Dorota R. zatrzymana przez policję. Prokuratura postawiła już zarzuty

Dorota R. zatrzymana przez policję. Prokuratura postawiła już zarzuty. Jak donosi Radio Zet, grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

Dorota R. w środę rano została zatrzymana przez policję. Prokuratura postawiła już zarzut wpływania groźbą na świadka. Grozi za to do 5 lat więzienia. Podejrzana po godz. 16:00 opuściła budynek prokuratury po wpłaceniu 100 tys. zł kaucji. 

Jednak jak donosi Radio Zet, pełnomocnik Emila Haidara, Roman Giertych, zapewnia, że na sali sądowej będzie chciał zmienić zarzut dla piosenkarki z wpływania groźbą na świadka (za co grozi do 5 lat) na usiłowanie wymuszenia rozbójniczego w ramach grupy przestępczej za co grozi do 10 lat.

Pełnomocnik pokrzywdzonego Roman Giertych zapewnia, że w sądzie będzie chciał uzyskać zmianę zarzutu na wymuszenie rozbójnicze - czytamy w poście Mariusza Gierszewskiego, reportera Radia Zet.

Dorota R. nie może opuszczać kraju i ma dozór policyjny - dwa razy w tygodniu ma się stawiać na policji.

Przypomnijmy, że sprawa dotyczy jej byłego partnera, Emila Haidara, który miał być zastraszany przez piosenkarkę i jej partnera biznesowego, Emila S.

Mężczyźnie już we wrześniu tego roku postawiono zarzuty "podżegania innych osób do popełnienia przestępstwa na szkodę Emila Haidara". Były partner piosenkarki miał być zastraszany. Próbowano również wyłudzić od niego milion złotych, które kazano mu przelać na konto piosenkarki.

Dorota R. stawiała opór

Policja stawiła się pod drzwiami Doroty R. o 6:00 rano, ale wyprowadzenie jej z mieszkania zajęło 4 h. Jak podaje serwis Gwiazdy.wp.pl, przez pierwsze 2 godziny celebrytka nie chciała wpuścić funkcjonariuszy do domu twierdząc, że musi poczekać na swojego prawnika. Dopiero po przyjeździe adwokata policjanci zostali wpuszczeni.

MM, OG

Komentarze (108)
Dorota R. zatrzymana przez policję. Prokuratura postawiła już zarzuty
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: bez ściemy

  Oceniono 100 razy 78

  Samo życie. Najpierw motyle w brzuchu, a potem nienawiść. Patrzę na znajomych, którzy kiedyś gruchali jak gołąbeczki ze swoją drugą połówką, a teraz nie mogą na siebie patrzeć. Popieprzyło się to wszystko, między innym przez portale społecznościowe, gdzie panuje lans i balans, nakręcający ludzi, wzbudzający u nich jakieś dziwaczne niespełnienie. Często za owe, rzekome niespełnienie, obwiniany jest właśnie partner życiowy i zaczyna się jazda...

 • johnylenony

  Oceniono 33 razy 33

  jak ja bym nie chcial wpuscic policji bo czekałbym na prawnika to by mi do domu buldożerem wjechali, równi i równiejsi ?

 • Gość: ja

  Oceniono 28 razy 26

  Przyszli o szóstej i nie mogli wejść bo im nie otworzyła? Od kiedy oni proszą o pozwolenie?

 • eend

  Oceniono 37 razy 19

  Znana - tak, ale litości NIE PIOSENKARKA! Karma wraca.
  Blachara zawsze była i pozostanie blacharą snobującą się na kogoś innego niż w rzeczywistości jest. Mafia i te klimaty nie są jej obce więc ....korzenie przypomniały o sobie. Żałosne opłacone pismaki ciągnęły serial jakie to niebywałe IQ ma ta nędzna postać coś 200 czy 300 ....
  W jaki więc sposób używała tego IQ? żeby się zemścić ? w sposób najgłupszy z możliwych, bezrozumny, świadczący o mentalności bejsbola, bandziora. Z mściwości i chęci dokopania wysyłać mafię do byłego faceta?? a jakby troglodyci ot tak sobie dla żartu ZABILI GOŚCIA????

 • Gość: Lok

  Oceniono 21 razy 19

  Chyba niedawno już miała sprawę o pobicie ? to teraz będzie niezła akcja.

 • Gość: xxx

  Oceniono 16 razy 16

  "Podejrzana po godz. 16:00 opuściła budynek prokuratury " - no to akutat trafiła na korki, do diaska.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX