Celebryci komentują zeznania "dilera gwiazd". Bilguun: Za wysokie progi na moje mongolskie nogi. Mamy też komentarz Anny G.

Na poniedziałkowej rozprawie dilera gwiazd, Cezarego P., padły kolejne nazwiska osób, które miały kupować u niego narkotyki. Gwiazdy odniosły się do tej sprawy.

Wśród kolejnych gwiazd wymienionych jako klienci Cezarego P. padły nazwiska dwóch osób związanych z programem "Taniec z gwiazdami", Rafała M. i Anny G., oraz showmana Bilguuna A.

Bilguun A. szybko odniósł się do słów Cezarego P. Dodał na Facebooka post, w którym z dystansem skomentował sprawę.

Przykro mi, że Pan Cezary P. (nazwany przez media dilerem gwiazd) powiedział, że mnie nie zna. Potraktował mnie jak VIPa drugiego sortu. Za wysokie progi na moje krótkie mongolskie nogi :(.

Próbowaliśmy skontaktować się z Anną G. oraz Rafałem M. z "Tańca z gwiazdami" oraz Bilguunem A.

Udało nam się uzyskać komentarz tylko od Anny G., która (jak donosi "Fakt") według zeznań Cezarego P. miała rozmawiać z nim na temat lekcji tańca dla jego wnuczki. Celebrytka zaprzecza.

Ja nic kompletnie o tym nie wiem i przepraszam, ale absolutnie odmawiam komentarza. Jestem ciekawa, jak to będzie się rozwijało dalej. Ja nic o tym nie wiem, nie dostałam żadnego wezwania, nic - powiedziała w rozmowie z nami Anna G. .

Nazwiska celebrytów: Rafała M., Anny G. i Bilguuna A., pojawiły się podczas poniedziałkowej rozprawy Cezarego P. Diler podczas przesłuchań miał wypierać się kontaktów z nimi.

Nie znam żadnego Mongoła Bilguuna A. Znam Annę G.. Pytałem ją o lekcje tańca dla wnuczki. Nie znam żadnego Rafała M. Co do narkotyków u mnie znalezionych, to one są na moje własne potrzeby. Jak mam bóle, to zjadam 3 gramy w odstępie pół godziny – miał zapewniać prokuratora prowadzącego śledztwo Cezary P.

OG

Więcej o:
Komentarze (6)
Bilguun Ariunbaatar o dilerze gwiazd: Za wysokie progi na moje mongolskie nogi
Zaloguj się
 • Gość: as

  Oceniono 3 razy 3

  rafał maserak i annka głogowska

 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy 1

  Wydumany temat zastępczy.

 • Gość: gosc

  Oceniono 7 razy 1

  najlepiej isc w zaparte ----i co im zrobią /

 • Gość: As

  Oceniono 2 razy 0

  Mongoł to raczej "Mocarza" i inne dopalacze wciąga, a nie koks. Zatem może mówić prawdę, to nie jego liga.

 • Gość: Magda

  Oceniono 3 razy -1

  Co oni mają teraz powiedzieć, ze od tego pana kupowali narkotyki? Naturalne, ze sie wypierają. Tylko prokurator nie jest głupi...

 • kitciwoko

  Oceniono 17 razy -3

  Ludzie pamiętają, jak "pubudzony" byłeś w tamtym programie o skakaniu do basenu. Nie ściemniaj żółty gangsterze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX