Gwiazdy "Barw Szczęścia" odchodziły z jej powodu. Teraz Helena Englert sama opuszcza serial

Helena Englert opuszcza "Barwy Szczęścia". Oficjalnym powodem jej odejścia są obowiązki szkolne, których nie mogła pogodzić z pracą.

Córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny, Helena Englert, do obsady "Barw Szczęścia" dołączyła w połowie 2016 roku. Dla tak młodej aktorki to było jak spełnienienie marzeń, jednak 18-latka rezygnuje z kariery w serialu TVP. Oficjalny powód jest bardzo prozaiczny, chodzi o maturę.

Współpraca produkcji "Barw szczęścia" z młodą aktorką została zawieszona kilka miesięcy temu ze względu na jej obowiązki szkolne - wyznała osoba z produkcji serialu w rozmowie z "SE".

Dziewczyna uczy się liceum społecznym na warszawskim Mokotowie. W tym roku ma zamiar przystąpić do międzynarodowej matury, dlatego faktycznie będzie potrzebowała więcej czasu na naukę.

Zastanawiamy się jednak czy szkolne ambicje to jedyny powód, dla którego Englert opuszcza serial. Głośno mówiło się, że jej obecność na planie "Barw Szczęścia" wzbudza kontrowersje i negatywne emocje wśród aktorów. Część z nich deklarowało odejście z ekipy. Powodem miało być nierówne (lepsze) traktowanie początkującej aktorki. Pisaliśmy o tym TU.

Będzie Wam brakowało młodej Englertówny, która w "Barwach Szczęścia" zasłynęła głównie ze sceny seksu?

PC

Więcej o:
Komentarze (80)
"Barwy Szczęścia". Gwiazdy przez nią odchodziły z pracy. Teraz Helena Englert sama opuszcza serial
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: laura

  Oceniono 52 razy 34

  Niespełna 18-latka,to już aktorka,tylko dlatego,że ma sławnego ojca?Chodzi do liceum...

 • Gość: Kira

  Oceniono 39 razy 27

  Wcale nie będzie mi brakować tej małej naburmuszonej aktoreczki! Przez nią nie chciało się oglądać tego fajnego serialu!

 • Gość: Julia

  Oceniono 20 razy 16

  Absolutnie i wogole, wiecznie skrzywiona, okropne dziewczę i niech już nie wraca i nie bierz się dziewczyno za aktorstwo to nie dla Ciebie.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 23 razy 15

  Sypianie z nauczycielem to u nich rodzinne i matki brała korepetycje.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 16 razy 12

  mnie tam nie będzie jej brakowalo// Jak to sie mówi?// była pod ochrona// P.Beata tatus.. no i tak sie toczy zycie.. brakuje dobrych aktorów. a z cycami to kazda nas moze zablysnąc na planie.

 • Gość: Malg

  Oceniono 13 razy 11

  Osobiście nie chciała bym już widzieć postaci o na okrągło naburmuszonej minie,ona już grała w o mnie się nie martw i miałam wrażenie ze pomyliła seriale taka sama gra mina i usta w dół

 • cucurucu

  Oceniono 12 razy 10

  Niech zda mature, zastanowi sie czy aktorstwo to jej powolanie i wtedy zadecyduje czy warto. Po co ten pospiech?.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX