Wszyscy rozpisują się, że Lis wraca do Polsatu. My już wiemy, jaka jest prawda. Mamy komentarz

W ostatnim czasie media podają informacje, że Hanna Lis wraca do Polsatu. Skontaktowaliśmy się z osobą związaną ze stacją.

Hanna Lis rozstała się z mężem, Tomaszem Lisem, i postanowiła poświęcić się pracy. Niedawno pojawiły się informacje o tym, że ma wrócić do Polsat News. Jednak magazyn "Party" donosi, że to nieprawda i dziennikarka otrzyma autorski program w Polsat Cafe. Skontaktowaliśmy się z osobą związaną ze stacją, która stwierdziła, że o niczym nie wiedzą.

W magazyn "Party" czytamy wypowiedź znajomego dziennikarki, która rzekomo miała być bardzo zadowolona z nowego wyzwania.

Hanna jest bardzo zadowolona, że nie będzie musiała pracować w newsroomie ani robić programów lifestylowych, w których nie czuje się najlepiej. Kocha wywiady i potrafi przepytać zarówno celebrytę, jak i znanego polityka – mówił w "Party" znajomy dziennikarki.

Jak się okazuje, to fałszywe informacje. Skontaktowaliśmy się z osobą związaną z Polsatem, która zdementowała te doniesienia.

Pierwsze słyszę o tym. Najpierw pojawiły się informacje, że Hanna Lis otrzyma program w Polsat News. Zweryfikowaliśmy już to dwa tygodnie temu. Teraz jest mowa o Polsat Cafe... Nic na ten temat nie wiem. Przypuszczam, że jeśli byłaby to prawda, to byśmy byli przygotowani i wiedzielibyśmy o tym - mówiła rozbawiona z rozmowie z Plotkiem.

Z tego wynika, że Hanna Lis nie wraca do Polsatu, a wszystkie informacje o jej rzekomym powrocie są jedynie plotką.

AW

W takiej fryzurze jeszcze nigdy jej nie widzieliśmy. Hanna Lis dawno nie wyglądała tak dobrze

Więcej o:
Komentarze (23)
Hanna Lis wraca do Polsatu? Tylko my wiemy, jaka jest prawda
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • proz

  Oceniono 27 razy 13

  Dramat polega na tym, że pewnie nic innego/konkretnego nie umie. A rachunki płacić trzeba.

 • krzysio333

  Oceniono 16 razy 8

  A może Tomasz Ją przyjmie do Newsweeka?.

 • a.k.traper

  Oceniono 7 razy 7

  Róznie w życiu bywa, ja przez 40 lat kilkakrotnie zmieniałem pracę z własnej inicjatywy, teraz żyję ze zleceń od innych firm i nie widzę nic strasznego w pewnych zmianach, co do związków to się nie wypowiadam, bo to są prywatne tematy i przeżycia i raczej przykre.

 • Gość: no

  Oceniono 16 razy 6

  wspolczuje jej , w tym wieku taka malpe z siebie robic na sciankach:(

 • facio60

  Oceniono 16 razy 6

  Próbuje dziewczyna, co się dziwić. Potrzeby są a może Polsat wpadnie na pomysł zatrudnienia.

 • spyderman2

  Oceniono 3 razy 3

  a dópczok już się martwił że go wygryzą. może spać spokojnie, ma kwity na innych co z nim molestowali młode dziennikarki w miniówkach na obcasach więc dają mu robote by siedział cicho

 • Gość: gg

  Oceniono 3 razy 1

  W Plotku wiecie jedno, "Plejada" pisze co innego:
  "O komentarz w sprawie poprosiliśmy szefową Polsat Cafe, Jolantę Borowiec.
  - Tak, to prawda. Hanna Lis poprowadzi w Polsat Cafe talk-show, w którym będzie rozmawiać z mężczyznami. Roboczy tytuł to "Hanna Lis i on". Krzysztof Ibisz rozmawia w naszej stacji ze znanymi kobietami, natomiast Hanna Lis będzie prowadziła rozmowy z panami. Premiera w marcu - powiedziała w rozmowie z Plejadą."

 • Gość: Jacek

  Oceniono 1 raz 1

  Dlaczego anonimowa "osoba związana z Polsatem" miałaby być wiarygodna pismaki z plotka?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX