Kiedy Karol poznał Jagodę... Rolnik w końcu ujawnia, jak było naprawdę. Mówi też o odrzuconych kandydatkach

Związek Karola i Jagody to jedna z największych niespodzianek ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony". Karol wytłumaczył, skąd dziewczyna się wzięła.

Tegoroczna edycja "Rolnika..." obfitowała w zaskakujące zwroty akcji, a niektóre z nich ocierały się o skandal. Na przykład pojawienie się Jagody. Karol Raczyński najpierw odrzucił wszystkie wybrane przez siebie kandydatki, a następnie wprowadził do programu Jagodę. Widzowie podejrzewali ustawkę i manipulację, choć żaden z punktów regulaminu programu nie został złamany.

Teraz rolnik na łamach "Rewii" zdradził, jak było naprawdę.

Z Jagodą spotkałem się dwa razy przed przyjazdem dziewczyn do mnie, ale na czas nagrań zerwałem z nią kontakt. Chciałem lepiej poznać kandydatki i zapewnić im równe szanse. To serce podyktowało mi, żebym je odrzucił. Przed oczami wciąż miałem Jagodę. Jestem wdzięczny ekipie programu, że umożliwiła to, aby widzowie też ją poznali. Jagoda na początku nie chciała występować przed kamerami. Zdecydowała się to zrobić dla mnie, co jeszcze bardziej mnie ujęło - zdradził.

Z sercem nie ma co dyskutować, bo ma swoje racje, których rozum nie zna. A tu najwyraźniej serce podpowiedziało Karolowi dobrze, ponieważ pomiędzy nim a Jagodą narodziło się uczucie.

Tradycja i rodzina są dla nas bardzo ważne, dlatego oboje cieszymy się na ten czas. W tym roku Święta spędzimy wspólni, kursując między domami naszych rodziców, spotykając się z bliskimi, rozmawiając i po prostu będąc razem. Oboje jesteśmy bardzo podekscytowani tym wspólnym czasem i już myślimy o Sylwestrze. Mam nadzieje, że będzie wyjątkowo - powiedział Karol w świątecznym odcinku, który obejrzymy na antenie TVP1 w świąteczny poniedziałek, 25 grudnia.

JZ

Poznasz znanego Polaka po rozpikselowanym zdjęciu?
1/16Na zdjęciu jest:
Zobacz także
Komentarze (6)
Rolnik szuka żony. Karol w końcu ujawnia, jak poznał Jagodę. Mówi też o odrzuconych kandydatkach
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: segda

  Oceniono 10 razy 8

  ten program nie ma żadnych zasad ani regulaminu.

 • Gość: a

  Oceniono 6 razy 4

  ten karol wyglada na kryptogeja i do tego alkoholika... srednie połączenie

 • Gość: czarownica

  0

  Gdy zobaczyłam Jagodę pierwszy raz od razu skojarzyła mi się z Ewą Demarczyk.

 • Gość: jaaaaaaaa

  Oceniono 2 razy 0

  skoro ją poznał przed programem spodobała mu się to po co w ogóle pchał się dalej trzeba
  było dać szanse innemu rolnikowi,,,nie wierzę w tą jego tłumaczenie i tyle w temacie !!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX