Meghan Markle pokazała pierścionek zaręczynowy. Zaprojektował go sam książę Harry

Książę Harry oświadczył się swojej partnerce, Meghan Markle. Kobieta pochwaliła się zaręczynowym pierścionkiem.

Książę Harry i Meghan Markle zaręczyli się na początku tego miesiąca, ale informacja dopiero dziś została podana do wiadomości publicznej. Pałac Kensington ogłosił to na swoim oficjalnym profilu na Twitterze. Teraz ukochana księcia pochwaliła się pierścionkiem zaręczonym.

Biżuterię zaprojektował sam książę Harry. Wykorzystał w nim dwa diamenty pochodzące z kolekcji jego zmarłej matki, Diany, którą odziedziczył wraz z bratem, Williamem. Oprócz tego wykorzystał także diament z Bostwany, miejsca dla nich ważnego, gdzie często jeździł jako dziecko, a ostatnio spędzał tam wakacje z Meghan. 

Diamenty należące niegdyś do Diany, znajdują się po bokach sporego kamienia szlachetnego z Bostwany. Pierścionek wykonali Cleave and Company. Jak podaje "Daily Mail", jego wartość może wynosić ok. 50 000 funtów. Jednak ze względu na wykorzystanie diamentów pochodzących z kolekcji Diany, jest on bezcenny.

Ślub odbędzie się wiosną 2018 roku. Więcej szczegółów na ten temat ma się pojawić bliżej terminu.

Książę Harry i Meghan MarkleKsiążę Harry i Meghan Markle Agencja Gazeta

Historia pierścionków zaręczynowych, które wręczyli książę William i książę Harry, jest bardzo ciekawa. Kate otrzymała biżuterię należącą do Diany z ogromnym szafirem, który syn dostał w spadku. Jednak początkowo był on w posiadaniu Harrego, a William wybrał złoty zegarek Cartier warty 18 tysięcy funtów. Bracia zamienili się, kiedy starszy brat postanowił się oświadczyć i pierścionek wylądował na palcu Middleton.

Jak Wam się podoba?

AW

Kwiaty z łąki znacie doskonale, ale wiecie, co mamy na parapetach? Wbrew pozorom, nie jest łatwo
1/17Na początek coś naprawdę łatwego. Na zdjęciu jest:

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (33)
Meghan Markle pokazała pierścionek zaręczynowy. Zaprojektował go sam książę Harry
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • elenem

  Oceniono 28 razy 20

  Fajna para. A pierścionek... bardzo elegancki i ładny. Szczęścia zyczę. :)

 • Gość: karolina

  Oceniono 11 razy 9

  Ja życzę im szczęścia!
  Wkurzają mnie te komentarze. Owszem mają za co żyć, ale przecież nie siedzą na tyłkach całymi dniami! Harry jest Księciem, jest piąty w kolejce do tronu, a Meghan wejdzie do rodziny królewskiej. Przecież oni mają swoje zasady. Muszą się stosować do tego do tamtego, nie mogą robić wielu rzeczy. Etykiety, zasady, nakazy. Sądzicie, że na królewskim dworze jest łatwo? Poza tym bylibyście zadowoleni gdyby paparazzi za wami latali nie dając wam prywatności? Dajcie spokój. Popełnicie jeden błąd, a potem jesteście na ustach całego świata.
  Poza tym z pewnością będą uczestniczyć w imprezach charytatywnych czy spotkaniach. To wszystko wiąże się z ogromną odpowiedzialnością.

 • Kacper Kozicki

  Oceniono 4 razy 4

  Ludzie wy chyba nie rozumiecie że wejście do rodziny królewskiej woiaże się z ogromną odpowiedzialnością.Królowa która ma i tak 90 lat codziennie spotyka się z ludżjmi żeby rozmawiać o ważnych dla GB rzeczach.Oni bedą patronować wielu organizacjom.

 • Gość: nina

  Oceniono 1 raz 1

  Mi się wydaje, że ona to robi dla kasy, tytułu i przywilejów...Tak czy owak...szczęścia życzę!

 • maus kirchener

  Oceniono 1 raz 1

  Nieważne że matka megan jest czarna. Ważne że megan jest Biała

 • Gość: Moo

  Oceniono 1 raz 1

  Niezłe życie na koszt podatników !

 • Gość: sylwia

  Oceniono 11 razy 1

  Na początku bylam pozytywnie zaskoczona tą dziewczyną tym bardziej że wyglądała mi na zwykła prostą dziewczyne skromną i pasującą do księcia .Ale teraz kiedy się dowiedziałam że ona sobie to już dawno ukartowała to zmieniłam zdanie kkawał suki lecącej na kase i sławe tym bardziej ze nawet dobrze się nie znają to dopiero rok a ona już go wziela na ślub żeby nie uciekł bo po czasie wyjdzie jaką jest udawaczką nie wierze że z jej strony to prawdziwe uczucie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX