Marta Kaczyńska ostatnio przestrzegała przed masturbacją. Teraz pisze o uzależnieniu od solarium

21.11.2017 15:30
Lekka opalenizna jest ok, ale takim niezdrowym skwarkom mówimy stanowcze nie!

Lekka opalenizna jest ok, ale takim niezdrowym skwarkom mówimy stanowcze nie! (Plotek exclusive)

Marta Kaczyńska postanowiła poruszyć ważny problem, jakim jest zbyt częste opalanie. O swoich przemyśleniach poinformowała w swoim felietonie dla magazynu "Sieci prawdy".

Marta Kaczyńska niedawno skrytykowała kampanię Anji Rubik - "sexed.pl", której celem jest edukacja seksualna polskiego społeczeństwa.W akcji poruszony jest także temat masturbacji. Kaczyńska uważa, że w ten sposób tylko promuje się zaspokajanie swoich popędów, a nie ostrzega się przed uzależnieniem od onanizacji.

Teraz Kaczyńska podzieliła się kolejnymi przemyśleniami. Tym razem dotyczą one opalania, a właściwie nadmiernego korzystania z solarium, które według niej też jest jak narkotyk. Napisała o tym w swoim felietonie w magazynie "Sieci prawdy".

Do wyznania natchnęła ją niedawno podpisana przez prezydenta ustawa, zgodnie z którą, z solarium będą mogły korzystać wyłącznie osoby pełnoletnie. Kaczyńska porównała nadmierne opalanie do uzależnienia od alkoholu, papierosów czy narkotyków.

Podobnie jak w przypadku sprzedaży alkoholu i wyrobów tytoniowych w razie wątpliwości dotyczących wieku klienta, usługodawca będzie mógł zwrócić się do niego o przedstawienie dokumentu potwierdzającego pełnoletność. Warto zwrócić uwagę, że pewna analogia pomiędzy wymienionymi używkami a korzystaniem z zabiegów opalania nie jest przypadkowa - napisała.

Córka Marii i Lecha Kaczyńskich przygotowała się do poruszonego tematu i przytoczyła także badania, według których w ubiegłym roku aż 20 procent osób korzystających z solarium zachorowało na tanoreksję, czyli "obsesyjne myślenie o kolorycie swojej skóry". Kaczyńska zauważyła, że często użytkownikami takich miejsc są nastolatkowie, którzy z racji swojego młodego wieku mogą nie być świadomi, jak niebezpieczne jest nadmierne opalanie.

Młodzi ludzie w okresie dorastania są przewrażliwieni na punkcie swojego wyglądu, zazwyczaj bardzo krytyczni wobec siebie i nierzadko cechuje ich niska samoocena. Skłonność do popadania w skrajności jest niemal wpisana w ten okres życia młodzieży - wyjaśniła.
To miejsca niebezpieczne dla naszego zdrowia zarówno fizycznego, jak i psychicznego, a limitowanie dostępu do nich jest uzasadnione oraz koniecznie - dodała.

MT

Nowy partner Marty Kaczyńskiej na zdjęciach z inną kobietą. "W tak intymnej pozycji spędzili kilkanaście minut"

Tylko zapalony turysta będzie miał 10/10 z tego quizu geograficznego
1/10Kupując coś pod tym słynnym łukiem zapłacimy w:

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (335)
Marta Kaczyńska ostrzega przed nadmiernym opalaniem i korzystaniem z solarium. Opalanie jest uzależniające
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ginztonickiem

  Oceniono 358 razy 330

  Pani Marto, w spłuczce w toalecie jest taki wihajster, który blokuje dopływ wody po napełnieniu. Czasami się zacina. Czy mozna to naprawic, czy wymienić spłuczkę? Proszę o opinię.

 • Gość: duckbeak

  Oceniono 308 razy 298

  Mam wrazenie, ze w tej paplaninie o opalaniu i masturbacji jest spory element autopsji

 • Gość: pilne pilne

  Oceniono 213 razy 199

  Pani Marto mąż mnie zdradza, wybaczyć czy rzucić go w cholerę. Pani jest ekspertem od sypialni.

 • evoque01

  Oceniono 166 razy 146

  Jakbym miał taka kobietę przy sobie to niestety, ale jedynie masturbacja wchodziłaby w grę.

 • elenem

  Oceniono 140 razy 134

  Ja zas odnosze wrażenie ze Marta ma jakiś problem sama ze sobą. Z nadmiernym opalaniem na pewno. Masturbacja uzaleznia? pierwsze słyszę. Marta chyba pomyliła seksoholizm z masturbacją. Owszem sa osoby o nadmiernym popędzie płciowym, obu płci. Ale masturbacja jako taka nie jest czynnością szkodliwą.
  Za to prowadzenie zbyt rozwiązłego życia płciowego, wielość partnerów jest duzo bardziej szkodliwa.... choroby weneryczne i zakazne HIV, HCV, wirusy wątrobowe itd. Nie polecam. Masturbacja jest duzo bardziej bezpieczna. Nie kazdy ma męża czy zonę i jakoś trzeba sobie radzić w tych sprawach.

 • Gość: gość

  Oceniono 136 razy 130

  Kolejne sumienie narodu. Dziękuję, mam swoje, Wolno mi jeszcze używać, czy już PiSy wykupiły na wyłączność?

 • szlachcic

  Oceniono 116 razy 100

  jak te pisowce maja nasrane we lbach to jest nie do pojecia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane