Nie będzie jednak filmu o Annie Przybylskiej? "Rodzina i agentka storpedowały scenariusz"

Film o życiu Anny Przybylskiej zapowiadany jest od dawna. Jednak z informacji "Super Expressu" wynika, że praca nad nim została wstrzymana przez rodzinę i agentkę aktorki.

Ten film miał być hołdem dla zmarłej w 2014 roku Anny Przybylskiej. Radosław Piwowarski, uznawany za jednego z ojców jej sukcesu, zapowiedział produkcję "Gwiazdy" krótko po śmierci aktorki. W porozumieniu z jej rodziną, powstał scenariusz i pozostała tylko kwestia obsady. 

Jak dowiedział się "Super Express", produkcja filmu została wstrzymana przez rodzinę i agentkę aktorki. Jarosław Bieniuk, który kilka miesięcy temu miał spore obiekcje, nie miał z tym nic wspólnego.

Nie będziemy robić filmu o Ani. Rodzina i agentka aktorki storpedowały scenariusz. Jarek Bieniuk nie ma z tym nic wspólnego - powiedziała "SE" osoba z produkcji.

Oświadczenie z wycofaniem zgody na przygotowanie filmu na podstawie scenariusza napisanego przez Radosława Piwowarskiego wpłynęło od prawnika reprezentującego rodzinę i agentkę Anny Przybylskiej.

Czy ktoś inny pisze scenariusz, nie wykluczamy, ale nie wiemy - dodaje źródło "SE".

OG

Więcej o:
Komentarze (21)
Anna Przybylska, film "Gwiazda". Prace zostały wstrzymane?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ala

  Oceniono 25 razy 19

  Borze Tucholski, dajcie spokój A. Przybylskiej, stała się ikoną bo zmarła młodo? Z całym szacunkiem, ale dorobek p. Anny nie jest imponujący, a aktorstwo na średnim poziomie. Nie rozumiem robienia z niej jakiejś gwiazdy. Dajcie jej spokój!

 • szpulazwanyszpula

  Oceniono 20 razy 14

  Możecie wypisać chociaż jeden powód, dla którego otacza się ją kultem?

 • gangaseiro

  Oceniono 12 razy 10

  Czymze zasluzyla sie Przybylska,aby jej poswiecac film.Aktorka byla przecietna.Wiec czym?

 • Gość: ruchacz cichodajek z filmowki

  Oceniono 6 razy 6

  Wszystkie te pseudo-biograficzne scenariusze (vide "Najlepszy") sie koloruje, zeby podniesc ogladalnosc. Tylko mega naiwniacy mysla, ze ogladaja dokument.

 • Gość: gigi

  Oceniono 5 razy 3

  Ta żenująca mamusia nie ma wstydu! Robić sobie lans nad trumną córki. Naprawdę to jest jakiś cyrk. Poza tym kim była Przybylska, żeby filmy o niej robić. Naprawdę nie przesadzajmy. Zwykła przeciętna dziewczyna jakich wiele.

 • Gość: zdegustowany

  Oceniono 2 razy 2

  tyle pier...n.i.a i nedznych artykułów i co i nic? Nie mam nic do Anny Przybylskiej bo wydawała się fajną osobą ale do tych hien dzienikarzy inaczej

 • Gość: Lusi

  0

  Przybylska kto to jest ???

 • Gość: belko

  Oceniono 1 raz -1

  Zawsze możecie zrobić rezerwowy wariant i nakręcić film o Paradowskiej hahahahaha

 • Gość: Witek

  Oceniono 9 razy -1

  Kompletnie nie kojarzę tej aktorki , poza głośnym faktem , że tak mlodo zmarla.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX