Marcelina Zawadzka ma nowego chłopaka. To brazylijski model. Ciacho? To mało powiedziane

Marcelina Zawadzka nie jest już sama. Jej wybranek także jest modelem.

Marcelina Zawadzka zaledwie kilka tygodni temu rozstała się z Mikołajem Roznerskim. Sama nie była jednak zbyt długo, ponieważ niedawno widziano ją w towarzystwie niezłego przystojniaka. Okazuje się, że jej nowy wybranek to brazylijski model, Leonardo Margues. Jest nie tylko przystojny, ale i wspaniale umięśniony.

>>>>>>>>>>>> NOWA MIŁOŚĆ MARCELINY ZAWADZKIEJ

Leonardo, podobnie jak jego polska wybranka, ma 28 lat. Od jakiegoś czasu przebywa w Warszawie, gdzie najwyraźniej dobrze się czuje. Szczególnie upodobał sobie Pałac Kultury, który lubi fotografować i pokazywać na Instagramie. Przede wszystkim jednak pokazuje tam swój perfekcyjnie wyrzeźbiony tors.

JZ

Więcej o:
Komentarze (27)
Marcelina Zawadzka ma nowego chłopaka. To brazylijski model, Leonardo Marques. Ciacho? To mało powiedziane
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lech.s

  Oceniono 20 razy 10

  Nie znoszę tego "gazetowo-plotkowego" seksistowskiego określenia "ciacho", które sprowadza mężczyznę do obiektu seksualnego. Obrzydliwe!

 • Gość: Gościówa

  Oceniono 6 razy 6

  Przecież to ustawka!

 • Gość: gdak

  Oceniono 8 razy 4

  mogla by juz przestac ta dziewuchuch nie ma wstydu

 • Gość: gdak

  Oceniono 6 razy 4

  Ona nie traci czasu mogla by troche zwolnictepo nie ma wstydu .

 • Gość: Neron

  Oceniono 3 razy 3

  Wstyd! ta kobietka zarabia z tego że jest osobą publiczną, czyli tak naprawdę dzięki nam widzom. Aby tak głębiej się zastanowić to prawda jest taka że to my będziemy utrzymywać tego zarośniętego cymbała dzięki naszej cudownej księżniczce. Myślałem że jest mądrzejsza ale widać że się myliłem. Głupia myśli że inne dziewczyny będą jej zazdrościć bo ma gościa który ma więcej fotek w kolorowej prasie niż ona sama haha haha. Widocznie wybrała osobę podobną do samej siebie, czyli kariera za pomocą swojego wyglądu i nic więcej. Nie chce jej już oglądać w publicznej telewizji, niech robi karierę w brazylijskim seriale.

 • kitciwoko

  Oceniono 7 razy 3

  Ponieważ nie można wejść na stronę o byłej dupie gortata, skomentuję tutaj:

  Biedny marcinek po kolejnym przegranym meczu szedł do wyra podupczyć, a tam znowu piłki mu przed oczami skakały.

 • Gość: P....

  Oceniono 6 razy 2

  Roznerski o 100% ładniejszy a panna chyba lubi facetów skoro tak szybko się pocieszyla... Brak słów (wstyd Marcelina)

 • Gość: Taki gość

  Oceniono 1 raz 1

  Nic nadzwyczajnego w tym facecie nie ma. Jak zwykle w tym kraju, w przypadku jakiegokolwiek gościa pochodzenia "południowego" robi się sztuczny szum, wow itp. Co do jego ponoć świetnej figury, to również nie jest tak rewelacyjnie jak to widzą redakcje plotkarskich portali. Pozostawiam to już jednak ocenie osobom bardziej wtajemniczonym. Irytuje mnie ta głupia fascynacja takimi "związkami". Kobieta rzeczywiście ładna i mogłaby mieć wielu facetów w tym kraju, w tym naprawdę porządnych, poważnych i ułożonych ludzie. A tu co? Przybywa "książę" na białym koniu Bóg wie skąd i to wygląda wręcz jakby to ona się bardziej za nim uganiała a nie on za nią. Skoro taki typ urody i styl bycia jej odpowiada to może przecież wyprowadzić się z Polski na stałe i zamieszkać w Brazylii. Nie będzie to wielka strata. A trzeba przy tym zaznaczyć, że osoba ta zdobyła tytułem Miss Polonia 2011, który jednak do czegoś powinien ją choć w minimalnym stopniu zobowiązywać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX