Ze zdrowiem Shakiry wciąż nie jest najlepiej. Właśnie wydała wzruszające oświadczenie. "Mój głos nie należy tylko do mnie"

Shakira wciąż zmaga się z chorobą strun głosowych. Piosenkarka wystosowała kolejne oświadczenie, w którym podziękowała za wsparcie i przy okazji zapowiedziała, kiedy wróci do koncertowania.

W połowie listopada tego roku Shakira odwołała swoją trasę koncertową po Europie. Wystosowała również dramatyczny list do fanów, w którym wyjaśniła, że wykryto u niej chorobę strun głosowych. Dysfunkcja wykluczyła jakiekolwiek forsowanie głosu, a ból wręcz uniemożliwiał śpiew. Na oficjalnym profilach Shakiry w mediach społecznościowych oraz na jej stronie internetowej pojawiło się kolejne oświadczenie, w którym piosenkarka poinformowała o swoim stanie zdrowia i zapowiedziała, co dalej z jej trasą koncertową.

Chciałabym wszystkim podziękować za waszą bezgraniczną miłość i wsparcie, które otrzymuje od kilku tygodni. Dzięki wam czuję, że mój głos nie należy tylko do mnie, ale również do was. Były chwile, kiedy to właśnie wasze modlitwy i wiadomości w połączeniu ze wsparciem mojej rodziny były jedynymi rzeczami, które podtrzymywały mnie na duchu.

W dalszej części piosenkarka wyjaśniła, że jest pod stałą opieką lekarzy, a jej choroba wymaga od niej więcej jeszcze czasu na rekonwalescencję.

Na szczęście mogę wam przekazać radosną nowinę. W czerwcu 2018 roku wracam do koncertowania na moim tournee "El Dorado World Tour" (...) - poinformowała.

Shakira przy okazji wyznała, że jest bardzo dumna ze swojego show, które przygotowywała kilka miesięcy. Stwierdziła również, że jej zdaniem będzie to najlepsza trasa koncertowa, jaką kiedykolwiek odbyła.

Obiecuję, że dam z siebie wszystko od pierwszej minuty na scenie. Już nie mogę się doczekać. Odliczam dni do tego czasu - piosenkarka dodała na sam koniec optymistyczny wpis.

Pod postami z oświadczeniem Shakiry posypały się wyrazy wsparcia zatroskanych fanów piosenkarki z całego świata. My również trzymamy kciuki za jej jak najszybszy powrót do zdrowia!

AG

Więcej o:
Komentarze (9)
Shakira wydała wzruszające oświadczenie. Z jej zdrowiem nadal nie jest dobrze
Zaloguj się
 • Gość: Natalia

  0

  Bawia mnie komentarze poniżej😂Większość komentarzy pisanych z zazdrości i o tym że gwiazdy w dzisiejszych czasach śpiewają z playbacku.Ludzie ogarnijcie się bo naprawdę żałosne jest to jak bardzo w waszych komentarzach widać zawisc.Zamiast robić z siebie idiotow,zajmijcie sie sobą zebyscie nie musieli innym zazdrościć.Pozdrawiam💙

 • lieft

  Oceniono 2 razy 0

  Wzruszyłem się. I zaraz się popłaczę.

 • Gość: alleluja

  Oceniono 16 razy 0

  Mnie to wisi, może nie spiewać mała strata

 • jakis_gosc012

  Oceniono 6 razy -2

  A po co jej struny głosowe na koncertach? Przecież to wszystko i tak leci z playbacku.

 • diesel_poznan

  Oceniono 8 razy -2

  Przecież "gwiozdy" tego pokroju i tak z playbacku śpiewają, więc co za różnica w udawaniu?

 • Gość: ważny umiar i klasa

  Oceniono 16 razy -2

  niech nie płacze już się dorobiła ona i ten jej kopacz pikiet

 • c_lod

  Oceniono 3 razy -3

  Pocieszajace jest to ze Shakira pod takim postem ma trzy razy mniej lajków niz Szczepkowska pod swoim ostatnim kiedy wpie..liła plaszczakowi

 • wnuwoj9

  Oceniono 6 razy -6

  A ty masz tylko 500+

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX