Hanna Lis dostała nową pracę? "Przed świętami dopięła ostatnie szczegóły"

Taką informację podał "Fakt". Hanna Lis na antenie Polsatu ponoć pojawi się na wiosnę.

Hanna Lis jakiś czas temu zniknęła z anteny. Jej program na antenie TVN Style okazał się klapą. Po prawie pół roku nieobecności ma ponoć wrócić do pracy i na wiosnę widzowie będą mogli ją oglądać w Polsat News. Jak podaje "Fakt", ma znów zająć się tematami politycznymi.

Hania już wiosną poprowadzi nowy program na antenie Polsat News. Będzie w nim rozmawiać ze swoimi gośćmi o polityce. To jej wielki powrót do tej stacji, w której przecież do 2007 roku prowadziła "Wydarzenia". Jest bardzo podekscytowana! – twierdzi informator tabloidu.

Hanna LisHanna Lis TVN Style

Po tym, jak przestała prowadzić "Wydarzenia", zajęła się realizowaniem reportaży podróżniczych dla stacji TVN Style. Najwidoczniej "życie na walizkach" się nie sprawdziło i Lis postanowiła powrócić do stałej pracy.

Lis długo zastanawiała się czy przyjąć propozycję Polsatu. Po robieniu podróżniczych reportaży dla TVN Style miała nadzieję, że zostanie przy dziennikarstwie lifestylowym. Ale ofert pracy brakło, więc tuż przed świętami dopięła ostatnie szczegóły dotyczące politycznego programu w Polsacie – dodaje informator tabloidu. 

Próbowaliśmy się skontaktować z Hanną Lis, niestety nie odbiera telefonu. Polsat jak na razie nie potwierdził doniesień o powrocie dziennikarki do stacji.

MT

Hanna Lis od dawna nie pokazuje się z mężem. Kryzys? TO zdanie zastanawia

Więcej o:
Komentarze (28)
Hanna Lis wraca do Polsatu? "Przed świętami dopięła ostatnie szczegóły"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kleofas_von_troba

  Oceniono 15 razy 13

  Jak to jest, że takie panie, choćby każda kolejna rzecz, której się chwycą, była żenadą i klapą, a ich kompetencje były żadne - i tak dają radę zahaczyć się w kolejnym miejscu w naszej elytarnej stolycy? A tylu utalenowanych, zdolnych, pracowitych i w dodatku mających jakąś klasę ludzi wykonuje roboty znacznie poniżej swoich kwalifikacji i nigdy na nic lepszego nie będą mieli szansy...

 • jakub13579

  Oceniono 2 razy 2

  Jeżeli miałyby to być programy podobne do emitowanych dotąd przez Polsat News głupawe i infantylne rozmówki egzaltowanych panienek z idiotami typu suski albo pięta, którzy mają podpisywać się na ścianie, lub niedzielne śniadanie wspólnie z radiem Zet, to Pani Lis należy współczuć nie zazdrościć.

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 2

  Fajnie, można jej nie lubić,ale jest profesjonalną dziennikarką,będę oglądać

 • Oceniono 4 razy 2

  ... #Ⅎ ...

  ...ok - dobry news!

  ...to prośba o archiwum :)

  ...i gramy :) lecz tym razem w moją "rosyjską ruletkę"!

  #RÆ

 • Gość: red

  Oceniono 1 raz 1

  musiało ją nieźle przypilić żeby wracać do śmieciowej stacji

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz 1

  Myślę ze oglądalność spadnie

 • Gość: G33

  Oceniono 1 raz 1

  Następna klapa murowana

 • Gość: Ja

  Oceniono 1 raz 1

  Nie bede ogladac tego babska

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX