Kalisz z młodszą o 30 lat żoną wypoczywa w Zakopanem. Małżonka polityka wbiła TVP niezłą szpilę. Oj, musiało zaboleć!

Ryszard i Dominika Kaliszowie wypoczywają obecnie w Zakopanem. Żona byłego polityka pokazała wspólne zdjęcia z podróży na Facebooku i... przy okazji wbiła niezłą szpilę Telewizji Polskiej.

Ryszard Kalisz wraz z o 30 lat młodszą od niego małżonką, Dominiką, postanowili odpocząć od pracy i wybrali się na dłuższy wypad do Zakopanego. Zdjęciami z podróży żona byłego polityka chętnie dzieli się na swoim profilu na Facebooku.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>

Pod jedną z zamieszczonych fotografii nie brakowało wymownego komentarza do noworocznego koncertu w Zakopanem. To niezła szpila dla Jacka Kurskiego i całej TVP. 

Zakopane jest urokliwym miejscem i nic nie było w stanie tego zepsuć. Nawet nadęty noworoczny koncert z playbacku - napisała pod zdjęciem Dominika Kalisz.

No cóż... nie ona jedna nie była zachwycona noworocznym koncertem Telewizji Polskiej. W internecie pojawiła się lawina hejtu na Luisa Fonsiego, który za swój występ miał zgarnąć od TVP aż 450 tysięcy złotych, a wykonał zaledwie 3 piosenki, śpiewając do tego wszystkiego z playbacku.

A Wy oglądaliście sylwestrowe wykonanie "Despacito"? Też czujecie się zawiedzeni? 

MM

Więcej o:
Komentarze (152)
Ryszard Kalisz z młodszą o 30 lat żoną wypoczywają w Zakopanem. Małżonka polityka wbiła TVP niezłą szpilę. Oj, musiało zaboleć!
Zaloguj się
 • Gość: bet

  Oceniono 40 razy 20

  Ludzie co Wy gadacie. Ja to podziwiam pana Kalisza. że człowiek przy tej tuszy jak on a ja mam tylko 40 kg mniej i byłam wykończona potrafi się wdrapać pod bardzo wysoką górę gdzie ja miałam problem A on nie tylko był w Zakopanym jeżeli chcecie być szczegółowi. Pani Dominika wyglądała też na miłą osobę i kochającą żonę myślę że wiek tu nie gra roli. Tylko zawiść ludzka jest okropna. Ja to wiem bo jako obcy człowiek stojąc na balkonie widziałamtoosobiście.

 • ochujek

  Oceniono 86 razy 20

  Wysyp katolickich wpisów. Jednak to prawda z tym ciemnym ludem. Dużo tego w Polsce. Wynik wyborów dowodem.

 • Gość: Zenko Suzuki

  Oceniono 16 razy 8

  Prawdziwy lew morski hihihihi

 • Gość: Iwka

  Oceniono 58 razy 8

  mając takiego mena koło siebie też byłabym zdegustowana i szukalabym wad wokół;)

 • Gość: Gosc

  Oceniono 64 razy 8

  Na tych zdjeciach wyglądają jak ojciec z córką . a nie z żoną. Co ona w nim widziała chyba tylko kase

 • zalep

  Oceniono 14 razy 8

  Niesmaczne to.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX