Tabloid twierdził, że Ostałowska jest na utrzymaniu syna. 16-latek nie wytrzymał. Zamieścił bardzo przykry wpis

Dominika Ostałowska jest na utrzymaniu syna? Tak twierdzą niektóre portale. Dziecko aktorki zdementowało te plotki, przy okazji zwracając uwagę na poważny problem, jakim jest hejt w sieci.

Niektóre portale postanowiły zajrzeć do portfela Dominiki Ostałowskiej. Podały informację, jakoby aktorka przeżywała trudny zawodowo okres, co przekłada się na kłopoty finansowe. Ich zdaniem gwiazda jest na utrzymaniu 16-letniego syna Huberta Zduniaka. Główny zainteresowany zabrał głos w tej sprawie, publikując na swoich profilach w mediach społecznościowych emocjonalny wpis.

Nienawidzę opowiadać o swoim życiu prywatnym w internecie, bo nigdy nie uważałem, że to potrzebne. Niestety, kolejny raz widzę, jak ktoś pisze totalnie nieprawdziwe i szkodliwe rzeczy na temat mnie i mojej mamy. Powiem od razu, że NIGDY w życiu nie musiałem i nie muszę płacić za żadne rachunki mojej mamy, wszystkie pieniądze, jakie dostaję z serialu moja mama przesyła na moje konto (...) Boli bardziej, jak widzisz, co ludzie wypisują o twojej mamie. Jedynym i najważniejszym człowieku dla mnie - zdementował plotki syn aktorki.

W swoim wpisie Hubert Zduniak odniósł się również do hejtu, z którym spotyka się od najmłodszych lat tylko przez to, że wyróżnia się wyglądem:

Teraz chciałbym się odnieść do ludzi piszących komentarze na tych portalach. Od 4-5 lat dostaję chyba największy hejt (tak odróżniam hejt od konstruktywnej krytyki) ze wszystkich dzieci w tym czymś szumnie zwanym show-biznesem. Ludzie atakują mnie głównie za to, jak wyglądam.

Dalej jest jeszcze mocniej. Syn aktorki wyznał, że od lat zmaga się z ostrą krytyką. Już jako 10-latek przekonał się, czym jest hejt w sieci. 

10-letnie dziecko, które patrzy na to, jak ludzie, którym nic nie zrobił, nienawidzą go, wcale nie czuje się dobrze. Ma to konsekwencje w następnych latach. Dosyć mocno obniżone poczucie własnej wartości i spory brak pewności siebie (...).

Przy okazji Hubert Zduniak już na koniec swojego emocjonalnego wpisu apeluje:

Nikt z was piszących o tym wszystkim, nie ma zielonego pojęcia, co tak naprawdę się dzieje w życiu drugiego człowieka, więc zastanówcie się 3 razy, zanim cokolwiek napiszecie, bo naprawdę to, że fakt, pudelek czy jakiś inny pomponik wypoci jakikolwiek artykuł, to nie znaczy że to prawda. Pewnie świata nie zmienię, ale mam 15 lat i jestem jeszcze trochę naiwny.

Dominika Ostałowska wciela się w rolę Marty Mostowiak w "M jak miłość" już od 2000 roku. Niestety, ostatnio coraz rzadziej można oglądać ją na ekranie. Jej syn zaś należy do obsady serialu "Na Wspólnej".

AG

Zobacz także
 • Bartosz Żukowski Bartosz Żukowski toczy wojnę z żoną. Ta jest już na skraju załamania nerwowego. "Były awantury i przemoc"
 • ubrania w stylu magdy gessler Modne ubrania na zimę w stylu Magdy Gessler: ona wie, jak stworzyć niebanalne stylizacje!
 • Hubert Urbański Hubert Urbański pokazał 24-letnią córkę! Krystyna ani trochę nie przypomina znanego ojca
Komentarze (132)
Dominika Ostałowska jest na utrzymaniu syna? Hubert Zduniak nie wytrzymał i skomentował, publikując emocjonalny wpis
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ola

  Oceniono 276 razy 270

  W szoku jestem jak dojrzale to jest napisane!!!!! Twoja mama może być z Ciebie dumna! A hejtem się nie przejmuj takim ludziom możemy tylko współczuć! Dla Ciebie wszystkiego co dobre!

 • Gość: storczyk

  Oceniono 173 razy 173

  jak na 15 lat jesteś bardzo mądrym chłopcem,nie przejmuj się tymi komentarzami bo ludzie lubią krytykować innych a o sobie myślą że są chodzącymi ideałami

 • Gość: Kaira

  Oceniono 147 razy 147

  Bardzo mądrze napisane!

 • Gość: Ela M

  Oceniono 141 razy 141

  Tylko pogratulować pani Dominice takiego mądrego syna Mamę ma się tylko jedną

 • Gość: Ola

  Oceniono 108 razy 106

  Brak pewnosci siebie przez te hejty to sprawa pozorna; ten brak to raczej ból z niesprawiedliwości. Tak jak ktoś za plecami szerzy kłamstwa na nasz temat. To boli, ale jest częścią Twojej historii. Będziesz 1000x bardziej twardy, niż ktoś, kto tego nie przeszedł, już jesteś, co widać po Twoim wpisie. Pamiętaj że moc w słabości się doskonali. Powodzenia Twardzielu:)

 • Gość: hej

  Oceniono 100 razy 100

  brawa dla chłopaka!

 • Gość: A

  Oceniono 91 razy 91

  Miałam napisać to co już napisaliście: bardzo rozsądny i dojrzały pomimo wieku, młody człowiek! Rodzice mogą być dumni!

 • Gość: ...........

  Oceniono 85 razy 85

  Nareszcie ktoś wygarnął tym co się nudzą i piszą bzdury w sieci wstyd, że to musiało napisać dziecko

 • Gość: Guta

  Oceniono 64 razy 62

  Szacunek młodzieńcze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX