Książę George napisał list do świętego Mikołaja. Jego treść Was rozczuli. Miał tylko jedną prośbę

Książę George nie jest zbyt wymagającym chłopcem. Od świętego Mikołaja pragnie tylko jednej rzeczy.

Książę George może mieć wszystko, co tylko sobie zamarzy. Jednak kiedy napisał list do świętego Mikołaja, znalazła się tam prośba o jedną tylko rzecz - i to taką, o której marzą tysiące chłopców w jego wieku, niezależnie od majątku i statusu społecznego.

Samochód policyjny - taka prośba widnieje na kartce. 

Jak widać, list dotarł do adresata. Wręczył go świętemu Mikołajowi ojciec malucha, książę William. Zrobił to w stolicy Finlandii w Helsinkach, którą odwiedził w czasie swojej królewskiej podróży.

Zobaczyłem cię i musiałem dać ci ten list. Nie chciał zbyt wiele, myślę, że jednak prośba jest ok - miał powiedzieć do świętego Mikołaja.

Prośba nie jest specjalnie wygórowana, więc można domniemywać, że Mikołaj ją spełni. 

JZ

Więcej o:
Komentarze (27)
Książę George napisał list do świętego Mikołaja. Jego treść Was rozczuli. Miał tylko jedną prośbę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • alicia.online

  Oceniono 50 razy 36

  4-ro czy 5-cio letni książę George, uczeń szkolny, pisze - sam jak można domyślić się ze zdjęcia listu. A nasze 6-cio latki wg PiS są za mało rozwinięte, by chodzić do szkoły i się uczyć... Smutne.

 • Jerry P

  Oceniono 26 razy 12

  Ale wysypało PiS-dzielskich sfrustrowanych seksualnie debili. Zieją jadem nie na temat przeciwko gejom, jakby to właśnie mały George utrudniał im wyjście z szafy. Jeśli chcecie różowych skarpetek albo operacji zmiany płci na Gwiazdkę to sami napiszcie list do Świętego Mikołaja i odpierd.olcie się od.dziecka.

 • Gość: zez

  Oceniono 12 razy 10

  Rozczulają mnie dzieci, które nie piszą, bo wiedzą, że nic nie dostaną.

 • sepia1111

  Oceniono 5 razy 5

  O! Zapewne dostanie tych samochodów tyle, ze będzie się nimi dzielił z połową dzieciaków z Wysp!

 • warszawanadze

  Oceniono 41 razy 5

  Dlaczego ciągle piszecie George zamiast Jerzy? Przecież piszecie Karol nie Charles, Elżbieta nie Elisabeth. Piszcie po polsku gamonie!

 • Krzysztof T

  Oceniono 5 razy 3

  Z tweetów nie wynika, żeby to był list do sw. Mikołaja. Adresatem jest Father Christmas, ktory przynosi prezenty brytyjskim dzieciom 25 grudnia.

 • master_m1nd

  Oceniono 14 razy 2

  Nie czyta się cudzych listów a tym bardziej nie publikuje.

 • Gość: alena

  Oceniono 1 raz 1

  No wcale nie uważam, że 5-latek w szkole jest bardziej szczęśliwy niż w przedszkolu. Pięć i sześć lat to okres tzw. "wolności koziołka" - dzieci w tym wieku potrzebują najbardziej ruchu i to na świeżym powietrzu, zabaw w ogrodzie i na podwórku. To właśnie "koziołki", dlatego dzieci w tym wieku określa się z angielska kids.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX