Agata Duda zrezygnowała z garsonki i to był strzał w 10! Tak nowocześnie ubranej nie widzieliśmy jej już dawno

Agata Duda na imprezie charytatywnej "Choinki Jedynki" zaskoczyła stylizacją. Pierwsza dama wyjątkowo zrezygnowała z oklepanej garsonki i wyszło jej to na dobre.

Agata Duda objęła honorowy patronat nad akcją charytatywną "Choinki Jedynki" organizowanej na rzecz Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" oraz Fundacji im. Brata Alberta. W niedzielę w gmachu Polskiego Radia pojawili się gwiazdy i celebryci, którzy przekazywali własnoręcznie wykonane prace na rzecz akcji. Nie zabrakło tam również pierwszej damy.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Duda, która w modzie stawia na sprawdzone rozwiązania (niestety często nudne i bez polotu), tym razem zafundowała sobie miłą odmianę. Zamiast garsonki założyła brzoskwiniową sukienkę w czarne pasy, do której dobrała kurtkę z czarnej skóry oraz zamszowe kozaki za kolano. W takim wydaniu prezentowała się zdecydowanie młodziej i nowocześniej. Dla nas to pozytywne zaskoczenie.

Kingi Dudy nie było na spotkaniu z Trumpem i książęcą parą. Namówiła ją do tego Agata Duda. Dlaczego?

WJ

Więcej o:
Komentarze (124)
Agata Duda zrezygnowała z garsonki i to był strzał w 10! Tak nowocześnie ubranej pierwszej damy nie widzieliśmy już dawno
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Kuba

  Oceniono 93 razy 73

  Trochę przykry jest fakt, że na temat Pani Prezydentowej można napisać tylko artykuł na temat "w co się ubrała".

 • alexcomp

  Oceniono 45 razy 33

  Jakiż to kraj w centrum Europy, gdzie o pierwszej damie mówi i pisze się tylko w kontekście co na niej wisi. Nowa rola - pierwszy wieszak Europy.

 • Gość: gość

  Oceniono 43 razy 29

  Skoro w ogóle z czegoś zrezygnowała w sensie ubierania się i prezencji na zewnątrz to pozostaje żywić nadzieję że w końcu zrezygnuje z bycia niemotą w cieniu Adriana.

 • Gość: Maria

  Oceniono 40 razy 18

  Zawsze będzie widziana oczami jak w głupim ukłonie

 • obeznany

  Oceniono 21 razy 17

  "Agata Duda zrezygnowała z garsonki i to był strzał w 10! "

  Jak dla mnie każda kobieta występująca nago strzela w 10.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX