Popek potwierdził swój udział w "TzG". Oświeciński już złośliwie komentuje. "Może w końcu coś mu wyjdzie"

W najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami" wystąpi Popek. Informacja o jego udziale dla większości jest sporym zaskoczeniem, a dla niektórych... żartem. Tak twierdzi Oświeciński.

Lista uczestników zbliżającej się edycji "Tańca z gwiazdami" zrodziła niemałe zamieszanie i jest coraz częściej komentowana. Tomasz Oświeciński również postanowił odnieść się do tego, kogo zobaczymy na antenie i skomentował uczestnictwo Popka. W rozmowie z "Faktem" jasno się wyraził, że bawi go udział rapera.

To jakiś żart jest? Cóż, z MMA mu nie poszło, to próbuje z innymi dyscyplinami. On w tańcu to będzie niezły kabaret. Potem niech spróbuje swoich sił w jeździe na łyżwach, a w wakacje niech skacze do wody. Może w końcu coś mu wyjdzie - wyznał. 

Swoim komentarzem wyraźnie zasugerował, że nie wróży Popkowi kariery w żadnym programie, w jakim kiedykolwiek mógłby się pojawić.

Sam raper jest natomiast bardzo entuzjastycznie nastawiony do swojego udziału w programie, co potwierdził filmem opublikowanym na swoim Instagramie.

Pozdrawiam z Jamajki! Już ogłosili, więc mogę powiedzieć: biorę udział w "Tańcu z Gwiazdami". Będzie cza-cza-cza! Wygram ten program, a robię to z dwóch powodów: żeby polecieć w kosmos i wygrać ten program i utrzymać dobrą formę do następnej walki, bo z tego co widziałem będę tańczył sześć godzin dziennie. Wygram ten program śpiewająco, pozdrawiam was wszystkich!

Konflikt Oświeciński vs. Popek

Wrogie nastawienie do siebie obydwu panów zrodziło się po walce MMA, którą stoczyli w grudniu ubiegłego roku. Przed pojedynkiem Oświeciński przez wielu był skazywany na porażkę, a faworytem był Popek. On sam również był przekonany o swojej przewadze nad rywalem. Twierdził nawet, że nigdy w tym sporcie nie był tak pewny swojej wygranej. Do pewnego momentu tak właśnie było, ale ostatecznie Oświeciński zyskał przewagę, a sędzia był zmuszony przerwać pojedynek. Popek przegrał. Od tego momentu aktor i raper nie pozostają ze sobą w przyjaznych stosunkach.

MT

Popek o fance, która wytatuowała sobie oczy: To błąd, nie starajcie się być drugim mną

Więcej o:
Komentarze (13)
Oświeciński komentuje udział Popka w "Tańcu z gwiazdami". Aktor nie kryje rozbawienia. "To będzie niezły kabaret"
Zaloguj się
 • bartek.london

  Oceniono 16 razy 10

  Nalepsze jest to ze kiedys cale srodowisko hip-hop z Peja i Popkiem na czele jechali po TEDE ze sie sprzedal i dla komerchy pracowal dla TVN przy programie auto moto a teraz popek Taniec z gwiazdami a Peja w Agencie :))) To kto sie bardziej skompromitowal, TEDE ktory jest fanem samochodow i prowadzil program motoryzacyjny czy Popek tanczacy czacze? :)

 • cucurucu

  Oceniono 6 razy 6

  Takie czasy, ze wystarczy zaistniec w mediach, plywac stylem dowolnym i nie dac sie zatopic

 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  Ten krUl zdaje się tak dobrze zatańczył na parkiecie z Pudzianem, czy Oświęcimskim, że nie mógł z tymże parkietem się rozstać, tak wygodnie mu się leżało:D

 • Gość: pilot

  Oceniono 1 raz 1

  A na Jamajkę w drodze tydzień temu awantura w samolocie. W locie do tańca z ...

 • Michał Runowski

  0

  Strachu trenerze personalny i oszuście zarazem no i aktorze ..... lepiej zajmij się sobą bo co nie lepszy jesteś a ty w MMA jeszcze nie raz dostaniesz wpie...A walka z popkiem była ustwiona

 • szabepio

  0

  Popek i ten oswiecimski nie różnią sie specjalnie od siebie. Obydwóch normalny czlowiek musi się przestraszyć.

 • zebrzec

  Oceniono 2 razy 0

  głupiec i pętak w roli folozofa i króla... takie czasy..

 • Gość: Janusz z Chęcic

  Oceniono 4 razy 0

  DOBRE!!!! DOBRE!!! POPEK!!! POPEK!!! TANCZ!! JESTES SZALONY JA TO WIEM!!! BUUUUU!!! ZAWSZE NIM BYLES OMMDARADA!! A TY MARCINEK WYJONŁEŚ JUSZ TE PAPIERY Z BUTUF CO BY CIE NIE UCISKAŁUY PSZED WALKO??? STRACHU STRACHU SZCZAJ DO PIACHU!!!

 • Gość: kaja

  Oceniono 2 razy -2

  szanowny panie redaktorze plotka nie Oświęcńki tylko Oświęcimski to jakis analfabetyzm na siłe uzywac roznych opinii a nie przestrzegac prawdziwych danych ludzi o ktorych się pisze !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX