Rok temu zdjęcie Dudy na aukcji WOŚP sprzedano za 200 tys. zł. Teraz wystawiła coś równie ważnego, ale "szału nie ma"

Agata Duda po raz kolejny wsparła aukcję WOŚP. W tym roku wystawiła kostium, w którym pojawiła się podczas wizyty Donalda Trumpa w Polsce.

Para Prezydencka, podobnie jak w zeszłym roku, włączyła się w zbiórkę pieniędzy wspierającą WOŚPAgata Duda przekazała różowy komplet wizytowy, w którym pojawiła się podczas wizyty Donalda Trumpa i jego żony Melanii w Polsce. Do końca licytacji pozostało 30 dni, jego aktualna wartość aukcji wynosi 1 075 złotych.

Andrzej Duda za to przekazał na aukcję jedwabną muszkę smokingową. Licytacja zakończy się 14 lutego, a jej aktualna wartość wynosi 1 009 złotych. Rok temu jego spinki mankietowe zostały sprzedane za 6 766 złotych.

Wizyta Prezydenta USA w PolsceWizyta Prezydenta USA w Polsce Fot. Slawomir Kaminski / Agencja Gazeta

W tym roku wystawiony przez prezydentową przedmiot raczej nie powtórzy zeszłorocznego sukcesu. Duda oddała wówczas na licytację słynną fotografię, na której witała biskupów na lotnisku w Balicach. Przyjęła na nim zabawną pozę, która stała się później tłem dla internetowych memów i była szeroko komentowana. Padła wtedy rekordowa kwota 200 000 tysięcy złotych, która zasiliła konto WOŚP. Pamiętacie to zdjęcie?

Sukces aukcji WOŚP ze zdjęciem podarowanym przez Agatę DudęSukces aukcji WOŚP ze zdjęciem podarowanym przez Agatę Dudę Fot. aukcje.wosp.org.pl/zdjecie-pani-prezydentowej-agaty-kornhauser-dudy

AW

Więcej o:
Komentarze (40)
Agata Duda wspiera WOŚP. Wystawiła coś ładnego, ale... "szału nie ma"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Klaudiusz

  Oceniono 28 razy 18

  Ha, ha, ha ! Różowy ciuch pani prezydent na aukcji ? To jak scond hand... A co ona Marilyn Monroe, żeby się o jej kieckę darto ?

 • Gość: pytanie

  Oceniono 24 razy 16

  Ciekawe za ile poszłoby pancerne "audi" byłej premierki? Oczywiście gdyby je wystawiono na aukcji, przecież to taki....ewenement.

 • kayomi

  Oceniono 21 razy 13

  przygnębiająco wyglądał ,,zimny i ciemny" pałac prezydencki a przed nim wąż kolorowych 5 tysięcy uczestników biegu warszawskiego WOŚP

 • Gość: gosc

  Oceniono 8 razy 8

  Kostium jest bez sensu, bo szyty na miare. Musiałaby go kupic kobieta o tym samym wzroscie, biuscie i długosci rąk. I to bez przymiarki.

 • szympansjera

  Oceniono 8 razy 6

  "200 000 tysięcy"???
  Poważnie aż tyle?
  Dwieście milionów?
  Ach wy dyletanci redakcyjni.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX