Uśmiechnięta Dorota R. wychodzi z prokuratury. Emil S. przyniósł jej torbę z kosmetykami i ubraniami [ZDJĘCIA]

Prokuratura postawiła Dorocie R. zarzut wpływania groźbą na świadka. Podejrzana po godz. 16:00 opuściła budynek prokuratury po wpłaceniu 100 tys. zł kaucji. Wyszła z uśmiechem na twarzy.

Dorota R. w środę rano została zatrzymana przez policję. Jak informuje portal "WP Gwiazdy" wokalistka przez kilka godzin miała stawiać opór. Prokuratura postawiła już zarzut wpływania groźbą na świadka. Grozi za to do 5 lat więzienia. Podejrzana po godz. 16:00 opuściła budynek prokuratury po wpłaceniu 100 tys. zł kaucji.

Wcześniej Emil S., przyjaciel Doroty R., przyjechał do niej z torbą, w której miał ubrania na przebranie oraz kosmetyki. Gdy została zatrzymana przez policję miała na sobie szare dresowe spodnie, kurtkę khaki i futrzaną czapkę. 

Wychodząc pokazała się w zupełnie innej odsłonie. Krótka sukienka, modny, elegancki płaszcz, szpilki, okulary przeciwsłoneczne i... czerwień na ustach. 

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Przypomnijmy, że sprawa dotyczy jej byłego partnera, Emila Haidara, który miał być zastraszany przez piosenkarkę i jej partnera biznesowego, Emila S. Mężczyźnie już we wrześniu tego roku postawiono zarzuty "podżegania innych osób do popełnienia przestępstwa na szkodę Emila Haidara". Były partner piosenkarki miał być zastraszany. Próbowano również wyłudzić od niego milion złotych, które kazano mu przelać na konto piosenkarki.

MM

Więcej o:
Komentarze (119)
Uśmiechnięta Dorota R. wychodzi z prokuratury. Emil S. przyniósł jej torbę z kosmetykami i ubraniami [ZDJĘCIA]
Zaloguj się
 • wnuczek_akowca

  Oceniono 88 razy 52

  Spokojna głowa, Adrian ją ułaskawi. Do dzisiaj ma przed oczami jej prawie nagie pośladki.

 • Gość: hui

  Oceniono 42 razy 34

  NO i zakuli Dodzinę. To ta w zielonej kurteczce z pustymi rękawami bo ręce miała spięte. Tak to jest jak się przy zatrzymaniu ku..wami rzuca. MOże film kręcili i ona to już pitbulica pełno gembo :-)

 • Gość: Jac

  Oceniono 32 razy 26

  Domyśla się ktoś o kogo może chodzić?

 • Gość: jan jodła

  Oceniono 45 razy 23

  Czy już sprawdzili jej placami zawartość pochwy i odbytu?

 • adkrawczyk

  Oceniono 26 razy 20

  hahaha stawiała opór przez kilka godzin co zabarykadowała się i prowadziła ostrzał z moździerza czy jak

 • Gość: justi

  Oceniono 28 razy 20

  Pokażcie czy kreację w której została aresztowana można kupić taniej - za mniej niż 500 zł - w popularnych sieciówkach. Dress for less challenge ...

 • Gość: Kop

  Oceniono 25 razy 19

  O kurde ale czasy nawet w prokuraturze ściankę postawili

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX