Doda starła się z paparazzo: Ojej, jaka agresja. Ostra reakcja mężczyzny. Mamy wątpliwości, czy to na pewno ON zawinił

Doda pokazała nagranie, na którym to paparazzo utrudnia jej włączenie się do ruchu i "prowokuje, by coś się działo". Czy jednak faktycznie to on tutaj "prowokował"?

Przez konflikt z prawem i Emilem Haidarem wokół Dody znów zrobiło się gorąco. Paparazzi podążają za nią krok w krok, czym najwyraźniej piosenkarka zdaje się być już mocno poirytowana. Na swoim Instagramie pokazała film ze sprzeczki z jednym z fotoreporterów.

Paparazzo stał na chodniku, gdy Doda razem z kierowcą chciała wyjechać z miejsca parkingowego. Mężczyzna stał bardzo blisko pojazdu i najprawdopodobniej utrudniał bezpieczne manewrowanie.

Tak kochani zachowują się paparazzi. Stoją, nie dają wyjechać i prowokują, żeby coś się działo - tłumaczyła Doda, która siedziała w samochodzie podczas całego zdarzenia na miejscu pasażera.

Paparazzo kłóci się z DodąPaparazzo kłóci się z Dodą Screen z Instagram.com/dodaqueen

Potem zrobiło się coraz bardziej nieprzyjemnie. Najprawdopodobniej poza kamerą doszło do wymiany zdań "na migi" między paparazzo, a kierowcą. Wówczas Doda (to już widać na kolejnym filmie piosenkarki) poprosiła, by otworzyć szybę i porozmawiać z mężczyzną.

Słucham? - spytała Doda.
Po co to takie odgrażanie się? - mówił paparazzo. - Przejedziesz mnie? Na chodniku? Taki twardy jesteś, że będziesz samochodem mnie przejeżdżał? To wysiądź, jak masz coś do mnie.
Ojej, jaka agresja - mówiła "zmartwiona" Doda.
To jest propozycja - spytał najpewniej Emil S., przyjaciel Dody.
No słuchaj, chcesz mnie przejeżdżać samochodem...
To propozycja - przerwał mężczyzna paparazzo.

Paparazzo czeka na DodęPaparazzo czeka na Dodę Screen z Instagram.com/dodaqueen

Choć Doda starała się wszystko przedstawić dość jednoznacznie, to jednak z jej nagrania wcale nie wynika. że pokazany paparazzo faktycznie utrudniał wyjazd. Mężczyzna stał na chodniku kilka metrów przed maską. Kierowca, że miał wystarczająco dużo miejsca, aby włączyć się do ruchu bez konieczności podjeżdżania tak blisko do fotoreportera. Tym bardziej, że - jak sam zauważył - stał na chodniku. Kto Waszym zdaniem miał rację?

embed

ZI

Więcej o:
Komentarze (40)
Doda starła się z paparazzo: Ojej, jaka agresja. Ostra reakcja mężczyzny. Jednak czy naprawdę to ON zawinił?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Karolina

  Oceniono 69 razy 55

  Kiedy wydaje ci się, że pani rabczewska osiągnęła już dno żenady, nadchodzi kolejny dzien i okazuje się, że to dno jest znacznie niżej. Załosna, zdradzana, porzucana i samotna była gwiazda o wybujałym ego. Trzymam kciuki by Pan Haidar w końcu nauczył ją odrobiny pokory. Rodzice muszą być bardzo dumni z córeczki. Dno i trzy metry mułu.

 • Gość: M

  Oceniono 70 razy 52

  hahaha no tak, bo na chodniku to juz nie mozna stac!! alez ona jest glupia

 • Gość: 66

  Oceniono 51 razy 47

  TA Pani nie jest warta uwagi. Kiedyś jadąc pod prąd ulicą jednokierunkową o mało mnie nie przejechała. Jest bezczelną babą i powinna być tak traktowana.

 • Gość: x x x

  Oceniono 49 razy 41

  Tej babie odwala

 • Gość: Makabra

  Oceniono 44 razy 38

  Jak jedzie królowa Dodzia- lodzia to nikt nie ma prawa STAC NA CHODNIKU Kwestie bezpieczenstwa publicznego !! heheeh Pozdrawiam i zycze milego dzionka

 • Gość: nn

  Oceniono 40 razy 36

  ten facet stal tak daleko, ze nawet ja - totalne beztalencie drogowe, wyjechalabym bez koniecznosci rozjechania go

 • xyz876

  Oceniono 24 razy 24

  To kierowca BMW. Oni nie rozumieją że po chodnikach się nie jeździ samochodem. Poza tym chodnik jest tak wąski, że nie miał prawa tam zaparkować (1,5 m dla pieszych). I na pewno przejechał po trawniku niszcząc zieleń ciężkim suvem BMW X5 lub X3. Chodniki sa dla pieszych. Do fotografa miał tyle miejsca, że spokojnie mógł zjechać na jezdnię, ale to bezmózg w BMW.

 • lica79

  Oceniono 29 razy 21

  Nieprawdopodobne żeby taki pustak zrobił taka karierę. Laska znana z tego że jest znana i z ilości wstrzykniętego silikonu

 • Gość: justi

  Oceniono 39 razy 21

  My tu gadu gadu - a kaczyści niszczą Polskę przy poparciu gawiedzi ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX