Anella odleciała. "Świat oszalał na mym punkcie". Ale to dopiero początek. Pokłóciła się o naturalne futra. Jej argumenty? Co najmniej dziwne

Anella pokłóciła się z fanami, którym nie spodobało się, że pozuje w naturalnym futrze. Jest też przekonana o swojej wyjątkowości, której tylko Polacy nie są w stanie docenić.

Anella przerobiła swoje ciało tak, żeby przypominało figurkę lalki Barbie. Zrobiła to tak skutecznie, że na jej zdjęcia patrzą nie tylko internauci z Polski, ale i z całego świata i nadziwić się nie mogą. Anella to zdziwienie bierze za podziw i cieszy się z każdej zagranicznej publikacji o sobie.

Niemcy "atakują" - chcą "zabrać" POLSKĄ BARBIE? Świat oszalał na mym punkcie! Doceniana i zachwalana w każdym zakątku świata! A ja - mimo rodzimego "hejtu" pozostaje JESZCZE CIERPLIWIE wierna naszej Polsce! Kobietki - piersi do przodu i przestańmy myśleć schematami oraz oceniać ludzi po okładce! Zawsze można znaleźć złoty środek! - napisała na Instagramie gładko łącząc nieumiarkowanie w stosowaniu operacji plastycznych z patriotyzmem oraz wiarą w "złoty środek".

Miejmy nadzieję, że polskie patriotki złotego środka szukać będą jednak z dala od gabinetów medycyny estetycznej. I że nie będą swojego patriotyzmu wyrażać noszeniem naturalnych futer, co dla Anelli wydaje się oczywistością. Kiedy bowiem wrzuciła na Instagram zdjęcie w naturalnym futrze wkurzonym fanom odpowiedziała z perspektywy politycznej:

Przejmujecie się zwierzątkami - ok. Bardzo to empatyczne. Ja osobiście wolę pięknie wyglądać w naturalnym futrze, niż w podrobionym (...). Może czas także spojrzeć na uchodźców/fale emigrantów (burzących ład w Europie), gdzie człowiek zabija drugiego człowieka... Być może kiedyś ktoś z nas padnie ich ofiarą i co wówczas? Ale widocznie życie zwierzątek (które często przenoszą wściekliznę i inne choroby) jest ważniejsze, niż człowieka... Często nam bliskiego - zakończyła dramatycznie.

Wszystko tu jest: i emigranci "burzący ład w Europie" i sama Europa, w której "człowiek zabija drugiego człowieka" i połączenie tego z zabijaniem niewinnych zwierząt jako tą lepszą alternatywą dla Europy.

Nic z tego nie rozumiemy, ale wiemy jedno: wolelibyśmy naturalną Anellę w podrobionym futrze, niż na odwrót.

JZ

Więcej o:
Komentarze (18)
Anella odleciała. Pozuje w naturalnym futrze, a wkurzonym fanom odpowiada... "Spójrzcie na uchodźców"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: .

  Oceniono 17 razy 17

  pzestancie o niej pisac, bo tylko ja promujecie w ten sposób. cisza w eterze bardziej jej zaszkodzi niz zgryzliwe komentarze

 • Gość: ula

  Oceniono 8 razy 8

  kto i ile placi wam za lansowanie tego potwora???? ja place za internet i nie zgadzam sie zebym miala ogladac takie straszydlo , ale nie mam wplywu!!!!! bo wszedzie jej pelno!!

 • kitciwoko

  Oceniono 8 razy 8

  Nie pokazujcie chorych psychicznie ludzi. Im robicie krzywdę, a normalnym psujecie nastrój.

 • Gość: Holly

  Oceniono 7 razy 7

  CiekawE ze o prawdziwych modelkach piszecie że są chore bo są szczupłe a tu jakos nie widzicie ze ona jest tak nienormalne chuda. Nogi biodra ramiona talia . To anoreksja połączona z chorobą psychiczną brakiem akceptacji samej siebie nadmierna koncentracja na swojej osobie.

 • Robert Ch

  Oceniono 6 razy 6

  To żałosne ile człowiek da za chwilę sławy. Po co?

 • dandiso

  Oceniono 5 razy 5

  Czy możecie przestać promować cymbałów

 • voman14

  Oceniono 5 razy 5

  wywiady z plastikowymi "lalkami"...(nie ublizajac lalkom)....wezcie ta idiotke to psychiatry....prosze....moze ona nie jest idiotka,ale proces zdebilenia trzeba powstrzymac.Za 10 lat ona pewnego ranka umrze patrzac w lustro.A tak wogule to czy ona tak duzo gada ,ze ma duza gebe?a czy ten jej "malowany lalek kretyn " manager byl badany psychicznie?Buraks show....

 • Gość: irma

  Oceniono 4 razy 4

  czy propagowanie anorektyczek jest nieetyczne i niemoralne ?!?!? bo z ułomności umysłowych nie powinno się śmiać (choć patrząc na nią - to nie grzech ;)) ) ...poza tym glonojady powinny być trzymane TYLKO w akwariach !!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX