Komentarze (116)
Piasek (Andrzej Piaseczny) znów uderzył w środowiska LGBT. Piróg odpowiada: Krzyczą ofiary, tak było i będzie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Gość: kropek

  0

  jak się jest beztalenciem to zawsze można ogłosić ,że jest się prześladowanym homosiem i wtedy kariera w różnych TVN-ach stoi otworem

 • Gość: mkala

  0

  Piróg był i jest kiepski, brzydki i wiecznie nieszczęśliwy. Zazdrości Piaskowi urody, elegancji, akceptacji, wszystkiego. A tymi swoimi fochami osiąga efekt zupełnie przeciwny. Kto chce go słuchać i oglądać?

 • Gość: Filo

  0

  Chłopcy mają takie egzystencjalne problemy... a ja z powodzeniem wychowuję czworo swoich dzieci - hetero :)))

 • Gość: Marcko

  0

  Bo w Pismie Swietym nie ma plci Nieznanej jest wyraznie napisane ze stworzyl Mezczyzne i Kobiete i ze maka tworzyz jedno Cialo Rodzine a nie dwa odrebne istnienia na Arce Noego wyraznie Bog zgromadzil Pary Zwierzat oraz Noah wraz z Zona i jego Trzech synow i ich kobiety sie tam znalazly. Wiec niewiem oco chodzi tym osoba z LGBT

 • Gość: Zarazara

  Oceniono 2 razy 0

  Ale o co chodzi ? Nawet jeśli Piasek ma , incydent z gejami to najlepiej wie jak to wygląda w życiu .Jeśli uważa że gejom nic się nie dzieje w Polsce to wie co mówi . Piróg to zakłamane dziadzisko jemu akurat dzieje się krzywda ,widać to po jego działalności .Robi co chce ,żyje jak chce .Wstydził by się menda.

 • Gość: Anka

  Oceniono 2 razy 0

  Popieram Piaska. Jestem hetero i znam kilku gejów którzy żyją normalnie i o tym nie krzyczą na ulicy.

 • Gość: me2

  0

  a, tak bez wyzwisk i hejtu... czy ktoś może wkazać przepisy polskiego prawa, które dyskryminują osoby homoseksualne? nie chodzi mi przekonanie tylko o konkretny przepis...

 • ponury_swiniarz

  0

  Odnosnie Afroamerykanow walczacych o zniesienie niewolnictwa, Haiti bylo w zasadzie krajem Czarnych, to jest jedyny kraj, w ktorym Czarni wywalczi sobie wolnosc, choc byli taz biali, ktorzy im w tym pomagali. Tak wiec na Haiti w zasadzie nie bylo bialych w jakiejs reprezenratywnej grupie.

 • 0

  O wyzwolenie czarnych niewolników walczyli czarni niewolnicy ? Piróg..Piróg idź do szkoły i poczyta np.j historię Liberi

 • bartlomiej4

  Oceniono 2 razy 0

  Ten Piróg to bardzo mądry człowiek a co do Piaska to mam nadzieję że nikt już nie zaprosi go na żadną trasę koncertową i jedynym miejscem gdzie Piasek będzie koncertował będą zloty ONR albo Młodzieży Wszechpolskiej

 • Gość: contra-faggot

  Oceniono 10 razy 0

  LGBT to są co najwyżej ofiary losu....

 • blumkwist

  Oceniono 6 razy 0

  Prawo do równych traktowania niezależnie od koloru skóry, czy prawo do równouprawnienia płci nie jest tym samym co uroszczenia homoseksualistów do tzw małżeństw jednopłciowych czy np. adopcji dzieci. Ludzie z problemem polegającym na pociągu seksualnym do osobników tej samej płci, czy też zoofile czy pedofile powinni sobie radzić z tym problemem w zaciszu swojej sypialni lub w gabinecie specjalisty który pozwoli im wyjść z tego nienaturalnego stanu - jeśli takie ich pragnienie. A co do praw należnych różnym grupom społecznym, to większość normalnych osób hetero ma prawo do tego żeby nie być epatowane przez nienormalne, budzące zgorszenie postawy.

 • Gość: obserwator

  Oceniono 14 razy 0

  "Im głośniej ludzie homoseksualni krzyczą, tym bardziej ten głos jest słyszalny. Trzeba uświadamiać społeczeństwo, że to nic złego, że każdy ma prawo do szczęścia. I do miłości! Nie robicie nikomu krzywdy tym, że kochacie osoby tej samej płci. Milość ma wiele barw! - czytamy w komentarzach."
  Im głośniej ludzie homoseksualni krzyczą, tym większe budzą 'niekorzystne emocje'

 • myszykiszek

  Oceniono 10 razy 0

  Piasek ostatnio jakieś większe problemy ze swoją tożsamością chyba odczuwa, może zawiodła go terapia leczenia homoseksualizmu w lokalnej parafii?

 • kieszonkowiec12

  Oceniono 20 razy 0

  PiS-owskie marudy też właziły do Sejmu i zakłócały spokój krzykiem. ONR-owskie wieprze darły mordy i buczały na obchodach powstania warszawskiego. Czuły się w mniejszości i słusznie. Czy Piasek uważa, że też mieli siedzieć cicho, czy w ich wypadku krzyki były słuszne, bo to katole i półgłówki w boga wierzące?

 • Wojtek Czernik

  Oceniono 34 razy 0

  Trzeba mieć siano we łbie żeby w wypowiedziach Piasecznego widzieć atak na LGBT. A tytuł to sugeruje - artykuł jak z brukowca. Nie doczytał nie zrozumiał a już wyciąga wniosek ze to atak na gejów. Mam obojętny stosunek i do Piaska i do gejów- pełna tolerancja ale i brak zainteresowania natomiast wkurza mnie robienie sztucznego zamieszania.

 • Gość: usmiejka

  Oceniono 12 razy 0

  i Piasek i Pirog maja racje i swoj punkt widzenia. Jednak ..... wiare sie ma albo nie i to nie jest zaden powod do dumy.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz -1

  Piasek zawsze ma rację Michał to jest taki duże dziecko Ale jest miły

 • Gość: okejka

  Oceniono 3 razy -1

  teraz każdy, kto nie zgadza się z paniem Michałem, jest ksenofobem, bigotem i rasistą. Idąc za klasykiem " In 2017, everything that offends me, should be illegal!"

 • Gość: b.sia

  Oceniono 3 razy -1

  Biblia to nie jest jakaś tam księga ,napisana 2000 lat temu TYLKO OBJAWIENIA PANA BOGA których człowiek nie ma prawa zmieniać to po pierwsze , a po drugie to to, co się teraz dzieje , to jest cena jaką płacimy za rozwój cywilizacji i utraty wiary w Boga.A jeżeli nie wierzymy w Pana Boga to wierzymy w byle co. Stąd właśnie różne formy zachowań ludzkich i to przeważnie sprzecznych z nauką Boga. W życiu nie ma miejsca na pustkę. Albo się jest po stronie Boga albo ciemnosci. Moim zdaniem nie można przechodzić obojętnie wobec problemu homoseksualizmu i innych dewiacji bo to nie pochodzi od Boga. Zresztą w żadnym podręczniku nie skfalifikowano " tego" jako choroby

 • stanislawperkoz

  Oceniono 3 razy -1

  zaleciało...anusem...

 • wawiak57

  Oceniono 7 razy -1

  Myślę, że Bóg nie ma nic do homoseksualistów, a rozumienie Biblii w czystej postaci prowadzi na manowce. Książka napisana dwadzieścia wieków temu, przez nieznanych autorów żyjących w określonym środowisku i kulturze nie może przekładać się na dzień dzisiejszy. Żaden z autorów nie widział Boga , a nawet Jezusa, więc cytowanie tych panów jest fałszerstwem. Piasek lepiej wziąłby się za śpiewanie, bo kiepsko mu idzie. A tym razem Pieróg jest górą, bo mądrze mu odpowiedział.

 • marcin1948

  Oceniono 7 razy -1

  Niech pieróg zmieni pozycje to nie będzie krzyczał....no ale jak woli non stop być posuwany to niech sie nie żali

 • dzieuchy

  Oceniono 9 razy -1

  To Piasek z Pirógiem, czy na odwrót dyskutują przez media? Nie mogą - jak na parę przystało -debatować w kuchni, sypialni, w kiblu?

 • Gość: kukki69

  Oceniono 7 razy -1

  99% "internautów" wyciągnęła wnioski z samego tytułu...lemingi....

 • Gość: czochraczek

  Oceniono 5 razy -1

  Ser z vegetą......

 • Gość: Angela

  Oceniono 4 razy -2

  Bo Piasek ma klasę czego brakuje krzykaczom

 • Gość: Gosc

  Oceniono 2 razy -2

  Widział ktoś żeby pies walił psa?

 • Gość: Sara

  Oceniono 4 razy -2

  Facet co pcha w dupe innego faceta nie jest osoba wierzaca w Boga...tyle w temacie....Dla Boga takie zboczenia sa obrzydliwe...sodoma i gomora zostala spalona miedzy innymi z tego powodu. Wniosek jeden....jest to obrzydliwe i niezgodne ani z natura ani z religia.

 • loonax007

  Oceniono 2 razy -2

  Szczerze mówiąc nie bardzo mnie obchodzi z kim sypia Piasek bo nie za to go cenimy. Ale równie mało mnie interesuje jego religijność....dlaczego ludzie uważają że mają obowiązek (!) opowiadać innym o sprawach które są naprawdę intymne, albo osobiste, albo po prostu mało ciekawe dla p.t.publicznosci?

 • Gość: Mathew

  Oceniono 2 razy -2

  Piasek dobrze robi ze atakuje to lewactwo. Nareszcie k#### będą spalone na stosie

 • Gość: arsem

  Oceniono 6 razy -2

  Gdyby LGBT było normalnością, to nie wychodziliby na ulice i nie afiszowaliby się z tym. Czy ktoś kto jest normalny, ma potrzebę obnoszenia się z tym? No chyba nie.

 • melemoth

  Oceniono 2 razy -2

  Kto to jest Piasek ??????????

 • a.k.traper

  Oceniono 4 razy -2

  Tak tak, homoseksualizm to nie tylko seks ale prawdziwe uczucie niedostępne hetero, taki podwójny romantyzm albo i jeszcze więcej.
  Musze jednak być zboczony bo jak patrzę na takie coś to ręka sama się wyciąga by mu przywalić.

 • Gość: MatkaPolka

  Oceniono 2 razy -2

  Ani Piasek nie powinien być krytykowany przez resztę pedziów za swoją postawę ani Piasek nie powinien krytykować innych pedziów za to ,że mówią głośno , czegoś się domagają . Nic tu nie jest złe albo dobre, po prostu każdy robi to co uważa za słuszne.

 • skaki2012

  Oceniono 6 razy -2

  Mozna troche pojezdzic po tym smutnym Piasku - ale tak naprawde nie ma za bardzo z kim gadac bo gosciu stereotypowe bajki opowiada. Nie bylo czasu na czytanie ksiazek bo sie gralo na imprezkach za kaske i teraz glupoty sie opowiada. Takim jak on madrym na kazdy temat polecil bym tylko jedno zdanie mijego ulubionego Sokratesa - JEDNO CO WIEM NAPEWNO TO TO ZE NIC NIE WIEM.

 • samezrp

  Oceniono 5 razy -3

  Jak to nie krzyczą? A prowadząc dziecko za rękę czy idący facet z dziewczyną za rękę, to nie pokazują, że są hetero?
  Miałem kiedyś sytuację, że w trakcie kolacji z nowo poznanymi ludźmi coś powiedziałem o swoim chłopaku, widziałem reakcję lekkiego zdziwienia i po zapytałem czemu. W odpowiedzi usłyszałem, że przecież się mało znamy, żeby o czymś takim mówić, więc odpowiedziałem:
  macie rację, mało się znamy, ale na tyle, żeby wiedzieć, ze macie żony i dzieci, zatem jesteście hetero, prawda? Ani wy, ani ja nie opowiadaliśmy co robimy w łóżku, więc czemu ja mam nie mówić o swoim chłopaku, ale wy możecie o swoich dziewczynach?

 • Gość: Scyzoryk

  Oceniono 15 razy -3

  Przecież Piasek też jest gejem, a przynajmniej bi. Kielce od dawna o tym wiedzą.

 • sosna_pospolita

  Oceniono 21 razy -3

  Ostatnie wypowiedzi Andrzeja Piasecznego zbulwersowały tysiące ludzi.

  A jak wy tam, w tej redakcji policzyliscie tych zbulwersowanych ?
  Tak jak HGW ?

 • Gość: gostek

  Oceniono 6 razy -4

  "Jeśli ktoś jest homoseksualistą i poszukuje Boga oraz ma dobrą wolę, to kim ja jestem, by go osądzać?"

  Papież Franciszek

  (Papież jest w KK uznawany za nieomylnego w sprawach wiary)

 • Gość: Jan

  Oceniono 26 razy -4

  Co cię obchodzi Pierogu,kto jakiej jest orientacji i czy chce o tym mówić

 • Gość: kukki69

  Oceniono 19 razy -5

  Niech chłopczyna sobie wypina...jakiś korek zawsze znajdzie....kochających inaczej nie brakuje.

 • Gość: objawienie

  Oceniono 13 razy -5

  Piasek się spikną z homofobką Natalią Kukulską to i siedząc w szafie udaje wielkiego hetero bez czucia i świętego jak Chazan :P Jest facet wredny i mści się za to, że żaden facet go oficjalnie nie chce, a kto by go chciał z takim charakterkiem :P

 • Mario Nowa

  Oceniono 15 razy -9

  Piasek, o ktorym wszyscy wiedza, ze gay - opluwa swoje srodowisko. Mysli, ze bedzie bardziej hetero. Kolaboruje z Pisuarami, Toruniem, PiSTV. OBRZYDLIWE. Gardze hipokryzja i koniunturializmem. Najgorsze, jak czlowiek Traci twarz.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX