Doda na luksusowych wakacjach. Jej zdjęcie z wyjątkowego miejsca robi furorę. "Nie pytajcie mnie, ile musiałam wypić, żeby podejść do okna"

Doda wciąż przebywa na bajkowych wakacjach, z których relację na bieżąco zdaje na Instagramie. Tym razem pochwaliła się luksusową kolacją w wyjątkowym miejscu.

Doda postanowiła wyjątkowo zakończyć 2017 rok: za granicą, na rajskich wakacjach, pławiąc się w luksusach. Wokalistka wyleciała do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, gdzie zatrzymała się w jednym z najdroższych i najbardziej luksusowych hoteli na świecie. Piosenkarka wciąż przebywa na wakacjach, a na swoim Instagramie chętnie dzieli się bajkowymi zdjęciami z rajskiego wypoczynku. Tym razem pochwaliła się wyjątkową kolacją, którą spożywała na 123. piętrze w najwyższym budynku świata.

Kolacja na 123. piętrze w najwyższym budynku świata. Nie pytajcie mnie, ile musiałam wypić, żeby podejść do okna - żartobliwie podpisała zdjęcie piosenkarka.

Zdjęcie Dody błyskawicznie zdobyło ogromną ilość polubień. Fani piosenkarki bardziej niż na wyjątkowym miejscu i widokach, skupili się na wyglądzie artystki, zasypując ją licznymi komplementami.

Ten Dubaj się chowa w odbiciu urody i przepięknego wyglądu.
Nasza piękna, polska Madonna.
Piękna, kobieca i seksowna. Wyglądasz jak milion dolców (...).
Cudownie wyglądasz! Jak na królową przystało.

AG

Więcej o:
Komentarze (47)
Doda na luksusowych wakacjach w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Pochwaliła się zdjęciem z z najwyższego budynku świata
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: mcp

  Oceniono 37 razy 23

  Kiedyś pustaki służyły do budowania domów. Teraz eksportujemy je do krajów Arabskich.
  A swoją drogą niech ona tam zostanie.

 • Gość: mcp

  Oceniono 29 razy 21

  Wypić? W kraju arabskim? 2 wiadra wody dla wielbłądów. Z pierwszego czerpania.

 • Gość: kkk

  Oceniono 21 razy 13

  No fajnie, mamy foty turystki z restauracji, w której nie jet gościem, tylko oglądaczką. A gdzie ten pokój, którym się chwaliła, że mieszka w "najdroższym" hotelu na świecie. Właściwsze byłoby słowo - pałęta sie, a torebka robi jej fotki...:)

 • staefun

  Oceniono 18 razy 10

  Silikon jej się wylewa z kiecki.

 • Gość: Zenek

  Oceniono 12 razy 8

  To tam, gdzie polskie piosenkarki jeżdżą zarabiać kasę w ten sposób, że bogaci szejkowie srają im na twarz? I płacą duże pieniądze oraz zabierają do luksusowych miejsc w zamian za to, żeby z kolegami zesr... się na twarz takiej piosenkarki albo celebrytki. Tylko pytam.

 • Gość: try

  Oceniono 14 razy 6

  klient nie przyszedł? :-)

 • Gość: Szafir

  Oceniono 14 razy 6

  Jedna prośba, nie wracaj Doda.

 • Gość: Kaśka

  Oceniono 7 razy 5

  Szuka kolejnego Hajdara?

 • piotrm74

  Oceniono 7 razy 5

  Osoba która ma zakaz opuszczenia kraju wysyła fotki z zagranicznych wakacji. Super!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX