Komentarze (127)
Uma Thurman kolejną ofiarą Harveya Weinsteina. Zrobiła mu "prezent" z okazji Święta Dziękczynienia
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Gość: omerta

  Oceniono 38 razy 4

  poproszę artykuł o aktorkach które nie dały D za role, karierę i pieniądze.... o aktorkach które zasługują na szacunek i atencję ze względu na swoją postawę.... Co nie ma takich porządnych dziewczyn? Są.... tylko ich nie znamy.... Te K rwy teraz się skarżą (słusznie) z milionami na koncie, ale wtedy siedzialy cicho..... za pieniądze i karierę....

 • antypopis7

  Oceniono 15 razy 3

  Aj waj, pani Thurman.
  Teraz, gdy już wiadomo, że w karierze to nie zaszkodzi, można kopnąć leżącego?
  Wcześniej lepiej było zmilczeć i dać się staremu wieprzowi poobmacywać, i to pewnie nie jednemu?

 • Gość: mu

  Oceniono 2 razy 2

  Kurde Uma czemu tyle lat to ukrywałaś???

 • Gość: kolo

  Oceniono 2 razy 2

  miała to wyznać dopiero na łożu śmierci, ale po drodze było święto dziękczynienia, więc uznała że ta okazja wystarczy...

  a teraz nieco poważniej, otóż "moment matters!"

  czy tym wszystkim molestowanym kobietom naprawdę nie przyszło do głowy (gdy już były uznanymi, okrzepłymi aktorkami i gwiazdami), że ich wieloletnie milczenie naraża na takie same cierpienia inne, młodsze i tak samo bezbronne jak one same kiedyś, dziewczyny?!

  naprawdę myślały, że on z tego dobrowolnie zrezygnował, zaraz potem jak je same molestował?!

 • Gość: Kasua

  Oceniono 4 razy 2

  Najpierw dają dupy by dostać rolę a potem płaczą ze były molestowane

 • poppers68

  Oceniono 2 razy 2

  Jako facet wielokrotnie czułem zażenowanie postawą moich kolegów w różnych firmach wobec naszych koleżanek. Wielokrotnie też reagowałem.
  Jednak jednej rzeczy nie możesz ignorować : okoliczności. Czym innym jest molestowanie koleżanek w pracy, instruktora czy dobrego przyjaciela rodziny a czym innym są sytuacje gdy w grę wchodzą kariery kobiet, potężne pieniądze ( jak w branży fimlowej) i wpływy.
  Wiele z tych kobiet nie reagowało i zaciskało zęby, gdyż w grę wchodziła alternatywa zasobnej przyszłości i sławy. Reakcje większości to reakcje przede wszystkim tych, którym się nie udało specjalnie i teraz dają upust swojemu rozczarowaniu. Thurman jest wyjątkiem. Reszta nie chce aby łączono Ich sławę z podejrzeniem o przyzwolenie na molestowanie.
  Czyli z opcją znaną od lat : do kariery przez łóżko. I to uważam również za przejaw hipokryzji takiej samej jak brak reakcji środowiska filmowego przez lata.

 • franek-janek

  Oceniono 8 razy 2

  Piekna kobieta, dobra aktorka, tak nie oceniajmy jej, nie mniej Uma byla ofiara wielu w Holywood tak donosila brukowa prasa, byla w czolowce. A Wainstain, oblesny typ i to na pewno nie jest radosny moment w zyciu zadnej kobiety.

 • Gość: ggg

  Oceniono 18 razy 2

  sławne panie z holiłudu najpierw żeby zrobić karierę dawały dupy na prawo i lewo a jak już ją zrobiły to krzyczą, że 20 lat temu padły ofiarami gwałtu. sorry, ale jak to powiedział któryś ze złotoustych polskich polityków "nie można zgwałcić prostytutki"

 • dejacek

  Oceniono 1 raz 1

  - panie policjancie, byłam molestowana
  - a kiedy to było
  - 20 lat temu
  - to czemu dziś pani z tym przychodzi
  - bo tak przyjemnie powspominać....

 • Gość: gość

  Oceniono 1 raz 1

  Jaka paskudna gęba ! Pewnie należy do PiS-u !

 • Gość: Aga

  Oceniono 1 raz 1

  A w polskim bagienku filmowym cisza, aktoreczki drżą ze strachu , ze się wysypie jakaś wieść , a nie od dziś wiadomo kto, kogo i za co posuwa

 • jan-ru

  Oceniono 3 razy 1

  Taka moda,teraz molestowanie później będzie łapownictwo,przekupstwo,znów molestowanie i tak w kółko.Ciekawe czy znajdzie się facet łapany za krocze przez kobietę?

 • Gość: Lisa

  Oceniono 3 razy 1

  Facet jest w porzadku. Wywiazal sie z umowy.Obiecal role za d.... Ku.ewka role dostala a dzisiaj krzyczy.

 • Gość: Scepticus

  Oceniono 3 razy 1

  Wypowiedź może zawierać ślady sarkazmu lub ironii.

  ...A tyle lat milczały.
  No to są winne kolejnym "incydentom", gdyż ich milczenie pozwalało sprawcom bezkarnie kontynuować proceder.
  Nie, serio, nie pochwalam czynów, o ile miały miejsce.
  Ale to wieloletnie milczenie wskazywałoby na jakieś "przyzwolenie" ze strony domniemanych ofiar. I nawet nie chodzi o to, że po latach nie sposób się przed takim czymś wybronić (nie zapewnisz sobie alibi, bo nie pamiętasz zwyczajnie, co robiłeś kilkanaście lat temu w środę po południu, a i pamięć ofiary mogła to i owo poprzekształcać i "dodramatyzować").
  Ludzie, to nie było w Indiach, ale w cywilizowanym świecie. Jeśli milczały, to dla jakichś własnych korzyści. A jeśli teraz milczenie przerwały też z nie całkiem szlachetnych pobudek?

 • Gość: zeta

  Oceniono 7 razy 1

  Czy to nie tak,że wszyscy się obudzili? czemu kiedyś tego nie zgłaszali nigdzie? ważniejsza była kariera,pieniądze,a teraz wszyscy tacy biedni-- OBŁUDA.

 • todeskult

  Oceniono 5 razy 1

  Śmiech na sali, wszystkie takie skrzywdzone, a prawda jest taka że aby "osiągnąć sukces" dawały d.u.p.y. na lewo i prawo. I nagle sobie przypomniały o molestowaniu po kilkunastu czy kilkudziesięciu latach.

 • wolny.kan.gur

  Oceniono 7 razy 1

  Nie chcę w żaden sposób usprawiedliwiać Weinsteina, ale to całe #meetoo organizują kobiety które się kiedyś po prostu sku...ły w zamian za karierę i pieniądze, a teraz gdy już swoimi dupami osiągnęły sławę i kasę po prostu kreują się na ofiary. Nikt ich do niczego nie zmuszał.

 • Gość: metoo

  Oceniono 1 raz 1

  wieprz

 • poparzony

  Oceniono 1 raz 1

  Harvey Weinstein ty tak na pusto strzelałeś?
  Czy może biega PO świecie grono małych Harveyów ciesząc oko innego tatusia?

  Zawsze było wiadomo, że w filmie karierę robi się przez łóżko ;) - choć niektórzy zostają w tym łóżku chwile dłużej jako kolejne żony i mężowie che, che, che (i czy tylko w filmie ;)

 • Gość: goość

  Oceniono 3 razy 1

  Czyli za d..robiły karierę,a jak zrobiły to ujawniły.

 • jezuitaitamta

  Oceniono 5 razy 1

  Gdzie jest granica miedzy podrywaniem a molestowaniem? Czy można molestować wzrokiem? Niech odpowie kobieta.

 • Gość: bla...bla...bla

  0

  Najgorsi są instruktorzy jazdy, jak się zmienia biegi, to się cieszą jak dzieci: "wyjmij jedyneczkę", "włóż trójeczkę" , "weź do rąsi tylko bądź delikatna" . Masakra!!!! Wychodziła spocona i wkurzona bo chciałam ich lać po mordzie a nie mogłam, z jednej szkoły jazdy mnie wyrzucili bo gościa wyzwałam i to ja byłam ta zła, podła i niewdzięczna. No i dalej nie mam prawka, 10tyś i nerwy poszło w pi...du.

 • onann

  0

  Niech pierwsza rzuci kamieniem, która by nie dała za milion dolarów. A on płacił więcej...

 • Gość: qwerty

  0

  Te panie w zamian za uzyskanie korzyści dawały łapówkę, że płaciidłem było ich ciało to nieistotne, ich postępowanie zakłóca wolny rynek, prawo pracy itp, ten który domagał się łapówki powinien zostać osądzony, ale one też bo czerpały wielorakie korzyści ze swojej nieuczciwości i zwykłego dania w łapę

 • Gość: Aga

  Oceniono 2 razy 0

  Gdyby wszystkie aktorki odmawiały seksu, musiałby wybierać po talencie, a tak same pchały mu się na palę , a teraz obłudne łzy - oddajcie Oskary wyrwane dupami, wtedy uwierzę !!!!

 • Gość: Gość

  0

  Czy to jest ten sam knur z którym Rosatti paradowała po Warszawie?

 • diabel-tasmasnki-reaktywacja-d

  Oceniono 2 razy 0

  Tak czytam jak kolejne kobiety były molestowane i dochodzę do wniosku ze to wszystko przez emancypacje.
  Wygląda na to że kobiety nie są w stanie samodzielnie funkcjonować w społeczeństwie i należy opiekę na nimi powierzyć męskim krewnym tak jak to bywało kiedyś u nas, albo obecnie w krajach muzułmańskich.

 • Gość: Raid Shkir al Aiar

  Oceniono 2 razy 0

  Brak ostracyzmu wobec Polanskiego jest wyraźną akceptacja świata Hollywood dla nadużyć seksualnych

 • mercx

  Oceniono 4 razy 0

  Molestowanie to by było gdyby on jako SZEF molestował (mową lub czynem) swoją podwładną która grała w jego filmie. Ale jeśli to było na zasadzie - jeśli chcesz zagrać w moim filmie to ja ci to umożliwię ale ty zrobisz w zamian coś dla mnie- to jest to raczej transakcja wymienna.

 • Gość: kalafior

  Oceniono 4 razy 0

  On ją molestował a ona kręciła z nim dalej filmy :) chyba pornole

 • antipasti60

  Oceniono 2 razy 0

  Zatrzymać wreszcie tę wstrętną, antysemicką nagonkę! Liga Antydefamacyjna zniszczy was, wstrętne, tępe goje!.

 • gtpress

  0

  Ma kase to kryje jak leci

 • antygazeta2

  Oceniono 8 razy 0

  harvey wyprodukuje kasowy film wszechczasów.Jak dymałem wszystkie aktorki.

 • Gość: Bierstein

  Oceniono 1 raz -1

  dlaczego nie zglaszaly gwaltu 15 minut po gwalcie nie dzwonily na policje ?

 • Gość: Bierstein

  Oceniono 1 raz -1

  dla producentow i rezyserow nadchodza super czasy teraz zaden nikogo nie bedzie molestowal ani gwalcil nawet nie spojrzy. dopiero te laski ktore same wskocza do lozka ale najpierw napisza notarialne oswiadczenie ze do stosunku dochodzi dobrowolnie i nie ma to nic wspolnego z kariera te laski beda dostawac role.

 • Gość: h2o

  Oceniono 1 raz -1

  classic dilemma - to be metoo or not to be, this is a question...

 • Gość: janek

  Oceniono 1 raz -1

  "nie ma sprawiedliwego ani jednego" taki jest werdykt Świętego Boga, ale jak to dobrze że jest też i DOBRA NOWINA!!
  Wejdz na bardzo ciekawą stronę: ZycieToWiecej.com

  " że wszyscy są pod wpływem grzechu, (10) jak napisano: Nie ma ani jednego sprawiedliwego, (11) nie masz, kto by rozumiał, nie masz, kto by szukał Boga; (12) wszyscy zboczyli, razem stali się nieużytecznymi, nie masz, kto by czynił dobrze, nie masz ani jednego. (13) Grobem otwartym jest ich gardło, językami swoimi knują zdradę, jad żmij pod ich wargami; (14) usta ich są pełne przekleństwa i gorzkości; (15) nogi ich są skore do rozlewu krwi, (16) spustoszenie i nędza na ich drogach, (17) a drogi pokoju nie poznali. (18) Nie ma bojaźni Bożej przed ich oczami. (19) A wiemy, że cokolwiek prawo mówi, mówi do tych, którzy są pod wpływem zakonu, aby wszelkie usta były zamknięte i aby świat cały podlegał sądowi Bożemu. (20) Dlatego z uczynków prawa nie będzie usprawiedliwiony przed nim żaden człowiek, gdyż przez zakon jest poznanie grzechu. (21) Ale teraz niezależnie od prawa objawiona została sprawiedliwość Boża, o której świadczą prawo i prorocy, (22) i to sprawiedliwość Boża przez wiarę w Jezusa Chrystusa dla wszystkich wierzących. Nie ma bowiem różnicy, (23) gdyż wszyscy zgrzeszyli i brak im chwały Bożej, (24) i są usprawiedliwieni darmo, z łaski jego, przez odkupienie w Chrystusie Jezusie, (25) którego Bóg ustanowił jako ofiarę przebłagalną przez krew jego, skuteczną przez wiarę, dla okazania sprawiedliwości swojej przez to, że w cierpliwości Bożej pobłażliwie odniósł się do przedtem popełnionych grzechów, (26) dla okazania sprawiedliwości swojej w teraźniejszym czasie, aby On sam był sprawiedliwym i usprawiedliwiającym tego, który wierzy w Jezusa. (27) Gdzież więc chluba twoja? Wykluczona! Przez jakie prawo? Uczynków? Bynajmniej, lecz przez prawo wiary. (28) Uważamy bowiem, że człowiek bywa usprawiedliwiony przez wiarę, niezależnie od uczynków zakonu. (29) Czy Bóg jest Bogiem tylko Żydów? Czy nie pogan także? Tak jest, i pogan, (30) albowiem jeden jest Bóg, który usprawiedliwi obrzezanych na podstawie wiary, a nieobrzezanych przez wiarę. (31) Czy więc prawo unieważniamy przez wiarę? Wręcz przeciwnie, zakon utwierdzamy. to jest werdykt Boga w Pismie Świętym (Nowy T. Rzym 3)

 • Gość: stefan

  Oceniono 1 raz -1

  Weinstein ma ryj starego knura i dziwie się,ze nikt do tej pory nie strzelil mu w leb.

 • kms2x

  Oceniono 5 razy -1

  Mam wrażenie, że wielkim problemem tych pań jest to, że były molestowane... i że było to już tak wiele lat temu.

 • Gość: M

  Oceniono 3 razy -1

  Tak się zastanawiam, czy Weinstein molestował już przy pierwszym filmie, w którym aktorka zagrała, czy zaczął molestować dopiero w pierwszym, w którym NIE zagrała? Tak tylko głośno myślę.

 • strzykwa5

  Oceniono 3 razy -1

  Tytuł niezwykle podstępny i celowo zachęcający do sprawdzenia jakiż to prezent w ramach molestowania zrobiła temu panu pani Uma.

 • Gość: ZZZ123

  Oceniono 13 razy -1

  SPRYTNE!
  Tak powiedziała, ale nie powiedziała.
  Trochę obsrała, ale niczego konkretnego nie zarzuciła.
  Nadaje się do PiS.

 • Gość: Gość nr 1092

  Oceniono 9 razy -1

  Jak brat bliźniak Hartmanna.

 • Gość: telma

  Oceniono 49 razy -1

  trochę to dziwne i słabo świadczy o moralności tych rzekomo wykorzystywanych pań...skoro facet cię molestuje ,to walisz go w twarz i wychodzisz, w najgorszym razie wychodzisz bez walenia w twarz,ale chyba nie masz ochoty już z nim/dla niego pracować nie? a ta pani...molestowana rzekomo...współpracowała z nim wielokrotnie...żenada...czyli macał,ale opłacało się to znosić? i teraz nagle dołącza się do jakiegoś ogólnego jazgotu...i to ma być dorosła osoba? ale dno....

 • mercx

  Oceniono 2 razy -2

  trochę się dziwię, że tam się takie rzeczy działy w tej Ameryce, o której mnie uczono, że lepiej się tam do żadnej kobiety nie uśmiechać czy przepuszczać w drzwiach, żeby nie zostać pozwanym o molestowanie. dziwne.

 • Gość: swd

  Oceniono 4 razy -2

  Już za czasów MM babom od tej roboty w Hollywood kolana puchły, a te teraz się obudziły. W jednym pani Uma ma rację nie jest i nie była małą dziewczynką. To takie kobiety latami umożliwiały tym knurom przedmiotowe traktowanie kobiet, zaprzepaszczały walkę innych kobiet o niezależność, równe prawa, godność, człowieczeństwo. Co za zakłamanie.

 • foreksfxxxx

  Oceniono 4 razy -2

  Kariere dzi*** robila dzieki niemu, teraz jak osaczyli goscia i zniszczyli to wszyscy sa odwazni. Dlaczego swinki dawaliyscie dupy za pieniadze wtedy zamiast isc na policje?

 • jan.janowicz65

  Oceniono 2 razy -2

  "Weinstein" , żydzisko 3,14erdolone, żeby cię sqrwysynu wulan pochłonął, wyłbyś ku uciesze okolicznej gawiedzi.

 • jacek3454

  Oceniono 2 razy -2

  Proponuję, żeby wydymane za rolę w filmie, teraz podzieliły się kasą z wydymanymi, które żadnej roli nie dostały, chociaż ciągnęły do końca, za taką właśnie obietnicę!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX