W batonie Lewandowskiej znaleziono... mole. "To prowokacja". Komentuje też Chodakowska

Czyżby Anna Lewandowska padła właśnie ofiarą niezdrowej konkurencji? Dostało się jej batonom i marce "Foods by Ann". Mamy odpowiedź głównych zainteresowanych.

W sieci pojawił się post rozczarowanej kobiety, która zakupiła jeden z batonów, firmowanych przez Annę Lewandowską i znalazła w nim pleśń oraz larwy, prawdopodobnie mola spożywczego.

Chciałabym podzielić się z wami odkryciem w batonie "Energy Bar" wyprodukowanym przez "Foods by Ann" Anny Lewandowskiej. Po otwarciu opakowania zauważyłam biały nalot na batonie jakby pleśń. Po otwarciu całego opakowania moim oczom ukazała się biała larwa o długości ok. 1 cm pełzająca po batonie. Była to prawdopodobnie larwa mola spożywczego. Baton był zdatny do spożycia aż do 24.07.2018 - napisała na Facebooku rozczarowana kobieta i podzieliła się zdjęciem felernego batona.

Kobieta w ramach rekompensaty otrzymała od firmy 200 zł.

Firma "Foods by Ann", gdy podzieliłam się z nimi tą informacją gorąco mnie przeprosiła, a jako zadośćuczynienie doładowała moje konto na ich stronie kwotą 200zł. Poprosili też o odesłanie batona do badań - powiedziała w rozmowie z Pudelek.pl.

Post na FacebookuPost na Facebooku Screen: Facebook

Skontaktowaliśmy się z przedstawicielem firmy "Foods By Ann". Z jego oświadczenia jasno wynika, iż cała sprawa może być prowokacją. Tym bardziej, jeśli zwrócimy uwagę na ostatnie zdanie w poście "pokrzywdzonej". Pada w nim imię i nazwisko Ewy Chodakowskiej i jasna sugestia, żeby przerzucić się właśnie na jej batony.

Uważamy, że była to prowokacja mającą na celu zaszkodzenie wizerunkowi marki "Foods by Ann". Chcemy zapewnić, że dokładamy wszelkiej staranności, aby nasze produkty spełniały najwyższe standardy jakościowe. Dokonujemy zakupów surowców z potwierdzonych źródeł dostaw od certyfikowanych producentów. W zakładzie produkcyjnym stosowane są systemy bezpieczeństwa żywności HACCP oraz BRC, więc wszelkie zasady higieny są przez nas przestrzegane. Zakład produkcyjny przechodzi również regularne audyty sieci handlowych - napisał Paweł Ciuraj z "Foods By Ann".

Ewa Chodakowska również odniosła się do owych kontrowersji, zamieszczając na swoim Facebooku post z oficjalnym oświadczeniem:

Wobec mediowych doniesień o nieprawidłowościach w produktach spożywczych marki, postrzeganej jako nasza konkurencja i sugestii, że jest to prowokacja ze strony naszej firmy, informujemy, że skupiamy się wyłącznie na tworzeniu produktów najwyższej jakości, które mają trafić w gusta naszych klientów. Z całą mocą podkreślamy, że nigdy nie prowadziliśmy jakichkolwiek działań, które w sposób bezprawny i nieetyczny miałyby uderzać w markę działającą w tym samym sektorze oraz jej produkty. Mamy nadzieję, że sprawa wyjaśni się pozytywnie i bardzo prosimy nie łączyć nas z tym wydarzeniem - czytamy w oświadczeniu trenerki.

AG

Więcej o:
Komentarze (104)
W batonach Anny Lewandowskiej są mole spożywcze i pleśń? Mamy komentarz. "To prowokacja"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: k

  Oceniono 93 razy 67

  Jak w ogóle można kupować coś od osoby, która na okrągło ściemnia, mija sie z prawdą, przerabia sie w fotoszopie itp...
  Chcesz jesć zdrowe batony, zrób sobie sam

 • Gość: gość

  Oceniono 65 razy 59

  Ja mam tylko jedno pytanie? Kto o zdrowych zmysłach je jakiejolwiek "fit" batony?? Sałatę wpierd*lać i wszystkie będziecie chude

 • rikitiki_tak

  Oceniono 57 razy 51

  koneserom życzę smacznych "batonów" od obydwu pań

 • pegaz751

  Oceniono 47 razy 43

  ludzie zróbcie sobie sami takie batony i nie nabijajcie kasy celebrytce !!! Taniej i zdrowiej, sami wiecie z czego robicie. A kasa zostaje w waszej kieszeni.

 • Gość: Mm

  Oceniono 67 razy 39

  Ta cała Lewandowski to śmiech na sali, nawet u Wojewódzkiego pokazała swój poziom zerowy

 • elzbietttta

  Oceniono 37 razy 37

  Kupić parę suszonych owoców, dodać miód, orzechy, migdały, czy co tam kto lubi i macie świetną przekąskę. A batony fit mają z fit tyle wspólnego co by z ann.

 • Gość: cezar85

  Oceniono 30 razy 24

  te dzikun, to jedyne zdrowe białko w tym batonie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX