W pożarze stracił cały swój dobytek. Na miejsce przybywa Szelągowska. Tego widoku nie da się zapomnieć

Na antenie HGTV będziecie mogli zobaczyć program "Remont razem". Prowadzący kanał pomogą Jackowi, który w pożarze stracił nie tylko cały swój dobytek, ale także zdrowie.

W pierwszy dzień świąt przygotujcie chusteczki, bo ta niespodzianka może Was wzruszyć. Na antenie HGTV Home&Garden zobaczycie program "Remont razem". To relacja z niesamowitej akcji, w której wzięli udział wszyscy prowadzący kanał. 

Historia Jacka jest naprawdę dramatyczna. W pożarze stracił nie tylko cały dobytek, ale też zdrowie. Kiedy bohater wszedł do wyremontowanego już mieszkania, był pewien, że pomylił piętra!

Wszystkie pomieszczenia wyremontowała ekipa Doroty Szelągowskiej według jej planu, na czele z Darkiem "Stolarzem" oraz z architektem Krzysztofem Miruciem. Nie zabrakło Mai Popielarskiej, która zadbała o kwiaty i detale, a także Jimiego Ogdena, który dodał wszystkiemu artystycznego szaleństwa.

Jak Jacek zareagował na swój nowy dom? Tego dowiemy się 25 grudnia o godzinie 22.00 w HGTV. A reakcję Szelągowskiej i zniszczone pożarem mieszkanie możecie zobaczyć w wideo i naszych zdjęciach. 

JT 

Jak znasz Ewangelię? Sprawdź, czy dobrze pamiętasz biblijną wersję historii narodzin Jezusa
1/16Jak zaczyna się poetycki prolog Ewangelii Jana? (wszystkie pytania na podstawie Biblii Tysiąclecia)
Zobacz także
 • Dawid Podsiadło Podsiadło wrócił na Instagram i pokazał, jak mieszka. Dużo płyt i książek. Najfajniejszy jest jednak obraz
 • Małgorzata Kożuchowska należy do tych gwiazd, które raczej starają się chronić swoją prywatność. Jednak na Instagramie uchyla rąbka tajemnicy, pokazując, jak mieszka. Aktorka od kilku lat ma dom w podwarszawskim Konstancie. Dominują w nim jasne kolory i nowoczesne dodatki. Jest przytulnie i bardzo stylowo. Kożuchowska pokazuje, jak można mieszkać nowocześnie i przytulnie! Do tego te piękne, stylowe dodatki
 • Magda Mołek, Beata Kozidrak Tak źle Mołek jeszcze nigdy nie zaczęła wywiadu. Beata Kozidrak była wyraźnie skrępowana
Komentarze (12)
"Remont razem" w HGTV. W pożarze stracił cały swój dobytek. Pomogą mu prowadzący
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Xyz

  Oceniono 37 razy 27

  Wiem co to znaczy stracić wszystko .W 2013 roku też przeżyłam pożar domu świeżo po remoncie przed I komunią świętą mojej córki było. Straszne to było pamiętam tylko jak dzieci z piętra wynosilam. MOPS zaproponował pomoc w praniu wszystkiego co żywcem nie spłonęło .... Kazałam im to co nadaje się do prania sobie zabrać. Pogonilam ich z domu .Czy dobrze zrobiłam? Ciężko mam było piętno pożaru jeszcze za nami idzie .Ale dajemy radę:-) Życzę dużo siły fizycznej i psychicznej panie Jacku i dobrze są są jeszcze tacy ludzie że pomogą

 • Gość: Kinga

  Oceniono 28 razy 20

  Pani Doroto jest Pani niezwykłą osobą. Obejrzeliśmy ten film z ogromnym wzruszeniem, bo tacy dobrzy ludzie jak Pani i Jej Przyjaciele przywracają wiarę w istnienie prawdziwej przyjaźni i dobra na tym świecie. Myślę że uświadomiła Pani wielu z nas że pomoc potrzebującym wzbogaca nas samych i daje ogromną radość. Jest Pani promykiem nadziei na więcej empatii wśród ludzi. Życzymy pomyślnego rozwiązania i dużo radości na nadchodzący Nowy Rok - i nadal wiele szczęścia -bo to że jest Pani bardzo szczęśliwą osobą "widać i czuć"

 • Gość: Gosc

  Oceniono 74 razy -60

  Podpalić nie było komu ale ogrzać się i wypromować to wielu chętnych . Jaka wartość budynku ? Jaka kasę wypłaci PZU czy też inna firma ubezpieczeniowa ? Kogo szelagowska zatrudniła do podpalenia ? Setki tysięcy ludzi stracili domy i nikt o tym nie wie ze nie byli ubezpieczeni bo nie stać ich było na placenie ubezpieczenia ! Idę na piwo bo takie ściemy mnie irytuja

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX