Komentarze (56)
"Chłopaki do wzięcia": śmierć uczestnika. Na program spadła fala krytyki
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: mania

  Oceniono 68 razy 64

  HIPOKRYZJA WIDZÓW !!!!!! gdyby nie było zainteresowania widzów, to programu by nie było !!!! co widzowie zrobili dla uczestników programu - przecież część z nich to sąsiedzi z okolicznych miejscowości ?!?!?!?

 • ulcus.rodens

  Oceniono 42 razy 40

  Kogoś dziwi zawał u Napoleona? Papieros za papierosem i na 100% jakaś niewielka wada genetyczna (lekka dysmorfia, być może upośledzenie lekkiego stopnia). Sam pochodzę ze wsi i znam wielu Jemu podobnych. Szkoda chłopaków, zero perspektyw...

 • pan.szklanka

  Oceniono 42 razy 38

  Ale on umarł ma wizji, że taka afera, czy do tej pory myślano, że taki występ zapewnia nieśmiertelność i dlatego ciągle znajdowano chętnych do Familiady?

 • Gość: Polka

  Oceniono 36 razy 32

  Poziom programu jest taki jak jego uczestnicy i tematyka. Nie czarujmy się magistrami to oni nie są co wcale nie znaczy ze są jak to zostało już kiedyś powiedziane „ drugiego sortu” bo to dobrzy ludzie. Ale polska to nie tylko Warszawa Kraków czy Poznań. Niestety są i takie części polski ja tu pokazano. I zamiast Kaczyński przeznaczać na Rydzyka 70 milionów to mógł by je przeznaczysz na umodernizowanie właśnie takich części kraju. To by były chociaż te pieniądze dobrze zainwestowane !

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 31 razy 27

  "Pojawiły się zarzuty o zaniedbanie i brak zainteresowania" - widzu tego programu: tyłek w troki i wio pomagać na postpegeerowskich wsiach, ratować innych Napoleonów, a nie gdakać na fejsbukach.

  Rzecz jasna ci wszyscy oburzeni fani Napoleona na bieżąco monitorowali sytuację u niego.

 • wu-du

  Oceniono 23 razy 21

  1) Chłopak pił na umór, palił kilka paczek papierosów dziennie, nie dbał o zdrowie
  2) Widzowie nie są od tego aby dorosłych ludzi na odwyk prowadzić siłą
  3) Producenci programu nie są od tego aby dorosłych ludzi na odwyk prowadzić siłą
  4) Agora jako lewicowy portal wrażliwy na krzywdę ludzką nie zrobił absolutnie nic aby temu zapobiec
  5) Szczekacze forumowi i wielce zbulwersowane towarzystwo nie zrobiło absolutnie nic aby temu zapobiec. Mogliście przecież chłopakowi znaleźć pracę, wysłać go na odwyk, wesprzeć go finansowo, a nawet wysłać na jakieś ciekawe kursy. OBŁUDA I HIPOKRYZJA!

  Dziękuje za uwagę.

 • Gość: Adusiek

  Oceniono 14 razy 14

  Ja oglądałam ten program nawet powtórki, no poziom programu nie jest za wysoki ale ktoś stworzył go w jakimś celu, gdyby widzów nie miał to by go zdjęli....szkoda mi trochę tych chłopaków tam występujących ale prawdopodobnie dzięki nim coniektre znaleźli swoją drógą połówkę.... Śmieszy mnie tylko to jak oni się wypowiadają odnośnie wymagań co do kobiet i to czego od nich oczekują, często mi się wydaję że nie szukają potencjalnej żony tylko służącej, no ale to wieś.

 • Gość: rafff96

  Oceniono 36 razy 12

  Nie wiem po co są tworzone takie programy? To pokazuje iloraz inteligencji polskiego społeczeństwa?

 • Gość: 13sw

  Oceniono 7 razy 7

  No i co w tym dziwnego? Telewidzom wydaje się, że firma produkująca program TV to jakaś wielka grupa ludzi, którzy mają czas śledzić, co się dzieje z byłymi występującymi?

  Skąd były "zakład pracy" ma wiedzieć o śmierci swojego pracownika, jeśli go rodzina nie poinformuje?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX