Matka Zamachowskiej w szczerym wywiadzie: Byłam przeciwna wszystkim małżeństwom córki. Jest też o Zbigniewie

Monika Zamachowska i jej matka, Barbara Trzeciak-Pietkiewicz, udzieliły szczerego wywiadu dla dwutygodnika "Party". Opowiadają w nim m.in. o małżeństwach dziennikarki.

Monika Zamachowska jest jedną z najbardziej znanych dziennikarek w Polsce. Od lat pracuje w TVP i co jakiś czas jest o niej w mediach głośno, głównie za sprawą małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim. Ostatnio żaliła się, że przez jego zbyt wysokie alimenty może im kiedyś nie starczyć na jedzenie oraz kilkukrotnie atakowała dzieci aktora.

Teraz wraz ze swoją matką udzieliły wywiadu dwutygodnikowi "Party", w którym rozmawiają o swojej relacji oraz o stosunku do poprzednich mężów dziennikarki.

Jak dowiadujemy się z wywiadu, Barbara Trzeciak-Pietkiewicz była przeciwna wszystkim małżeństwom córki.

Pierwszy mąż, starszy od niej Amerykanin, okazał się wiecznym chłopcem. Sprzyjałam ich rozwodowi. Inaczej było z Jamiem. Uważałam, że Monika za szybko wchodzi w drugi związek. Zakochali się w sobie, to bez wątpienia. Jednak widoczne były różnice kulturowe. Mimo że Monika znała świetnie język, nie miała szans na znalezienie w Anglii pracy w swoim zawodzie. Gdy wrócili do Polski, Jamiego wiecznie nie było w domu. Szanuję go jednak za to, że jest fantastycznym ojcem – wyznała.

Wspomniała też o swoim stosunku do aktualnego męża córki, Zbigniewa Zamachowskiego.

Teraz Monika jest zakochana w Zbyszku - jak nastolatka. Bałam się o nią, czy poradzi sobie z okolicznościami. "Spuchniesz i padniesz", mówiłam. Są jednak szczęśliwi, mają podobne zainteresowania. Daj Boże, żeby to było jej ostatnie małżeństwo.

Mężowie Moniki Zamachowskiej

Zbigniew Zamachowski jest trzecim mężem Moniki. Wcześniej była związana z amerykańskim podróżnikiem i dziennikarzem, Willem Richardsonem, którego nazwisko zatrzymała do czasu ślubu z Zamachowskim. Drugim mężem był Szkot Jamie Malcolm, były pilot RAF, pilot linii Virgin Atlantic. Z drugiego małżeństwa ma dwoje dzieci: Tomasza oraz Zofię.

OG

Więcej o:
Komentarze (45)
Monika Zamachowska i jej matka, Barbara Trzeciak-Pietkiewicz w szczerym wywiadzie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Rena

  Oceniono 48 razy 40

  Co to za serial ? Teraz mama ... A jeszcze babcie, ciocie proszę, chrzestną także ... Przecież ta pani jest dorosła, do tego "osobowość medialna". A tu proszę, histeria już nie w ramach własnego podwórka, ale za chwilę na cały świat. Dzidzia Monika nie ma na buciki i lizaki. Ohyda. Bierz się kobieto w garść i odpowiadaj za swoje życie. I znikaj z oczu ludziom, mającym też różne realne swoje problemy.

 • stardust.2000

  Oceniono 45 razy 35

  Widać Pani Monika ma wyraźny problem z niedojrzałością emocjonalną.

 • pawlaka12

  Oceniono 45 razy 31

  Klasyczny przypadek modliszek-pijawek.
  Dziwne, że Zamachowski dał się wkręcić, ale cóż, może rozumu brakło.

 • Gość: cebula

  Oceniono 33 razy 31

  No, pomoc Boża przy tych alimentach, będzie niezbędna;)

 • Gość: Kos

  Oceniono 36 razy 28

  Moje pytanie brzmi czy ta kobieta wreszcie się opamięta.Codziennie wywiad do innej gazety,opowiadanie bzdur,teraz wtóruje jej matka.Załosne,oj panie Zbiniu ładny masz pan pasztet....

 • antygazeta2

  Oceniono 26 razy 24

  o facecie świadczy kobieta.Zbyniu petojtos to idiota.

 • amorvertical

  Oceniono 24 razy 22

  Wenezueli ciąg dalszy. Oj, Mumin, ale się wpierd.... eś.

 • cucurucu

  Oceniono 25 razy 15

  Oczywiste jest, z Monika Zamachowska nalezy do kategorii zwanej "gold digger" czyli lowczyn posagu, mowiac prosciej szuka latwego szmalu....

 • Gość: Njk

  Oceniono 16 razy 14

  Mnie to dziwi ze ja chcialo poslubic az 3 mezczyzn !!! Znam urocze piekne dziewczyny i sa niezamezne . a j@ az 3 razy ktos poslubial . ja ona to robi.......

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX