Komentarze (79)
Natalie Portman na gali Złotych Globów wypowiedziała pieć niepozornych słów, a wprawiła wszystkich w osłupienie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • state77

  Oceniono 5 razy -1

  Dla równowagi w przyszłym roku większość aktorów powinna pokazać odkryte ramiona i nagie pół klaty, skoro aktorki mogą to dlaczego aktorzy mają zawsze być pozapinani pod szyję?!

 • oczy_argusa

  Oceniono 29 razy -1

  A, nie zwróciła uwagi, ze WSZYSCY nominowani sa białymi mężczyznami? Pie.przona rasistka...

 • Gość: Plotek jest dla idiotek!

  Oceniono 6 razy -2

  Tych pięć niepozornych słów wprawiło wybitnych reżyserów w osłupienie a dwóch czy trzech to się nawet posrało. Ja także!
  "W tym roku w kategorii "Najlepsza reżyseria" nominowani zostali sami mężczyźni"

  Tak, ludziska, nie uwierzycie, ale tym roku w kategorii "Najlepsza reżyseria" dawano nagrody za najlepszą reżyserię a nie za... CYCKI!
  Małe tego, całość prowadziła jakaś PortMAN to nie PortFRAU!

 • vito60

  Oceniono 6 razy -2

  W kategorii ,,Matka Roku" nie było nominacji dla żadnego mężczyzny. Skandal!

 • wolny.kan.gur

  Oceniono 2 razy -2

  Pani Portman się wygłupiła a wszyscy co "umarli" to idioci.

 • piuropusz

  Oceniono 6 razy -2

  Kopernik byla kobieta!!

 • Gość: tarantino

  Oceniono 6 razy -2

  1. nie "oto wszyscy mężczyźni nominowani" tylko "oto wszyscy nominowani mężczyźni". tłumaczenie 1:1 nie jest prawidłowe. ew. "oto wszystkie męskie nominacje".
  2. więc trzeba jednego murzyna, jednego gender, jednego lgbt nominować, jednego azjatę, ćwierć rdzennego amerykanina i jednego hindusa. stwórzcie coś ciekawego a później narzekajcie.
  3. minę ma taką jakby wiedziała, że za to może wyłapać. xd

 • jacek.boczkowski

  Oceniono 2 razy -2

  Kobiety chcą równouprawnienia a to nie oznacza jednocześnie handicapu w każdej dziedzinie. Równe prawa to takie same obowiązki i ocena na tych samych zasadach.

 • Gość: aria

  Oceniono 2 razy -2

  Powinno wreszcie wprowadzić limity w reżyserii. Połowa filmów reżyserowana przez kobiety, potem połowa z dystrybucji kinowej, a potem z limitowanej dla kina ambitnego oraz połowa w normalnej dystrybucji i wreszcie połowa nominacji (w przypadku nieparzystych nominacji należy zmienić ilość na właściwą do podziału). Ostatecznie pozostanie problem ze zwycięzcami. Jaki z tego morał? Najlepiej, jak Hollywood wpadnie na pomysł, aby kręcić parami. Tylko wówczas środowiska LGBT powinny być uwzględnione!

 • nagel68

  Oceniono 2 razy -2

  hmmm. czy sztuka moze byc odpowiedzialna? czy mozna i gtrzeba jej cos nakazac? czy arcydziela nie powstawaly w warunkach niesprzyjajacych? kilka na pewno, trudno zatem odpowiedzialnie argumentowac, ze kobietom rezyserom jest trudniej i dlatego... itp. czasem trudniej przynosi lepsze artystycznie efekty. sprawa seksualnych przyslug...czyz nie przeksztalca sie to na naszyc oczach w spektalk, a wiec coc w czym hollywood jest najlepsze? czy to jest tez zrodlo najlepsze ostatecznych prawd o mralnosci i etyce? hmmm...

 • alter95

  Oceniono 4 razy -2

  Dziękuję za podkreślenie jak dobre filmy w tym roku zrobili mężczyźni ;)

 • panbies

  Oceniono 16 razy -2

  To lubię.
  Z okazji równouprawnienia trzeba było jakąś reżyserkę gniotkę wybrać by była spódniczka.
  Już niedługo trzeba będzie kręcić dwa Batmany na raz.
  Z kobietą jako Batman i mężczyzna jako Batman.

 • bratjolki

  Oceniono 6 razy -2

  Najlepsi reżyserzy, czy najlepsze reżyserki?
  Bo tak to bywa ze sie panie czasem nie załapią, chyba ze w sprincie na 100m zamiast miejsc dla najlepszych bedziemy rezerwowac dla "przedstawicieli środowisk"?

 • doktorpeowcow

  Oceniono 6 razy -2

  A więc wojna! Kobiety przeciwko mężczyznom! geje się ucieszą. I lesbijki. Ale co z transami? Pieprzeni kolaboranci...

 • Gość: Lefigaro

  Oceniono 3 razy -3

  Dlaczego żustin trudą jeszcze nie płacze na YT?! 😢 wzywam go do publicznego rzewnego łkania i przeprosin milionów kanadyjskich kobiet za 6 milionów lat upokorzeń, gwałtów i patriarchalnego pojmowania rzeczywistości!
  #SHAMEonYOUMISTERtrudą!!
  #NEVERAGAIN!!!
  #FUCKUP !!

 • wagadudu

  Oceniono 9 razy -3

  Widocznie kobiety nie nakręciły niczego ciekawego, i żadne suchary ubranej na czarno Żydówki tego nie zmienią. Nie bardzo rozumiem ten cały zgiełk. Przez lata same właziły do wyra rozmaitym bossom Hollywood, żeby robić karierę, a nie uczciwie pracować w innych zawodach, a teraz sobie nagle o tym przypomniały...

 • ml2403

  Oceniono 27 razy -3

  No świetnie. Przez całe lata w Hollywood panowała powszechna opinia, że jeżeli kobieta chce zrobić karierę to właściwie nie innej drogi jak przez łóżko odpowiedniej osoby. Teraz te panie, które zrobiły karierę pewnie w ten sposób nagle poczuły się pewnie i przypomniały sobie jak to było pewnie zapominając, że same na to się godziły, a co najmniej nie protestowały. Pierwsze co widzę to hipokryzja.

 • walek7003

  Oceniono 6 razy -4

  No tak, powinny być dwie kategorie...najlepsza reżyser kobieta i najlepszy reżyser mężczyzna.
  A filmy niech się same bronią.

 • chlebojad

  Oceniono 10 razy -6

  Przecież wszystkie takie nagrody są symboliczne. Co to znaczy "najlepszy film"? W tym kontekście nie uwzględnienie kobiet jest co najmniej nieeleganckie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX