67-letni Marek Kondrat skomentował ciążę żony. Teraz już wszystko jasne

Marek Kondrat po raz trzeci zostanie ojcem. Wraz z 29-letnią Antoniną, spodziewają się dziecka. Aktor opublikował w tej sprawie specjalny post na Facebooku.

Marek Kondrat i jego żona, Antonina, spodziewają się dziecka. Jak podaje magazyn "Dobry Tydzień" pierwszy potomek pary ma przyjść na świat już wiosną 2018 roku. Aktor na Facebooku potwierdził tę radosną nowinę i przy okazji poprosił o uszanowanie ich prywatności.

Szanowni Państwo, z radością potwierdzamy dzisiejsze doniesienia prasowe - tak, spodziewamy się dziecka. Nie zamierzamy jednak czynić z tego sprawy publicznej i bardzo prosimy wszystkie media o uszanowanie naszej prywatności. Antonina i Marek Kondratowie - napisał.

Fani pod postem pozostawili wiele komentarzy, w których gratulowali przyszłym rodzicom.

AW

Dzieci gwiazd na Instagramie. Urocze zdjęcia i filmiki

Więcej o:
Komentarze (160)
Marek Kondrat skomentował ciążę żony. Teraz już wszystko jasne
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • jeziorak.pl

  Oceniono 111 razy 63

  Panie Kondrat, jest Pan jednym z najlepszych polskich aktorów, więc życzę Panu, żeby okazał się Pan równie dobry w obronie własnej prywatności, przed zawiścią Polaków (zawiść - polski towar eksportowy).

 • Gość: Stacho

  Oceniono 51 razy 31

  Piękna para! Gratuluje i życze zdrowych radosnych świąt ! a żałosnym hejterom życzę żeby żółć wam d rozerwała z zazdrości

 • Gość: Nik

  Oceniono 63 razy 27

  opijac osiemnastke dziecka w wieku 85 lat - bezcenne.

  inaczej - DOZYC osiemnastki dziecka - bezcenne. i to bez krzty ironii. tak jak lubie pana Marka, to tutaj przyda sie duzo szczescia.

 • nanorobot

  Oceniono 42 razy 22

  Z krytyką tego typu rzeczy jest dokładnie tak samo jak np. z krytyką placenia niskich podatków w egzotycznych krajach. Gawiedź wyzywa ludzi mających taką możliwość od zdrajców itd., ale gdyby sama miała realną możliwość placenia mniej, z miejsca by skorzystała. Podobnie z ojcostwem w starszym wieku. Nie mam możliwości, więc i Kondrat nie powienien mieć i trzeba mu dowalić ...

 • drwoy

  Oceniono 36 razy 18

  Szczere gratulacje i życzenia dla Państwa. I nie przejmować się idiotami.

 • dinamokutaisi

  Oceniono 22 razy 16

  Zauważcie - gdy aktor naprawdę znany to w tytule już nie piszą "Znany aktor spodziewa się dziecka", tylko nazwisko jest w tytule, bo znane nazwisko

 • Wit Zentyca

  Oceniono 24 razy 14

  -=-=-=-=-=-=-=-
  Suchar:

  "Przychodzi stary żyd do rabina i prosi o pomoc:
  - Rabe jak to jest możliwe. Ja mam prawie 90 lat, moja żona ma 30 lat i wczoraj zakomunikowała mi, że jest ze mną w ciąży. Przecież Rabe ja już od 3o lat nic... Jak to?
  Na to rabin:
  - Przypomina mi się pewna opowieść: "pewien król poszedł na polowanie na lwa. z rostargnienia zamiast strzelby zabrał ze sobą parasol. idzie przez las, idzie, aż tu nagle wyskakuje na niego ogromny lew. król czym prędzej wyciąga strzelbę naciska spust, i okazuje się, że to parasol. równocześnie słychać strzał, lew pada nie żywy"
  - Nie możliwe Rabe - mówi żyd - ktoś musiał strzelić z boku
  - No właśnie...."

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX