Sara z "Rolnika" ma nowego chłopaka? Nie wytrzymuje i zdenerwowana komentuje: Nie robić mi tutaj "Mody na sukces"

Sara z 4. edycji "Rolnik szuka żony" jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek. Teraz postanowiła skomentować najnowsze plotki na temat swojego rzekomego romansu z Karolem.

Sara ma nowego chłopaka? Takie informacje pojawiły się ostatnio w mediach. Wcześniej wydawało się, że uczestniczka najnowszej edycji "Rolnik szuka żony" znajdzie szczęście u boku Karola. Niestety ich relacja rozpadła się zanim się tak naprawdę rozkręciła na dobre. Jej nazwisko łączone było ostatnio z Dawidem z Wołomina, jednym z kandydatów rolniczki Małgorzaty z tej samej edycji programu.

Sara postanowiła odnieść się od ostatnich spekulacji na swój temat. Zrobiła to w sposób krótki i konkretny. Na Facebooku zamieściła wpis, który jednoznacznie zdementował wcześniejsze doniesienia o jej nowym, rzekomym związku.

Nie byłam, nie jestem i nie będę nigdy z Dawidem z "RSZŻ". Więc nie robić mi tutaj "Mody na sukces". Ją macie aktualnie w niedzielę na wiadomym kanale o wiadomej godzinie:). Aktualnie jestem we Włoszech, tutaj ludzie mają swoje życie i jest ono cudowne. Polecam i bez odbioru!

Między Sarą i Karolem iskrzyło prawie od samego początku programu. Para wybrała się na randkę, która była tak namiętna, że wymknęła się spod kontroli. Ewidentnie zaiskrzyło. Kiedy podczas jednej z imprez, będąc pod wpływem alkoholu, przewrócili się, Sarę zabrało pogotowie. Karol jednak niezbyt się tym przejął, a ich związek rozpadł się.

AG

'Rolnik szuka żony'. Pary, które przetrwały

Więcej o:
Komentarze (9)
"Rolnik szuka żony". Sara ma nowego chłopaka? Nie wytrzymuje i zdenerwowana komentuje: Nie robić mi tutaj "Mody na sukces"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 6 razy 4

  Jak nie wytrzymuje, niech puści.

 • Gość: gość

  Oceniono 4 razy 4

  W końcu sama się pchała do tej "Mody na sukces ".

 • Gość: $

  Oceniono 4 razy 4

  Co to za dziewoja??? Wnioskuję, ze ma się za jakąś gwiazdę. Buahahaha!

 • Gość: rada

  Oceniono 9 razy 3

  Gratuluję śmiałej odpowiedzi.Chcą na Pani wizerunku zarobić szmatławce, dopisując z sufitu historie.Prosze się nie dawać i podać ich do śądu o naruszanie wizerunku!!

 • Gość: szejk z duuupaju

  Oceniono 2 razy 2

  Debilce wydaje się że jest gwiazdą? Czy co?

 • Gość: vb

  Oceniono 5 razy 1

  dziewczyno jaka ty jesteś brzydka , nie pij tyle

 • Gość: pepa

  0

  U Janeczki było widać zaangażowanie i uczucia a Tereska zimny chłód

 • Gość: JULIAN

  Oceniono 5 razy -1

  najdurniejsza to byla Janeczka od Mikolaja,strasznie nachalna i durnowata w zachowaniu,szkoda,ze nie pojechal do Teresy bo to kobieta z klasa a teraz pryk zostanie sam

 • Gość: Maciek

  Oceniono 6 razy -2

  najdurniejsza byla Janeczka strasznie nachalna i nieobyta ,szkoda,ze nie pojechal do Teresy bo to kobieta z klasa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX