Dziennikarz atakuje Rusin i Lisa. Włącza się ich córka. "Pilnuj żony lepiej". Na tym się nie skończyło

Krzysztof Stanowski od jakiegoś czasu atakuje na Twitterze Kingę Rusin i Tomasza Lisa. Córka dziennikarzy, Pola, postanowiła wstawić się za rodzicami.

Profil Tomasza Lisa na Twitterze okazał się jednym z najbardziej angażujących w 2017 r. Dziennikarz "Przeglądu Sportowego", Krzysztof Stanowski, skomentował ten fakt w niewybredny sposób:

Choć sam Lis powstrzymał się od reakcji, głos zabrała jego starsza córka, Pola Lis. Jej riposta była jednak mało merytoryczna:

Pilnuj żony lepiej ;).

Stanowski skomentował to krótko:

LOL. Co za rodzinka. 

Irytację dziewczyny można tłumaczyć faktem, że wcześniej Stanowski zaatakował jej matkę. Angażująca się w akcje proekologiczne Kinga Rusin wezwała "dziennikarzy prawicowych" do "włączenia się w ochronę dziedzictwa narodowego". Wśród nich wymieniła Stanowskiego, któremu się to nie spodobało. Wymownie skomentował to na Twitterze.

Dziękuję za wezwanie pani Kingo, ale nie jestem ani z mediów prawicowych, ani w ogóle nie jestem prawicowcem. Za to mam swój nieduży las i o niego dbam. Dbałość - o dziwo - polega na tym, że muszę teraz wyciąć sporo drzew, żeby inne mogły urosnąć mocniejsze. Zapraszam z piłą.

Wtedy również Pola zabrała głos:

Fakt - pan po prostu robi dobrze obecnej władzy przy okazji, waląc w moją rodzinę myśląc, że coś Pan na tym ugra.
Rodziny będę bronić zawsze - czy ktoś mnie będzie za to hejtował, czy nie. Ten Pan jest akurat zwykłym cwaniakiem, który chce się wypromować, szarpiąc za nogawkę znanych ludzi, żeby całe lewactwo się zleciało i klaskało. Proste - dodała potem Pola Lis.

Do tej pory ani Rusin, ani Lis nie włączyli się w dyskusję. 

Nie tylko głośna kłótnia z Majdanami, czyli Kuba Wojewódzki kontra inne gwiazdy

WJ

Więcej o:
Komentarze (169)
Tomasz Lis zaatakowany przez Krzysztofa Stanowskiego. Ojca broni Pola Lis. "Pilnuj żony lepiej". Na tym się nie skończyło
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • dodosdontquack

  Oceniono 113 razy 75

  "Dbałość - o dziwo - polega na tym, że muszę teraz wyciąć sporo drzew, żeby inne mogły urosnąć mocniejsze."
  Tak sie sklada, ze mam dosc duzy las. Dbalosc polega na tym, ze drzew sie nie wycina wcale. Las to ekosystem, ktory sam sie reguluje. Przycmilo buraka od palenia oponami cala zime.

 • Gość: kazio-maciołka

  Oceniono 100 razy 36

  Brawo Pola! Uczepił się burak Twoich rodziców i liczy na popularność, bo kto wie co to jest Stanowski?

 • nienoto

  Oceniono 26 razy 24

  Gdy kiedyś mówiono że dzięki internetowi świat to będzie "globalna wioska", to trochę inaczej sobie to wyobrażałem...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX