Tabloid twierdził, że Ostałowska jest na utrzymaniu syna. 16-latek nie wytrzymał. Zamieścił bardzo przykry wpis

10.01.2018 16:30
Dominika Ostałowska, Hubert Zduniak

Dominika Ostałowska, Hubert Zduniak (Kapif, Screen: Facebook/hubert.zduniak?lst=100000702864600%3A100004014858011%3A1515584526)

Dominika Ostałowska jest na utrzymaniu syna? Tak twierdzą niektóre portale. Dziecko aktorki zdementowało te plotki, przy okazji zwracając uwagę na poważny problem, jakim jest hejt w sieci.

Niektóre portale postanowiły zajrzeć do portfela Dominiki Ostałowskiej. Podały informację, jakoby aktorka przeżywała trudny zawodowo okres, co przekłada się na kłopoty finansowe. Ich zdaniem gwiazda jest na utrzymaniu 16-letniego syna Huberta Zduniaka. Główny zainteresowany zabrał głos w tej sprawie, publikując na swoich profilach w mediach społecznościowych emocjonalny wpis.

Nienawidzę opowiadać o swoim życiu prywatnym w internecie, bo nigdy nie uważałem, że to potrzebne. Niestety, kolejny raz widzę, jak ktoś pisze totalnie nieprawdziwe i szkodliwe rzeczy na temat mnie i mojej mamy. Powiem od razu, że NIGDY w życiu nie musiałem i nie muszę płacić za żadne rachunki mojej mamy, wszystkie pieniądze, jakie dostaję z serialu moja mama przesyła na moje konto (...) Boli bardziej, jak widzisz, co ludzie wypisują o twojej mamie. Jedynym i najważniejszym człowieku dla mnie - zdementował plotki syn aktorki.

W swoim wpisie Hubert Zduniak odniósł się również do hejtu, z którym spotyka się od najmłodszych lat tylko przez to, że wyróżnia się wyglądem:

Teraz chciałbym się odnieść do ludzi piszących komentarze na tych portalach. Od 4-5 lat dostaję chyba największy hejt (tak odróżniam hejt od konstruktywnej krytyki) ze wszystkich dzieci w tym czymś szumnie zwanym show-biznesem. Ludzie atakują mnie głównie za to, jak wyglądam.

Hubert ZduniakHubert Zduniak Instagram/hubert_zduniak

Dalej jest jeszcze mocniej. Syn aktorki wyznał, że od lat zmaga się z ostrą krytyką. Już jako 10-latek przekonał się, czym jest hejt w sieci. 

10-letnie dziecko, które patrzy na to, jak ludzie, którym nic nie zrobił, nienawidzą go, wcale nie czuje się dobrze. Ma to konsekwencje w następnych latach. Dosyć mocno obniżone poczucie własnej wartości i spory brak pewności siebie (...).

Przy okazji Hubert Zduniak już na koniec swojego emocjonalnego wpisu apeluje:

Nikt z was piszących o tym wszystkim, nie ma zielonego pojęcia, co tak naprawdę się dzieje w życiu drugiego człowieka, więc zastanówcie się 3 razy, zanim cokolwiek napiszecie, bo naprawdę to, że fakt, pudelek czy jakiś inny pomponik wypoci jakikolwiek artykuł, to nie znaczy że to prawda. Pewnie świata nie zmienię, ale mam 15 lat i jestem jeszcze trochę naiwny.

Dominika Ostałowska wciela się w rolę Marty Mostowiak w "M jak miłość" już od 2000 roku. Niestety, ostatnio coraz rzadziej można oglądać ją na ekranie. Jej syn zaś należy do obsady serialu "Na Wspólnej".

AG

Mariusz Malec zostawił Sydor dla Ostałowskiej. Związek nie przetrwał. Żonę poznał na planie innej produkcji

Biel. Quiz wiedzy ogólnej
1/15Dźwięk wydawany przez bociana białego nazywamy:

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (127)
Dominika Ostałowska jest na utrzymaniu syna? Hubert Zduniak nie wytrzymał i skomentował, publikując emocjonalny wpis
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ola

  Oceniono 265 razy 259

  W szoku jestem jak dojrzale to jest napisane!!!!! Twoja mama może być z Ciebie dumna! A hejtem się nie przejmuj takim ludziom możemy tylko współczuć! Dla Ciebie wszystkiego co dobre!

 • Gość: storczyk

  Oceniono 165 razy 165

  jak na 15 lat jesteś bardzo mądrym chłopcem,nie przejmuj się tymi komentarzami bo ludzie lubią krytykować innych a o sobie myślą że są chodzącymi ideałami

 • Gość: Kaira

  Oceniono 143 razy 143

  Bardzo mądrze napisane!

 • Gość: Ela M

  Oceniono 137 razy 137

  Tylko pogratulować pani Dominice takiego mądrego syna Mamę ma się tylko jedną

 • Gość: Ola

  Oceniono 104 razy 102

  Brak pewnosci siebie przez te hejty to sprawa pozorna; ten brak to raczej ból z niesprawiedliwości. Tak jak ktoś za plecami szerzy kłamstwa na nasz temat. To boli, ale jest częścią Twojej historii. Będziesz 1000x bardziej twardy, niż ktoś, kto tego nie przeszedł, już jesteś, co widać po Twoim wpisie. Pamiętaj że moc w słabości się doskonali. Powodzenia Twardzielu:)

 • Gość: hej

  Oceniono 96 razy 96

  brawa dla chłopaka!

 • Gość: A

  Oceniono 87 razy 87

  Miałam napisać to co już napisaliście: bardzo rozsądny i dojrzały pomimo wieku, młody człowiek! Rodzice mogą być dumni!

 • Gość: ...........

  Oceniono 81 razy 81

  Nareszcie ktoś wygarnął tym co się nudzą i piszą bzdury w sieci wstyd, że to musiało napisać dziecko

 • Gość: Guta

  Oceniono 61 razy 61

  Szacunek młodzieńcze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane