To już pewne! Dakota Johnson ma nowego chłopaka i dobrze go znacie. "Wyglądali na szczęśliwych"

Dakota Johnson jest zakochana. Krążące do tej pory plotki zyskały potwierdzenie.

Wybrankiem Dakoty Johnson jest Chris Martin - frontman zespołu Coldplay. Do tej pory tylko spekulowano, że 28-letnia gwiazda "50 twarzy Greya" i 40-letni muzyk spotykają się ze sobą. Serwis US Weekly uzyskał jednak potwierdzenie i to z wielu źródeł.

Chris i Dakota spotykają się, bez żadnych wątpliwości. Coraz lepiej się poznają i dobrze się ze sobą czują - zdradza jeden z informatorów.

Z kolei świadek widział ich w Izraelu na koncercie Nicka Cave'a. Potem cała trójka udała się na kolację do restauracji Yam Sheva w Herzliya.

Przyszyli i byli bardzo, bardzo mili. Co za niespodzianka! Siedzieli z Nickiem Cave'em. Nie całowali się ani nie trzymali za ręce czy coś w tym rodzaju. Zamówili jakieś przystawki i coś do jedzenia - relacjonuje informator serwisu.

Inna osoba widziała ich wcześniej w Sushi Parku w Los Angeles.

Chris i Dakota weszli razem i usiedli przy stole dla dwóch osób w samym kącie. Wyglądali na niezwykle szczęśliwych i natychmiast zaczęli rozmawiać. Ona wypytywała go o pracę i różne projekty. Opowiadała też, co robi i pytała go, co o tym myśli. Oboje zdawali się szanować swoje opinie. Chris był bardzo uroczy, jego twarz jaśniała, kiedy do niej mówił. Zanucił coś i zapytał, co ona o tym sądzi. Byli zalotni i przez cały czas się uśmiechali. Na koniec podziękowali szefowi kuchni - opowiadał.

Chris Martin wcześniej związany był z Gwyneth Paltrow, z którą ma 13-letnią córkę i 11-letniego syna. Po rozstaniu z żoną widywano go m. in. z Jennifer Lawrence i Annabelle Wallis.

JZ

Więcej o:
Komentarze (2)
Dakota Johnson z "50 twarzy Greya" ma nowego chłopaka. To Chris Martin. "Wyglądali na szczęśliwych"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Gość

    Oceniono 4 razy 4

    Zamówili jakieś przystawki i coś do jedzenia... nie, no czad. W restauracji????

  • Gość: GOŚĆ

    Oceniono 2 razy 0

    Nie bardzo wierzę w ten związek...Może to promocja przed premierą filmu?Takie spekulacje?Dakota Johnson zna mnóstwo ludzi.Jeśli to jednak prawda,to ...nie wiem,czy to dobry wybór.To młoda kobieta a Chris dojrzały i po przejściach.W dodatku nie za bardzo potrafi odciąć pępowinę od byłej żony,choć ta jest już na nowo zaręczona. Dwójka dzieci nastoletnich,on artysta wrażliwy na swoim punkcie.No,nie wiem,choć życzę Dakocie miłości oczywiście...Ona od paru lat nie miała nikogo a miłość do Jamiego Dornana nie miała perspektyw.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX