Marek Kondrat niedługo zostanie ojcem. Późne ojcostwo skomentowała teraz jego była żona

Marek Kondrat ponownie zostanie ojcem. Jeden z tygodników spytał jego poprzednią żonę, co sądzi o późnym ojcostwie byłego partnera.

Pod koniec grudnia media obiegła informacja, że 67-letni Marek Kondrat ponownie zostanie ojcem. W ciąży jest jego o 38 lat młodsza żona, Antonina, córka Grzegorza Turnaua. Aktor ma już dwóch dorosłych synów z wcześniejszego małżeństwa z Iloną Kondrat - 44-letniego Mikołaja i 38-letniego Wojciecha.

Tygodnik "Świat i Ludzie" spytał byłą partnerkę, co sądzi o późnym ojcostwie Kondrata.

To pozytywna wiadomość... Moja reakcja wypływa z filozofii Wschodu: żeby nie przywiązywać się ani do rzeczy, ani do miejsc, ani do ludzi. Podpowiedź płynie z filozofii jogi, która mówi: "sytuacja ma zawsze rację”, bo jest, bo się zdarzyła, czy dobra, czy zła - powiedziała Ilona Kondrat.

Marek Kondrat i Ilona rozwiedli się w 2009 roku, po 30 latach małżeństwa. Po rozpadzie związku ona wyjechała do Austrii, gdzie zajęła się jogą. Po powrocie do kraju założyła własną szkołę medytacji. Kondrat wziął ślub z Antoniną 2 lata temu. Mówi się, że para chce wychować potomka za granicą, czemu sprzeciwiają się państwo Turnau.

OG

Więcej o:
Komentarze (136)
Marek Kondrat niedługo zostanie ojcem. Późne ojcostwo skomentowała teraz jego była żona
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: kikki

  Oceniono 259 razy 239

  Była żona bardzo elegancko i dyplomatycznie wybrnęła z niezbyt sensownego pytania.

 • rozterka47

  Oceniono 95 razy 71

  Mądre slowa powiedziała kobieta. Jak się coś zdarza, to znaczy ,że miało się zdarzyć, bez względu na to czy jest dobre czy złe.
  Szkoda tylko ,że nie dodała , że zawsze jest to konsekwencją wcześniejszych zdarzeń, dzialań, wyborów nawet jak nie jesteśmy ich w danej chwili świadomi .

  To co dzisiaj może wydawać się szczęśliwe, w przyszlości moze okazac się tragiczne , to co dzisiaj tragiczne może w przyszlości okazać się zbawienne.

 • staefun

  Oceniono 80 razy 42

  Ona zajęła się jogą a on seksem tantrycznym z młódką.
  I wszyscy zadowoleni. Taka karma.

 • Oceniono 147 razy 39

  Brawo. Młoda, świadoma kobieta, chciała mieć dziecko z mężczyzną, którego wybrała ( i sprawdzała przez kilka lat) Doświadczony mężczyzna zgodził się mieć dziecko z kobietą, która wychowa je na szczęśliwego człowieka, nawet gdy jego zabraknie. Dwoje dorosłych ludzi się dogadało, przyszłość tego trzeciego, malutkiego, widzę lepiej niż kiedykolwiek widziałem swoją własną ...

 • Gość: Kos

  Oceniono 46 razy 36

  No to rozumiem klasa sama w sobie, a nie jak u Zamachowskich i Justy pralka chodzi na okrągło....

 • Gość: A

  Oceniono 46 razy 34

  Mocno osobliwa sytuacja, gdy dziadek dziecka jest młodszy od ojca tego dziecka ;-) Mało tego - dziadek mógłby być synem ojca własnego wnuka (z racji wieku tylko i wyłącznie oczywiście) :D Zagmatwane, wiem! No cóż... ŻYCIE :-)

 • Gość: ktosik

  Oceniono 40 razy 32

  a ja mam takie pytanie, gdy jakis stary facet blisko 70 bedzie mial dziecko to jest ok? ale gdy mowi sie o jakiejs kobiecie chociazby po 40 to od razu slychac krytyczne i obrazajace komentarze np: ze jest za stara i ze powiina czekac na wnuki?! dlaczego spoleczenstwo tak dyskrymunuje kobiety ? a jesli chodzi o faceta to ani jeden komentarz odnosnie jego wieku i posiadania nowego potomstwa?

 • Gość: Arleta

  Oceniono 36 razy 22

  Wszystko jest cacy do czasu aż ktoś nie zachoruje i nie zacznie szcz... pod siebie. Wtedy wybije 12, czar pryśnie a kopciuszek ucieknie gdzie pieprz rośnie i zostanie tylko bucik...

 • puzonik48

  Oceniono 31 razy 21

  Gratuluję wyjątkowej klasy p.Kondrat :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX