Grzegorz Turnau sprzeciwił się nowemu pomysłowi Kondrata. "Nie chce o tym słyszeć". Chodzi o Antoninę i dziecko

04.01.2018 11:00
Marek Kondrat, Antonina Kondrat, Grzegorz Turnau

Marek Kondrat, Antonina Kondrat, Grzegorz Turnau (EAST NEWS / KAPIF)

Marek Kondrat i jego żona Antonina podobno chcą zamieszkać w Hiszpanii, by tam wychować swoje dziecko. Jak donosi "Na Żywo", może to nie być takie łatwe.

67-letni Marek Kondrat i jego 29-letnia żona Antonina oczekują dziecka. Jeśli wierzyć kolorowej prasie, małżonkowie marzą, by wychować potomka w Hiszpanii. 

Marek od dłuższego czasu skłaniał się ku temu, by na stałe zamieszkać za granicą. Na wieść o tym, że żona spodziewa się dziecka, zaproponował, by na razie nie wracali do kraju. W Hiszpanii miałaby spokój i anonimowość, czego brak im w ojczyźnie. Byłaby też pod opieką znakomitych lekarzy - mówi źródło magazynu "Na Żywo". 

To właśnie na Costa Blanca para ma swój dom i winnicę. Antonina ponoć na początku była skłonna zgodzić się na sugestie męża. Jest jedno "ale" - państwo Turnauowie. Jak informuje gazeta, żona aktora zmieniła zdanie pod wpływem rodziców. 

Teściowie Kondrata nie chcieli słyszeć o pozostaniu córki za granicą. Pragną mieć jedynaczkę blisko i wspierać ją w tym wyjątkowym czasie - donosi osoba z otoczenia rodziny. 

Antonina na czas ciąży wróciła więc do rodzinnego Krakowa. Jest pod stałą opieką lekarzy, a podczas wizyt i badań towarzyszy jej mama. Dobrze się czuje, co daje jej możliwość dalszej pracy w firmie męża. Robi wszystko, co do tej pory, oprócz testowania wina. 

Marek Kondrat, Antonina KondratMarek Kondrat, Antonina Kondrat EAST NEWS

Małżonkowie ponoć jeszcze nie poznali płci dziecka. 

Marek marzy o córeczce. Mimo dojrzałego wieku nie miał okazji poznać, jak to jest być ojcem dziewczynki - zdradza znajomy aktora w "Na Żywo".

Przypomnijmy, że gwiazdor ma dwóch synów z małżeństwa z Iloną Kondrat - Mikołaja (43 l.) oraz Wojciecha (37 l.).  

Czy po narodzinach dziecka Kondratowie jednak wyjadą za granicę? Czas pokaże. 

JT

Dzieci gwiazd na Instagramie. Urocze zdjęcia i filmiki

Policz się z PRL - jak znasz słynne liczby słusznie minionej epoki?
1/15Bohaterowie serialu Stanisława Barei, o lokatorach warszawskiego blokowiska, mieszkali przy Alternatywy:

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (127)
Marek Kondrat i Antonina Turnau chcą wychować dziecko za granicą. Nie zgadza się Grzegorz Turnau
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Bardzo_spokojny_gość

  Oceniono 102 razy 90

  Kraków to najlepsze miejsce do przeżycia ciąży. Jak powszechnie wiadomo, nic tak korzystnie nie działa na rozwój dziecka, jak solidna dawka benzopirenów. Pod wpływem smogu płucom dziecko pięciokrotnie zwiększa się objętość. Potem może od razu zostań mistrzem olimpijskim w pływaniu. Gdyby moja żona była w ciąży i mielibyśmy dom w Hiszpanii na słonecznym wybrzeżu, gdzie smogu nie ma, to kazałbym jej czym prędzej przenieść się do Krakowa, bo dobro żony i dziecka jest dla mnie najważniejsze.

 • wolak007

  Oceniono 69 razy 65

  Pierwsza zasada. Nie dyskutuje się ze starszym od siebie zięciem?...

 • Gość: Gabi

  Oceniono 81 razy 55

  Nie bardzo rozumiem co mają teściowie do powiedzenia. To chyba rodzice powinni decydować o tym, gdzie i jak chcą wychować dziecko. Kolejni toksyczni dziadkowie?

 • rumpa

  Oceniono 52 razy 50

  Może ja jestem nienormalna ale ciąże to się moim zdaniem z mężem przeżywa a nie z mamusią.
  Z mamusią do lekarza - no padnę za chwilę. Tzn ok z mamusią do lekarza jak tatusiowi się zmarło albo nie chce mu się być tatusiem albo właśnie jest na wyspie świętej Heleny w celach zarobkowy no ale to nie jest ten przypadek.

 • Agnieszka Sitowska

  Oceniono 54 razy 40

  Uhahahaha, 29 letnie dziecko oczekujące dziecka wraca pod skrzydła rodziców. Ciemność widzę dla ich małżeństwa, chyba, że pan Konrad jest też w takim już wieku, że potrzebuje opieki i państwo Turnau też go pod skrzydła wezmą.....

 • trup

  Oceniono 30 razy 28

  Super, niech sobie matka i dzieciątko nie narodzone pooddychają krakowskim smogiem.

 • Gość: Rafał

  Oceniono 28 razy 26

  Nie ma tam wielkiej miłości, jeśli żoneczka przedkłada pomysły rodzica/rodziców nad wolę męża. Przerabiałem coś takiego na własnej pupie. Straciłem kilkanaście lat na związek z kimś takim. Straciłem bezpowrotnie i trwale zraziłem do instytucji małżeństwa.

 • Gość: Śmieszny Jajcarz

  Oceniono 41 razy 23

  Ale jaja - dziadek młodszy od ojca! Patologia wśród celebrytów. Grzegorz Turnau musi robić dobrą minę do złej gry, ale w głębi duszy na pewno nie jest to szczytem jego marzeń, by dziad starszy od niego o dwadzieścia lat zrobił dzieciaka jego córce.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane