Paparazzi przyłapali partnera Kaczyńskiej na zdradzie. Teraz pierwszy raz byli razem na imprezie i pokazali, co sądzą o plotkach

Marta Kaczyńska pierwszy raz pojawiła się na oficjalnej imprezie z nowym partnerem. Wszystko wskazuje na to, że para zażegnała kryzys. Wyglądali na bardzo zakochanych.

Marta Kaczyńska od dłuższego czasu widywana jest w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Para już wielokrotnie była przyłapana na romantycznych randkach, na których nie szczędziła sobie czułości. Teraz po raz pierwszy wybrali się razem na oficjalną imprezę.

Para pokazała się w niedzielę na zawodach jeździeckich Cavaliada w Poznaniu. Widać między nimi chemię. Nie brakowało czułych spojrzeń i pocałunków.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Związek Kaczyńskiej z nowym partnerem zaczął się w atmosferze skandalu. Kilka dni po ich czułej randce, paparazzi przyłapali mężczyznę w objęciach innej kobiety (a raczej to on obejmował ją). Para jednak - jak widać - zażegnała kryzys.

Jedno jest pewne, jestem dziś bardzo szczęśliwy - partner Marty Kaczyńskiej skomentował ich związek w rozmowie z "Na żywo".

Co wiemy o nowym ukochanym Kaczyńskiej? Jak informuje "Na żywo", nazywa się Piotr. Para poznała się rok temu. Mężczyzna także ma za sobą trudne, miłosne doświadczenia. Jest po rozwodzie i ma trójkę dzieci. Jego pasją jest jeździectwo, podobnie jak i Marty Kaczyńskiej. Piotr założył nawet stowarzyszenie związane z końmi oraz jest właścicielem stajni w Piasecznie.

ZI

Więcej o:
Komentarze (73)
Marta Kaczyńska pierwszy raz z partnerem na imprezie. Były pocałunki i czułe spojrzenia
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • elenem

  Oceniono 34 razy 32

  Fotki z tamtą panią, to dowód a nie plotki.
  Myśle ze Marta jest dla niego dobrą partia.... finansowo. Podstarzały facet chwyta szansę zeby sie ustawic na emeryturę.

 • Aneta Grzegorczyk

  Oceniono 32 razy 30

  No i co z tego że facet Kaczyńskiej lubi przytulać równiez inne kobitki. Przecież Kaczyńska do cnotliwych też nie należy. To dlaczego miałaby nie wybaczyć ukochanemu.??Trafił swój na swego.

 • Gość: cezar85

  Oceniono 33 razy 29

  z takim rozmachem, jakim Martyja Zawsze Dziewica przechodzi przez facetów

  w końcu trafi na ojca swoich dzieci

  - My się chyba skądś znamy....?

 • sacc77

  Oceniono 27 razy 27

  Martuńka - cnotliwa panienka.
  Wzór cnót wszelakich ze szczególnym wskazaniem wierności małżeńskiej i nierozerwalności małżeństwa.
  Ale cóż. taki to teraz przeca jest standard w tem Pi$$ie

 • Gość: ww

  Oceniono 30 razy 26

  Musi być mocno zdesperowany lub na skraju bankructwa, skoro gotów jest się z nią całować, i nie tylko. Pewnie liczy, ze jakaś prezesurka albo dotacyjka zrekompensują mu to poświęcenie

 • Gość: 123

  Oceniono 23 razy 23

  ona ostatnio o moralności pouczała, kacza menda

 • jndy

  Oceniono 22 razy 22

  To już nie restaurator z Łodzi? Następny aspirant? Imponujący "przerób" mężów i partnerów.

 • kler-killer

  Oceniono 24 razy 22

  Ta osoba jest jawnogrzesznicą, czyli bladzią, zgodnie z nauczaniem Kościoła.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX