Woźniak-Starak tłumaczy się z zachowania w "DDTVN". Pokazała scenariusz rozmowy. Najlepszy jednak komentarz Dody

Nie milkną echa wizyty Joanny Krupy w "DD TVN". Do sytuacji postanowiły się odnieść Agnieszka Woźniak-Starak oraz... Doda.

W niedzielnym programie "Dzień Dobry TVN" gościła Joanna Krupa. Tematem przewodnim jej wizyty miała być "WOŚP", jednak rozmowa bardzo szybko zeszła na inne kwestie, w tym prywatne. Po programie wielu widzów zwróciło uwagę na to, że para prowadzących, Agnieszka Woźniak-Starak oraz Marcin Meller, byli niemili dla modelki. Zarzucano im przede wszystkim złośliwe pytania, które niekiedy były wręcz nie na miejscu.

Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła za pośrednictwem Instagrama odnieść się do tych negatywnych komentarzy. Prowadząca opublikowała na swoim profilu zdjęcie zza kulis "DD TVN", opatrując je krótki komentarzem:

Dziękuję wszystkim za miłe słowa! Fajnie było na chwilę wrócić do korzeni! P.S. A za mną te tajemnicze ręce TVNu, które pociągają za wszystkie sznurki.

Co więcej, Woźniak-Starak upubliczniła scenariusz rozmowy, sugerując, że to nie ona wymyślała pytania.

Również Doda nie przeszła obojętnie wobec tej sytuacji. Piosenkarka od paru lat pozostaje w otwartym konflikcie z prezenterką. Pod postem o wizycie Joanny Krupy na facebookowym profilu "DD TVN" umieściła krótki, ale bardzo wymowny komentarz.

Joanna Krupa następnym razem pożyczę ci pistolet...na "wodę".

Komentarz artystki nawiązywał do sytuacji sprzed kilku lat, kiedy to Agnieszka Woźniak-Starak oskarżyła Dodę o pobicie podczas imprezy "Niegrzeczni" w Chorzowie w 2014 roku. Sąd jednak w 2016 roku umorzył sprawę. Piosenkarka została uznana jedynie winną strzelania do Agnieszki Woźniak-Starak z... pistoletu na wodę.

Jak myślicie, będzie dalsza część tego konfliktu?

AG

Agnieszka Woźniak-Starak na nartach. Dziennikarka nawet w górach zadaje szyku!

Więcej o:
Komentarze (53)
Agnieszka Woźniak-Starak tłumaczy się z zachowania w "Dzień dobry TVN". Najlepsza jest jednak odpowiedź Dody
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: asd

  Oceniono 34 razy 28

  W tej turze rozgrywki to Krupa wyszła najbardziej obronną ręką, jako ta pokrzywdzona. Natomiast Doda nie mogła sie powstrzymać, żeby nie skorzystać z okazji, w swoim stylu, a Starakowa - pomijając już przesadnie powiększone usta i znieruchomiałą twarz - ujawniła, że zadaje pytania ze scenariusza i robi to niestety też w swoim stylu.

 • Gość: mor

  Oceniono 45 razy 25

  dwa głupie blond tłumoki przeciwko trzeciemu blond tłumokowi - ależ rozgrywka, WOOOW !!!!! po której by stronie nie opowiedzieć się - WSTYD !!!!!!

 • Gość: A.

  Oceniono 31 razy 25

  Czyli jednym, a właściwie trzema słowami okazała się być nikim innym, jak tylko " pindą z kwiatkiem".

 • dodosdontquack

  Oceniono 25 razy 17

  WSka wiedziala z komu wlezc do lozka, zeby nie zdjeli z anteny jej parszywego ryja. Jak zwykle nepotyzm, promocja pustakow i dissowanie wartosciowych ludzi.

 • Gość: gosc

  Oceniono 30 razy 16

  Szulim.. juz nie ogladam tvn... dno

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 23 razy 15

  Szulimowa przyznała, że pytanie nie są jej, a ze scenariusza, czyli jest "pindą z kwiatkiem". Odczytuje to, co napisał ktoś inny.

 • ginztonickiem

  Oceniono 31 razy 15

  one wszystkie raczej na ulicy powinny zarabiać niz udawać inteligencję w tv

 • Gość: Sara

  Oceniono 30 razy 14

  Ten komentarz mówi wszystko: "te tajemnicze ręce TVNu, które pociągają za wszystkie sznurki". Czyli nikt tam z prowdzących nie ma swojego wkładu twórczego. Pranie mózgu jednym słowem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX