Nie żyje jeden z najbardziej lubianych uczestników programu "Chłopaki do wzięcia". Miał 31 lat

Smutna wiadomość dla sympatyków programu "Chłopaki do wzięcia". Jeden z uczestników, Roman Paszkowski, nie żyje.

"Chłopaki do wzięcia". Jeden z najbardziej lubianych uczestników programu, sympatyczny i skromny Roman Paszkowski, znany jako "Napoleon", nie żyje.

Niestety, ta informacja jest prawdziwa. Bohater o pseudonimie "Napoleon" zmarł śmiercią naturalną, prawdopodobnie na zawał serca - powiedziała w rozmowie z serwisem Pomponik Anna Zwolińska, szefowa PR kanałów tematycznych Polsatu.

Mężczyzna miał zaledwie 31 lat. Do programu zgłosił się w poszukiwaniu prawdziwej miłości, ponieważ, jak sam wyznał w programie, bardzo dokuczała mu samotność.

W mojej wsi jest ośmiu kawalerów, na którego przypada zero dziewczyny - mówił ze smutkiem w programie.

O programie "Chłopaki do wzięcia"

Program "Chłopaki do wzięcia" swoją premierę miał w 2012 roku. Do tej pory pojawiło się 12 serii. Głównymi bohaterami programu są młodzi mieszkańcy małych miasteczek i wsi, którzy poszukują partnerek na całe życie. Są w trudnej sytuacji, bo większość dziewczyn, które znali ze szkół, wyjechały do pracy do większych miast. Mężczyźni zostali sami, pracują dorywczo i często "na czarno".

MM, AG

Więcej o:
Komentarze (104)
"Chłopaki do wzięcia". Nie żyje jeden z najbardziej lubianych uczestników, Roman Paszkowski, znany jako "Napoleon"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • jerzytop

  Oceniono 95 razy 87

  Nie ma dziewczyn na polskiej wsi . Patrząc raz przypadkowo na ten program ,odniosłem wrazenie ,że sam wygląd obejść i warunków mieszkaniowych skutecznie odstrasza dziewczyny . Piwko ,papierochy ,brak zębów i porządku . Jednym słowem bród ,smród i ubóstwo
  Po co jest tam potrzebna dziewczyna . Do harowania chyba od rana do wieczora

 • Gość: gocha

  Oceniono 88 razy 68

  No szkoda, ale kompletnie nie rozumiem po co takie programy powstają? Kiedyś obejrzałam kawałek i efekt był taki, ze chciało mi się płakać nad tymi ludźmi.

 • Gość: czarna on-line

  Oceniono 64 razy 56

  Nie wiem jakim trzeba być człowiekiem , aby stworzyć taki program. Parcie na szkło zastępuje poczucie godności dla drugiego człowieka. Nie trzeba być psychologiem, aby zauważyć problemy zwykłych, skrzywdzonych przez los i geny ludzi. Nigdy nie życzę nikomu , co komu nie miłe, ale w tym przypadku na jeden dzień pragnę zamienić rolę odtwórców z producentem programu . Może zatrudnią swojego syna. Zrobią show z własnej rodziny.

 • miszka_szyfman

  Oceniono 50 razy 42

  Szkoda Napoleona , dobry był z niego herbatnik...

 • Gość: leo

  Oceniono 39 razy 37

  Niektóre pogrzeby są mniej smutne, niż ten program

 • Oceniono 33 razy 33

  Fajki, wóda i niedożywienie. Miło będę go wspominał bo też żyję na wsi i znam wielu podobnych asów .

 • tomvxtomvx

  Oceniono 49 razy 33

  Śmierć naturalna w postaci zawału serca wywołanego oceanem wypitego alkoholu i wagonami wypalonych fajek.

 • Gość: iza35krak

  Oceniono 27 razy 27

  Szkoda chłopaka! Samo życie! Ale producenci programu zbijają kasę na pokazywaniu ludzkiej bezradności i krzywdy, a mogli by choć fundnąć bohaterom programu jakąś wycieczkę, by zobaczyli jak wygląda inne , weselsze niż ich własne życie!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX