Joanna Schmidt i Ryszard Petru już po ślubie? Te zdjęcia mówią wiele. Zwróćcie uwagę na jeden szczegół

Czyżby w związku Joanny Schmidt i Ryszarda Petru pojawił się kolejny, poważny etap? Świadczyć może o tym obrączka, widziana na serdecznym palcu posłanki.

Zaraz minie rok, odkąd wyszło na jaw, że Joanna Schmidt i Ryszard Petru są parą. Czyżby ich związek właśnie wszedł na nowy poziom? Świadczyć mogą o tym najnowsze zdjęcia posłanki. Zwróćcie uwagę na jej prawą dłoń. Też to widzicie? Jak myślicie - czy obrączka to tylko ozdoba, czy jednak dowód na to, że para jest już po ślubie? U Ryszarda Petru próżno szukać tego samego symbolu na serdecznym palcu.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>>>>>>

Spekulacje o tym, że Joanna Schmidt i Ryszard Petru są parą, pojawiły się w styczniu tego roku. Posłowie zostali sfotografowani w samolocie podczas podróży do Portugalii, gdzie razem mieli spędzić Sylwestra. Od tego momentu w mediach zawrzało. Początkowo para twierdziła, że był to tylko wyjazd służbowy. Dopiero w maju oficjalnie potwierdzono związek Joanny Schmidt i Ryszarda Petru. Para pojawiła się ostatnio na wielkiej gali Polsatu z okazji 25-lecia. Tutaj możecie zobaczcie, jak się prezentowali.

AG

Więcej o:
Komentarze (78)
Joanna Schmidt i Ryszard Petru wzięli ślub? Zwróćcie uwagę na jeden szczegół
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ruter77

  Oceniono 57 razy 31

  Ich sprawa czy są po ślubie co komu do tego.

 • zewszad_i_znikad

  Oceniono 48 razy 24

  Ja zaobserwowałam swego czasu na zdjęciach z którejś prawicowej gali, że Macierewicz i jego żona pozorantka obydwoje przełożyli obrączki na lewe ręce. Czyżby coś się kroiło? Czyżby Antoś już nie mógł wytrzymać i za wszelką cenę chciał poślubić Miśka?

 • adolfiutin11

  Oceniono 35 razy 21

  Wszystkiego najlepszego ! Życzę im aby byli szczęśliwi :)

 • elenem

  Oceniono 26 razy 18

  Widać naprawdę się kochają. Ludzie jak ludzie, nic dziwnego. Moze nawet lepiej ze sie rozwiedli, uczciwość tego wymaga. Gdyby nie to ze są osobami publicznymi to nie byłoby mielenia tematu. Setki par się rozwodzą kazdego roku i takie jest życie. Zyczę szczęscia i spokoju. :)

 • pisiekundlecaladobe

  Oceniono 31 razy 17

  Ale kogo to obchodzi? Ja rozumiem, na ploteczku, ale na głównej?

 • Gość: cyc

  Oceniono 30 razy 16

  TVkurski dalej na kocią łapę ??,gdzie wartości Łojcze Tadeuszu.

 • Jonek Mentolowski

  Oceniono 43 razy 15

  Nieudacznicy, którzy lubią wpie..ć się życie każdego :) Komentujecie ile im to dajecie lat, co zrobili, co powinni zrobić A może popatrzcie na siebie w lustrze ? I co widzicie? Tak to szczera prawda, nieudacznika :)))) Co was gamonie obchodzi ich prywatne życie. Krytykujcie ich jako polityków - święte wasze prawo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX