[TYLKO U NAS] Co z sekretnym projektem Rozenek i Majdana? Mamy komentarz menedżera: To będzie coś nowatorskiego

Wciąż trwają spekulacje na temat najnowszego, sekretnego projektu Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Nam udało się zdobyć do nich komentarz menedżera Perfekcyjnej.

Jakiś czas temu pojawiły się informacje, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan dostali własny program w stacji TVN. Jednak wszystko owiane było dużą tajemnicą. Sami główni zainteresowani nie komentowali tych doniesień. W mediach pojawiły się właśnie nowe informacje, wedle których program ma być oparty na ukraińskim hicie podróżniczym pt. "Orzeł czy reszka?". Skontaktowaliśmy się z menedżerem Perfekcyjnej, który te wiadomości zdementował.

Nie, to jest zupełnie nieprawda, że to jest polska adaptacja tego ukraińskiego formatu "Orzeł czy reszka?". To jest taki format, który został specjalnie stworzony przez stację dla Małgorzaty i Radka. To jest program, który ma większy suspens i jest realizowany z większym rozmachem - powiedział nam Wiktor Krajewski, menedżer Małgorzaty Rozenek.
Ale to też nie jest prawdą, że oni będą odwiedzać luksusowe hotele (...). To będzie coś zupełnie innego i nowatorskiego (...). Małgorzata będzie jeździć z Radkiem po całym świecie - dodał na koniec.

Spekulacje na temat nowego programu Perfekcyjnej dodatkowo są regularnie podsycane przez główną zainteresowaną. Małgorzata Rozenek wrzuca na Instagram zdjęcia z różnych miejsc np. z lotniska bądź też pokazujące ją w dość niecodziennym wydaniu. Na jednej z fotografii widzimy ją w gumiakach, roboczej kurtce, do tego umorusaną błotem. Zdjęcia podpisuje tajemniczo: "Sekretny projekt".

Przypominamy, iż para wzięła już udział w 1. edycji popularnego programu "Azja Expres". Jak myślicie nowy ich nowy program będzie hitem? Planujecie oglądać?

AG

Więcej o:
Komentarze (9)
[TYLKO U NAS] Co w końcu z tym sekretnym projektem Rozenek i Majdana? Mamy komentarz menedżera
Zaloguj się
 • Gość: Oko

  Oceniono 3 razy 3

  Ja już naprawdę mam ich dosyć!

 • cucurucu

  Oceniono 3 razy 3

  Ta toksyczna para jest tak samo wqrwiajaca jak Lewandowscy, moze nawet bardziej.

 • Gość: marilyn

  Oceniono 1 raz 1

  Alez Majdan zdziadzial przy niej

 • Gość: Zula

  Oceniono 3 razy 1

  Uważam, że super jest dla nich taki program, w którym bedą zwiedzać świat i jeszcze będą na tym zarabiać. Taka praca to marzenie!
  ALE ... popełnili błąď, bo po uczestnictwie w programie Azja Express, gdzie zdobyli sympatie widzów jako para... powinni się momentami wyciszyć medialnie by nie było przesytu nimi... wtedy widzowie chętnie by ich przyjeli w nowym programie.
  Myślę, że oglądalność będzie duża, nawet wielka, ale narażeni są na sporą krytykę, bo przekombinowali...
  Po co im te foty typu "Majdanowie tu, Majdanowie tam"... mnie to jest obojetne, ale nie rozumiem po co robić zdjecia SOBIE, a nie czemuś ciekawemu... JA, JA i jeszcze raz JA... dorosli ludzie, po przejściach i takie maja potrzeby? Niech sie cieszą swoim niewatpliwie fajnym życiem i sobą bardziej prywatnie.

 • Gość: Kasia

  Oceniono 1 raz 1

  Dość dość i jeszcze raz dość tej pary dosłownie sa wszędzie bleee

 • Gość: cezar85

  Oceniono 3 razy 1

  niezwykle inspirująca para

  skoro szatniarz i sprzątaczka mogą robić karierę, to każdy może

 • Gość: Megi

  0

  Aż strach lodówkę otworzyć ,żeby Rozenkowa nie wyskoczyła.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX