Księżniczka Charlotte poszła do przedszkola. Mamy jej zdjęcia z pierwszego dnia. Ależ ona wyrosła!

Księżniczka Charlotte ma już za sobą pierwszy dzień w przedszkolu. Z tej okazji opublikowano jej zdjęcia z tego wyjątkowego wydarzenia.

Na początku stycznia ponad 2-letnia księżniczka Charlotte po raz pierwszy poszła do przedszkola. Z tej okazji Pałac Kensington na swoim oficjalnym profilu na Twitterze pochwalił się zdjęciami dziewczynki z tego uroczystego wydarzenia. Jak widać na fotografiach uśmiech nie opuszczał twarzy księżniczki Charlotte. Dziewczynka w tym wyjątkowym dla siebie dniu ubrana była w czerwony, elegancki płaszczyk, do tego miała różowy szalik i plecak w tym samym kolorze. Zobaczcie, jak ona wyrosła!

Zdjęcia zrobiono chwilę przed tym, gdy księżniczka Charlotte udała się na swój pierwszy dzień do przedszkola - poinformował za pośrednictwem Twittera Pałac Kensington.

Informację o wyborze przedszkola dla księżniczki Charlotte przekazano na oficjalnym profilu Pałacu Kensington na Twitterze pod koniec grudnia 2017 roku. Od stycznia dziewczynka uczęszcza do placówki Willcocks w Londynie. Zajęcia odbywają się 5 dni w tygodniu po 3 godziny. Kwota czesnego za to przedszkole robi wrażenie! Koszt za semestr to bagatela 3 050 funtów czyli prawie 15 000 złotych.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że rodzina królewska wybrała właśnie nasze przedszkole dla księżniczki Charlotte. Już nie możemy się doczekać, aż ją w styczniu powitamy w naszych progach - cytował słowa przedstawiciela przedszkola Willcocks Pałac Kensington.

AG

Księżna Kate to mistrzyni "modowego recyklingu". Niektóre kreacje miała na sobie 3 razy! Oto jej ulubione zestawy

Więcej o:
Komentarze (41)
Księżniczka Charlotte poszła do przedszkola. Jej oficjalne zdjęcia z pierwszego dnia opublikował na Twitterze Pałac Kensington
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: goNia

  Oceniono 27 razy 17

  Słodziara.

 • 4boel

  Oceniono 20 razy 16

  No proszę, księstwo nie bało się puścić dziecka do przedszkola w wieku 2 lat, a polscy rodzice (zdominowani przez elbanowskich sponsorowanych przez pis) najchętniej trzymali by swoje dzieci pod fartuchem w domu do starości. Mały prawnuczek królowej Elżbiety chodzi do szkoły, nasze dzieci siedzą w domu do 7 roku życia.

 • dawnyprezes

  Oceniono 21 razy 15

  Szarlotka, to na 100% przyszła królowa imperium !!!. Podobna do prababci jak dwie krople wody :):):)

 • Gość: gość

  Oceniono 29 razy 15

  dlaczego nikt nie ratuje księżniczki przed edukacją?
  Elbanowscy help! Ratujmy księżniczkę!

 • Gość: Alicja

  Oceniono 19 razy 15

  Fajna rodzinka ;)

 • matylda1001

  Oceniono 9 razy 9

  Coraz bardziej podobna do prababci.

 • pan-mario

  Oceniono 2 razy 2

  Czysta babcia. Wnuczka bardzo do babci podobna.

 • Gość: Jhu

  Oceniono 1 raz 1

  Cudownie,że dali jej rajtuzki bo biedny George musi ciągle z golymi kolanami biegać

 • Gość: ola123

  0

  Ludzie skąd w was tyle nienawiści i hejtu nawet w stosunku do dziecka? Mała jest uroczą dziewczynką a komentarze typu że "nie grzeszy uroda" albo że ma fałszywa i wredną "gębe" są naprawdę nie na miejscu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX