Jak tu nie uwielbiać Kamila Stocha? To, co zrobił dla żony, dziękując za nagrodę, chwyta za serce

Polacy uwielbiają Kamila Stocha nie tylko za jego sukcesy sportowe, ale również i za skromność i miłość, którą nieustannie okazuje swojej żonie.

Kamil Stoch ostatni weekend może zaliczyć do wyjątkowo udanych. Wygrał Turniej Czterech Skoczni i przeszedł do historii, będąc drugim skoczkiem po Svenie Hannawaldzie, który zwyciężył wszystkie cztery konkursy tych prestiżowych zawodów. Do tego został wybrany Sportowcem Roku na sobotniej Gali Mistrzów Sportu Przeglądu Sportowego. Statuetkę w jego imieniu odebrała żona, Ewa Bilan-Stoch.

Zapytałam Kamila, czy wolałby wystąpić tu przed państwem, czy wziąć udział w ostatnim konkursie "TCS". Powiedział, że sto razy bardziej wolałby skakać. Teraz to rozumiem, to spory stres - powiedziała z uśmiechem, odbierając nagrodę dla męża.

Podczas gali udało się połączyć z Kamilem Stochem, który po zawodach przebywał jeszcze w Austrii. Najlepszy polski skoczek narciarski ujął wszystkich swoją skromnością, delikatną nieśmiałością i wielką miłością do żony, którą podkreślał na każdym kroku.

Ewuniu, kocham cię - tak rozpoczął swoje podziękowania Kamil Stoch, za co dostał ogrom braw od publiczności.

Sportowiec podziękował za wsparcie kibiców i rodziny. Po raz kolejny zwrócił się do żony, komplementując ją:

Dziękuję z całego serca za wsparcie, które dostaję (...) od swojej pięknej żony, która błyszczy przed państwem, która jest po prostu najjaśniejszą gwiazdą i moją najlepszą wizytówką.

Również na swoich profilach w mediach społecznościowych Kami Stoch podziękował za nagrodę, chwaląc się przy tym piękną żoną.

Zachwyceni fani sportowca również komplementowali jego żonę.

Ewa Bilan w sportowym stylu zostawiła za sobą mocno stylizowany wygląd Ani Lewandowskiej. Wygrała skromnością, naturalnością i odrobiną nieśmiałości! Gratuluję pięknej żony!
Pani Ewa to jest piękna kobieta, normalna, naturalna, nie lansuje się na każdym kroku, wrodzona klasa i styl. Kamil miał rację, że jego żona błyszczała na gali.
Przepraszam, ale śmiem stwierdzić, iż pana Żona wyglądała najpiękniej! Jestem zachwycona urodą, ale i przepiękną kreacją, bez żadnych udziwnień. Klasycznie i naturalnie (...).
Pani Ewa wyglądała rewelacyjnie, ten akcent góralski i "czerwone korale". Dla mnie bomba. Szyk i elegancja. Uwielbiam ten styl.

Piękna i skromna z nich para, nieprawdaż? TUTAJ możecie zobaczyć zdjęcia żony Kamila Stocha.

AG

Więcej o:
Komentarze (44)
Kamil Stoch podziękował za nagrodę dla najlepszego sportowca roku. Swoimi słowami do żony wzruszył wszystkich
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: mol

  Oceniono 80 razy 64

  Piekny chłopak i z urody, i z duszy:)))) Ma w twarzy coś takiego miłego, sympatycznego, chyba po po prostu widać na niej jaki jest. Żadnego udawania, gry, póz. Jaki był jako zapalony do skoków dzieciak, taki pozostał. Żona nie może być inna, bo przecież, innej by nie wybrał, a po czterech latach, już się znają dobrze. Urokliwa, naturalna, inteligentna, z świetnym gustem omijającym ściankowe i WAGSowskie "mody".
  Tylko media niech się nimi zajmuja tyle co dotąd, czyli nie za wiele.
  Od celebrycji i lansu macie Lewych....

 • Gość: gość

  Oceniono 54 razy 42

  Lewandowska jej do pięt nie sięga. Brawa, Kamil i Ewa, jesteście naj :))

 • Gość: Gosia

  Oceniono 43 razy 41

  Pani Ewo☀☀ Jest Pani skromną i piękną kobietą i oczywiście Pani mąż😍😘 IPozdrowienia i Szczęścia w Nowym Roku 🎆🎆👍

 • Gość: kobieta4

  Oceniono 34 razy 30

  Świetna para, oby tylko im nie odbiło i pismaki nie zaczeli wstawiać na okrągło ciuchów zdjęć w których chodzą, brrr

 • Gość: Pląs

  Oceniono 22 razy 20

  Kamil i jego żona prezentują sie cudownie. Dawno nic tak nie zachwycało. Pewność siebie, siła i dystans, brak lansu i jeszcze jakaś skromność w połączeniu z najwyższą jakością sportową i profesjonalizmem. Kamil i Ewa, zostańcie tacy! Nie ma takich wielu!

  Lewandowska widziała? Jak nie widziała, to niech zobaczy.

 • Gość: Michu

  Oceniono 17 razy 13

  Żona Kamila jest normalną kobietą, nie odbija jej sodówka po sukcesach męża, nie wystepuje stale w mediach i sie nie lansuje jak celebrytki. Nie produkuje ciastek ani batonów i nie lata z gołym tyłkiem po facebokach. Za to plus dla pani Ewy Stoch.

 • patriot.wr

  Oceniono 23 razy 13

  Mogę założyć się, że Lewandonska wczoraj urżnęła sie z zawiści i dzis wygladała jeszcze gorzej!

 • Gość: cezar85

  Oceniono 12 razy 8

  czy lewandowscy uważają?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX