Olga Frycz wkurzona obelżywymi wiadomościami od fanów "M jak Miłość". "Mam na imię Olga, nie Ala. Części z Was wszystko się popitoliło!"

Wątek bohaterki granej przez Olgę Frycz w "M jak Miłość" jest ostatnio bardzo burzliwy. Aktorka wyjawiła, jakie skrajne emocje budzi to w fanach serialu i nie przebiera w słowach: Części z Was, drodzy Państwo, wszystko się popitoliło.

Olga Frycz kilka miesięcy temu ogłosiła, że odchodzi z "M jak Miłość". Obecnie są emitowane ostatnie odcinki z jej udziałem, a dosyć burzliwe zakończenie wątku jej bohaterki budzi wśród widzów skrajne emocje. Aktorka wyznała, że dostaje mnóstwo wiadomości, które wskazują na to, że ludzie... mylą ją z fikcyjną bohaterką, Alą Zduńską. Nie jest tym faktem zachwycona.

Ważna informacja. Mam na imię Olga a nie Ala*, na nazwisko mam Frycz, a nie Zduńska, nie mam córki Basi i nie mam też męża o imieniu Paweł. Części z Was, drodzy Państwo, wszystko się popitoliło. Serial to serial, a życie to życie... I co zrobisz jak nic nie zrobisz.
Nie wysyłajcie mi proszę wiadomości z gratulacjami o ciąży, bo w ciąży nie jestem i mam na imię Olga, a nie Ala, a na nazwisko mam Frycz a nie Zduńska...itd...
*Ala to postać fikcyjna, stworzona przez scenarzystów. A ja moją przygodę z tym serialem już zakończyłam :).

Pod postem aktorka chętnie odpowiadała na komentarze fanów, zdradzając m.in. jakiego rodzaju wiadomości dostaje.

Jak wysyłają wiadomości "ty kur&o, jak mogłaś zostawić Pawła" to po jakimś czasie jest to męczące jednak - napisała.

Niektórzy nie zrozumieli intencji aktorki:

Swoją drogą trochę to przykre, starsi ludzie żyją tymi serialami i wiek już im na takie pomyłki pozwala. Choć Panią lubię, trochę chyba Pani w piórka obrosła no i cóż strasznego, bo Panią mylą... Ja już skończyłam przygodę z serialem, więc się odpi**rzcie? Tak to dla mnie zabrzmiało, jeśli rola była dla Pani pomyłką to i tak jest to konsekwencja Pani wyboru. Niby śmieszkowanie, ale nie dla mnie.
Proszę mi wierzyć, że jak starsza osoba na ulicy podchodzi do mnie i pyta "co u córci i co u męża" to cierpliwie odpowiadam :) - zapewnia Frycz. Napisałam tego posta raczej do ludzi młodych, którzy używają Facebooka i którzy wysyłają naprawdę przykre wiadomości. W piórka nie obrosłam droga Pani, a tylko mam takie poczucie, że ludzi edukować trzeba i uświadamiać. Tak. Skończyłam przygodę z serialem, a rola nie była dla mnie pomyłką, chociaż nudna była ta Ala jak flaki z olejem.

Ala Zduńska grana przez Frycz wdała się w romans i zaszła w ciążę z kochankiem. W najbliższych odcinkach mają się rozstrzygnąć jej losy.

Oni odeszli z 'M jak Miłość'

WJ

Więcej o:
Komentarze (48)
"M jak miłość". Olga Frycz dostaje obelżywe wiadomości od fanów. Wkurzona odpowiada: Części z Was wszystko się popitoliło!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: as

  Oceniono 61 razy 53

  Wiekszosc ludzi to debile, wiadomo nie od dzis. Niestety takie debile mają prawa wyborcze.

 • Gość: Bibi

  Oceniono 23 razy 21

  „ty kur&o, jak mogłaś zostawić Pawła”, może jednak chodziło o „ty Kulson...” Takie na czasie ostatnio.

 • Gość: Ala

  Oceniono 19 razy 17

  Też bym się wkurzyła na jej miejscu. Swoją drogą dziwię się, że jej postać wzbudza tyle emocji. Moim zdaniem Ala grana przez Olgę była mdła i nie wiem, czy widzowie rzeczywiście zauważyli, że ostatnio jej w serialu mniej. Kiedy zniknie, też trudno będzie za nią tęsknić, więc co za różnica, z jakiego powodu.

 • Google mnie wkurza

  Oceniono 12 razy 12

  Róbcie jeszcze więcej seriali, tak aby głupi naród jeszcze bardziej zidiociał.

 • uploadhelski

  Oceniono 12 razy 12

  Historii z Isaurą nie pamiętacie? Tłum widzów, fanów serialu "Niewolnica Isaura" chciał zlinczować Leoncia, jaja jak berety! Typowego moherowego sortu przedstawicielki suwerena czekały na "Leoncia" przed gmachem TV ( o ile dobrze pamiętam), z napisami piętnującymi jego zachowanie wobec Isaury :)

 • Helena Stanek

  Oceniono 9 razy 9

  jakim trzeba być tłukiem, by utożsamiać odegraną rolę z aktorką. TO JEST TEN "suweren", którego robi w konia rydzyk i kaczor

 • elpollako12

  Oceniono 11 razy 9

  I czego się dziwicie, że pisuary mają +/- 40% w sondażach?

 • Gość: klan i plebania

  Oceniono 9 razy 7

  No właśnie, jak mogła zostawić Pawła???
  PS. O jakim serialu mowa?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX