Komentarze (28)
Dawid Ogrodnik w wywiadzie dla TVN24 krytykuje Vegę: Jego filmy są dla mnie na ŻENUJĄCYM poziomie mentalnym. Oberwało się też Fabijańskiemu. Niezła szpila!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • sly.pl

  Oceniono 18 razy -8

  Ja na miejscu Ogrodnika wstrzymałbym się z takimi opiniami o reżyserze Vege. Pracą w samych ambitnych polskich filmach na chleb się nie zarobi. Widać to po frekwencji w kinach. Oby nie musiał na kolanach prosić o rolę w jakimś filmie Vegi.

 • Gość: Duńczyk

  Oceniono 17 razy -9

  "Kwinto - kto to jest?"
  Z dwojga złego między Ogrodnikiem, który niczego wielkiego nie pokazuje (mniej więcej tyle co Fabijański), a Vegą, który w jednym miejscu kumuluje całość przerysowanych negatywów - wybieram Vegę. To jest normalne życie, które spotykamy za oknem, a nie wydumane historie niedostosowanych do świata pseudo bohemowych artystów. Vegi nie trzeba rozumieć - trzeba wyjść na ulicę i do ludzi. A że całość niewysokich lotów, to już inna sprawa

 • Gość: hegemon®

  Oceniono 18 razy -12

  kto to ogrodnik? chodzi o psa ogrodnika?

 • Gość: lk

  Oceniono 22 razy -16

  Na żenującym poziomie to jest aktorstwo Ogrodnika. Przykład: Ostatnia rodzina.

 • Gość: burdelmama

  Oceniono 24 razy -16

  Ogrodnik nie przesadzaj , bo ci się czkawką odbije , łatę zadufanego w sobie krytykanta ci przylepią a jak zagrasz (co nawet najlepszym się zdarza )w gorszym filmie lub jeszcze lepiej w beznadziejnym ,'cukier' cię zasypie cukrem i będzie kwas;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX