Sinead O'Connor pobita przez syna. Pokazała wstrząsające zdjęcie. "Powiedział, żebym się zabiła"

Sinead O'Connor została pobita przez starszego syna po tym, jak stanęła w obronie młodszego. Historię opisała na Facebooku.

Sinead O'Connor wiele razy skarżyła się na Facebooku na niełatwe życie, ale jej ostatni wpis jest chyba najbardziej dramatyczny ze wszystkich. Dawna gwiazda oskarża tam 30-letniego syna Jake'a o to, że ją pobił oraz że znęcał się nad swoim młodszym bratem, którym miał się opiekować.

Dziś wieczorem pobił mnie mój 30-letni syn. Zrobił to na werandzie mojego własnego domu - napisała O'Connor. - Była przy tym jego dziewczyna, pomagała mu i śmiała się, a wszystko to na oczach mojego 13-letniego syna. Wszystko dlatego, że próbowałam go bronić przed nimi, ponieważ znęcali się nad nim przez cały tydzień - napisała O'Connor.

Dalsza część wpisu jest jeszcze bardziej szokująca.

I jak zawsze, mój 30-letni syn powiedział mi, żebym się zabiła i zostawiła rodzinę. Dodał też klasyczne: Jesteś jak twoja matka.
Wiesz, co ci powiem, Jake? Jesteś jak twój ojciec. Oboje z dziewczyną jesteście nienormalni i nie nadajecie się na rodziców zastępczych. Zabierajcie swoje 350 euro tygodniowo za odebranie mi mojego syna pod fałszywym pretekstem. Nie masz wstydu przed matką i młodszym bratem. Dzisiaj pokazałeś swoje prawdziwe oblicze bijąc mnie, swoją matkę i łamiąc mi kość.

Sinead O'ConnorSinead O'Connor Screen z Facebook.com/Sinead O'Connor

Kolejne słowa to jedno wielkie oskarżenie Jake'a.

Jesteś chorym gnojkiem. Możesz być pewny, że teraz już zniknę z twojego życia. A ty dalej będziesz brał 350 euro, nie robiąc nic. Jeżeli jeszcze raz oblejesz mojego syna wodą albo nazwiesz go ci*ą lub dupkiem, to bądź pewny, że poniesiesz konsekwencje.
Ty i twoja chora dziewczyna nie nadajecie się na przybranych rodziców. Jesteś tak niezrównoważony, że nawet Frank jest przerażony. Wszyscy się ciebie boją. Nikt nie chce być przy tobie, ponieważ widzą, co robisz własnej matce kiedy jest obok.
Oskarżam cię o pobicie mnie i namawianie do samobójstwa. Obrzydliwy, chory gnojku. Jesteś dla mnie martwy.
Oto, co mi zrobił jednym uderzeniem - zakończyła wpis pokazując zdjęcie poranionego nosa.

Sinead O'ConnorSinead O'Connor Screen z Facebook.com/Sinead O'Connor

Wpisu już nie znajdziemy na profilu O'Connor, został szybko usunięty. Wpisuje się jednak w serię dramatycznych skarg i apeli, jakie co jakiś czas się tam pojawiają. W listopadzie opublikowała film, w którym zwierzała się z myśli samobójczych. Dwa lata wcześniej faktycznie próbowała popełnić samobójstwo - wtedy znaleziono ją w hotelu po intensywnych poszukiwaniach, a ona sama opisała to na Facebooku. Skarżyła się też na otoczenie - w 2015 roku oskarżyła swoją agentkę, że oszukuje ją finansowo.

Sinead O'Connor jakiś czas temu przyznała, że cierpi na depresję i zaburzenia afektywne dwubiegunowe.

JZ

Więcej o:
Komentarze (165)
Sinead O'Connor pobita przez syna. Pokazała wstrząsające zdjęcie. "Powiedział, żebym się zabiła"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 22 razy 22

  Niestety większość komentarzy jest nie na temat (i tych broniących Sinead i tych atakujących i neutralnych).Jeśli ktoś ma wśród bliskich osobę cierpiącą na chorobę afektywną dwubiegunową,wie o czym piszę i wie, o co chodzi.A jak się nie wie,to się pisze 'patologia','stworzenie człekokształtne','opętana',albo - w drugą stronę - 'ma pecha'.Zgadzam się z tym,że życie w 'blaskach' showbiznesu nie jest dla każdego,a dla niej akurat mogło być najważniejszym czynnikiem utrwalającym chorobę.

 • Gość: handlarz pierzem i psim łajnem

  Oceniono 72 razy 20

  niektórzy ludzie nie powinni być sławni.
  niektórzy ludzie nie powinni mieć dzieci.
  a niektórzy i to i to.
  tak jest właśnie w tym przypadku.
  np ja wiem że się nie nadaję do dzieciostwa oraz sławności, więc się do tego nie pcham.
  przez co moje życie jest znośne, choć świat niezbyt przyjemnym miejscem egzystencji jest.

 • neospasmin

  Oceniono 47 razy 19

  Skoro wpis zniknal to znaczy ze autorka nie chciala sie nim dalej dzielic, czemu wiec gazeto to robisz? Czemu zjezdzasz do rynsztoka? Boo tam pieniadze leza?

  marcin.lazarowicz

 • lovepeacemusic

  Oceniono 28 razy 18

  Szkoda młodszego syna. Co z niego wyrośnie przy takiej patologii?

 • Krzysztof Kowalski

  Oceniono 17 razy 17

  Skoro się ukazał, to znaczy że chciała się dzielić wpisem. Skoro zniknął, to znaczy że przemyślała... Myślę niestety, że artystka potrzebuje pomocy...

 • Gość: Alex

  Oceniono 27 razy 11

  Bezstresowe wychowanie...

 • Gość: beka

  Oceniono 9 razy 9

  Ona po prostu potrzebuje pomocy, szkoda człowieka, to kolejna artystka, która umiera na oczach całego świata (Janis Joplin, Amy Winehouse, Whitney Houston).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX