Wpadka na sylwestrze Polsatu. Przed występem Farnej doszło do fatalnej pomyłki. Wybrnęła po mistrzowsku

Podczas tegorocznego sylwestra w Katowicach doszło do wpadki przed występem Ewy Farnej. Zamiast usłyszeć utwór wokalistki, usłyszeliśmy piosenkę grupy "Ich Troje".

Podczas występu Ewy Farnej na Sylwestrowej Mocy Przebojów w Katowicach doszło do wpadki. Zamiast wokalistki można było usłyszeć zespół "Ich Troje".

Występ artystki zaczął się bez przeszkód. Po pierwszym utworze Farna złożyła życzenia publiczności i już miała zaczynać kolejny utwór... aż nagle z głośników poleciało "Zawsze z Tobą chciałbym być" grupy "Ich Troje". Publiczność od razu wybuchnęła śmiechem, a Farna bardzo szybko poradziła sobie z pomyłką organizatorów koncertu. 

Co to była za piosenka? "Ich Troje", nie? Pamiętam z dzieciństwa, ale nie znam tekstu na pamięć, więc pozwólcie, że zaśpiewam swój numer - powiedziała radośnie Farna.

Piosenkę chyba każdy zna, a gdyby ktoś nie pamiętał tekstu, to można go sobie właśnie teraz przypomnieć.

 

Przypomnijmy, że również TVP w tym roku zaliczyło wpadkę podczas jednego z sylwestrowych występów. 

MT

Więcej o:
Komentarze (27)
Ewa Farna - wpadka na sylwestrze Polsatu. Przed występem Farnej doszło do nieporozumienia
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Dópa

  Oceniono 33 razy 25

  Fajna babka bez dwóch zdań.

 • g.lesio

  Oceniono 23 razy 21

  Przypadkiem to zobaczyłem w TV bo przeleciałem po wszystkich TV by się upewnić, że nie ma na co patrzeć co oczywiście się potwierdziło. Z roku na rok pokazują większe g. - większość to jakieś byłe gwiazdy kupowane chyba wyłącznie na wyprzedażach.
  A arna zaskoczona poradziła sobie z tym naprawdę nieżle - brawo.

 • abuszak

  Oceniono 16 razy 12

  W tv w zimie ciężko o granie na żywo ale da się jak ktoś ma jaja i jest prawdziwym muzykiem.

 • Gość: polsat

  Oceniono 6 razy 4

  Byłem pod samą sceną i widziałem że prawie wszyscy artyści występuący na sylwestrze z polsatem grali i śpiewali z playbacku. Smutne to

 • Gość: ola

  Oceniono 1 raz 1

  Oczywiście, ale to Luisa Fonsi zmieszali ludzie z błotem i nadal to robią na jego profilu na instagramie w komentarzach! Szczerze trzeba mieć bardzo nudne i smutne życie, żeby wchodzić na profil artysty, którego się nie obserwuje żeby tylko zostawić przykry komentarz! A jak widać, na TVP wszystkie zagraniczne gwiazdy miały playback i niektóre nawet się z tym nie kryły, tak samo na polsacie czy tvn, ale oczywiście trzeba zhejtować Luisa bo to "modne" i "fajne" Wstydźcie się, kiedyś ten wasz jad was udusi!

 • Gość: Ptak

  0

  Dla zainteresowanych - wszyscy artyści na tak dużych imprezach GRAJĄ z playbacku, bo taki jest wymóg, kiedy zmienia się artysta trzeba by zmieniać instrumenty na scenie w przeciągu niecałej minuty, a z podpięciem każdego też byłby problem. Natomiast to czy wokal jest na żywo zależy od samego artysty, Farna śpiewała na żywo i było to słychać, większość gwiazd tam - niestety nie. Smutne, bo da się postawiç na swoim i zaśpiewać bez playbacku.

 • Gość: Solo

  0

  Wielkie mi mecyje

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX