"Barwy szczęścia": z serialu odchodzą aktorzy. Wszystko przez córkę Jana Englerta

Atmosfera na planie serialu "Barwy szczęścia" uległa pogorszeniu i aktorzy podejmują decyzje o odejściu. Wszystko przez specjalne traktowanie córki Jana Englerta i Beaty Ścibakówny.

Helena Englert dołączyła do obsady serialu "Barwy szczęścia" w połowie 2016 roku. Początkowo miała zagrać epizod, jednak jej rola została rozbudowana i została na dłużej. Wątek Angeli, w którą się wciela, się rozwija, a młoda aktorka jest obdarzana szczególnymi względami. To nie podoba się aktorom, którzy grają w serialu.

17-latka po odegraniu sceny seksu ze starszym nauczycielem doczekała się większego zainteresowania ze strony produkcji. Częściej bywa na planie zdjęciowym, a jej gaża za dzień podniosła się z 600 do 1000 zł. Poza tym jest przywożona i odwożona. To wszystko, jak podaje "Fakt", nie podoba się to starszym aktorom.

Helena zarabiała za dzień zdjęciowy około 600 złotych. To mniej niż prawdziwi aktorzy, którzy dostają po 3 tysiące. Jednak od jakiegoś czasu to jej wątek został rozpisany. Podczas gdy Englertówna ma nawet 10 dni zdjęciowych w miesiącu, inni pracują na planie tylko dzień lub dwa. Gdy przychodzi do comiesięcznej wypłaty, dostają mniej - mówi źródło tabloidu.

Wielu z nich zaczęło się zastanawiać nad odejściem z serialu. Honorata Witańska już podjęła taką decyzję i poinformowała, że jej bohaterka, Magda, zniknie z "Barw szczęścia".

To rozwścieczyło wszystkich. Aktorom nie podoba się, że Helena jest przywożona i odwożona, podczas gdy inni muszą sami troszczyć się o transport. Niektórzy myślą o odejściu. Honorata Witańska już podjęła decyzję o porzuceniu serialu – można przeczytać na łamach tabloidu.

Czas pokaże, czy kolejne osoby zdecydują się odejść z obsady. Co o tym myślicie?

AW

Więcej o:
Komentarze (150)
"Barwy szczęścia": z serialu odchodzą aktorzy. Wszystko przez córkę Jana Englerta
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: byławidzka

  Oceniono 101 razy 89

  Wyjątkowo irytująca 'aktorka". Poza tym serial staje się nie do oglądania! Beznadziejne wątki, chaos, wsadzanie na siłę miernot aktorskich.

 • Gość: Ola

  Oceniono 105 razy 81

  jest okropna!!!mam nadzieję , że sama odejdzie.

 • totylkoja000

  Oceniono 92 razy 78

  Dość kumoterstwa i załatwiania dla dzieciaczków sławnych rodziców ETATÓW

 • Gość: xxx

  Oceniono 77 razy 69

  Ja osobiście nie lubię tej dziewuszki jak gra , tak bez jakiegoś większego zaangażowania, tak ją odbieram i tyle....

 • Gość: ya.

  Oceniono 82 razy 68

  Oooo proszę następna święta krowa bo rodzice znani a ona nic szczególnego takie nic.

 • kamillwawa

  Oceniono 73 razy 61

  "aktorki" w serialu. Błąd. To tzw. odtwórcy ról serialowych, proszę nie mylić z aktorami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX