sportsmenki. 

Jagnie Marczułajtis niewątpliwie należy się duży szacunek za walkę o zdrowie dziecka. Jednak fakt jest taki, że w Polsce jest wiele osób samotnie wychowujących niepełnosprawne dzieci, które naprawdę żyją tylko z zasiłku. Zdaje się, że Marczułajtis jest jednak w lepszej sytuacji. 

PC

Więcej o:
Komentarze (245)
Marczułajtis narzeka na biedę. "Jestem w życiowym dołku". Zapomniała wspomnieć, że jej mąż ma dobrze prosperujący biznes
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: liberte

  Oceniono 196 razy 174

  Eh, widzisz Jagienko, trzeba mieć naprawdę klapki na oczach, żeby iść do mediów, pieprzyć o ciężkiej sytuacji i myśleć, że dziś ludzie to kupią bez weryfikacji... Daję moje 1% kobiecie bez męża, za to z dzieckiem bezładnie leżącym od urodzenia w łóżku, przy którym ta biedna kobieta ma pracę 24/24... wyciąganie ręki tak jak ona powinno być dla ciebie wstydem, ale ty nie wiesz, co to wstyd...
  shame on you!

 • 74black

  Oceniono 138 razy 128

  plotek zrobił artykuł z komentarzy pod wczorajszym artykułem o p.Jagnie, brawo wy

 • kitciwoko

  Oceniono 148 razy 118

  Najgłośniej zawodzą ci, którzy maja pełne portfele. Prawda stara, jak świat. Ja ci dam babo jeden procent, no czekaj. Prędzej pisiory zaczną mówić z sensem.

 • ukw8087

  Oceniono 133 razy 107

  I jeszcze , bezczelnie , odbiera ten 1% bardziej potrzebującym tych pieniędzy ...
  Hipokryzja , Obłuda i Cynizm.
  Nieładnie , p. Jagno ...

 • Gość: Przem

  Oceniono 112 razy 98

  Kolejna oszustka bazująca na ludzkiej naiwnosci

 • xezaq

  Oceniono 103 razy 97

  Krakusy nie chciały olimpiady więc bida. Jedno referendum wystarczyło, żeby ludzie odcięli paniusię od rzeki pieniędzy więc co się dziwicie, że pańcia ma syndrom odstawienia od koryta.

 • krzywelustro

  Oceniono 100 razy 72

  Taka sama biedna jak Rydzyk. On kiedyś w RM się żalił, że nie ma absolutnie niczego i nawet gacie które zakłada na przewielebną tłustą d*** nie należą do niego, tylko do zakonu.

  A tak swoją drogą: pieniądze, które Rydzyk dostaje od państwa to nie żadne subwencje, tylko skumulowane 500+, które Ojcu Wszystkich Ojców należy się jak psu micha.

 • popijajac_piwo

  Oceniono 73 razy 65

  Niezłą wioskę Jagna zrobiła...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX