Kate i William wysłali 2-letnią Charlotte na... lekcje tenisa. Przy okazji zdenerwowali kilka osób. "Nie powinna mieć zgody"

Księżniczka Charlotte ma skończone 2 lata, a już pobiera lekcje gry w tenisa. Okazało się jednak, że nie do końca legalnie.

Księżna Kate i książę William wysłali Charlotte na lekcje tenisa. Choć dziewczynka w maju skończy zaledwie 3 lata, podobno już przejawia talent do gry. 

Kate i William wiedzieli, że [Charlotte - przyp. red.] to pokocha i mieli rację. Zdaje się, że ma wrodzony talent - cytuje anonimowe źródło "The Sun". 

Oczywiście nowe umiejętności księżniczka nabywa nie byle gdzie, ale w istniejącym od 1969 roku klubie Hurlingham, uznanym za jeden z najbardziej ekskluzywnych w Anglii. I tu ponoć pojawia się problem, bo ani Kate, ani William nie są jego członkami, co oznacza, że Charlotte pobiera lekcje wbrew regulaminowi. 

Niektórzy członkowie klubu uznali, że Charlotte nie powinna mieć zgody na grę. Zasady klubu są surowo przestrzegane, nie rozumieją więc, dlaczego w tym przypadku zrobiono wyjątek. 

Odpowiedź jest prosta: kiedy należysz do rodziny królewskiej, regulaminy nie istnieją ;-). 

WJ

Więcej o:
Komentarze (8)
Książę William wysłał Charlotte na... lekcje tenisa. I przy okazji zdenerwował kilka osób
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • minkat

  Oceniono 16 razy 16

  lekcje tenisa dla takich dzieci wygladaja tak, ze trener odbija pilke o ziemie, a one probuja w ta pilke swoimi malymi rakietami trafic. dopoki rodzice nie sa walnieci i nie probuja wyhodowac tenisisty jest to zupelnie niegrozna zabawa.

 • uzbadazbesta

  Oceniono 1 raz -1

  Kiedy rodzina królewska depcze społeczne zasady, społeczeństwo depcze rodzinę królewską.

 • Gość: Cerrie

  Oceniono 25 razy -7

  Ja jestem zdania, że takie maluchy powinny bawić się jak każde inne dzieci. A już na pewno nie w jakiś renomowanych klubach, tylko w domu w ogrodzie popylając z rodzicami. Naprawdę to jest chore. Już wykorzystują tak małe dzieci, aby podkreślić to iż są z rodziny królewskiej. Nie chciałabym być z rodziny królewskiej, oni mają prze****ne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX