Aktorka z "Na Wspólnej" oskarżona o współpracę z "dilerem gwiazd". Opublikowała oświadczenie

Natalia W.

Natalia W. (Screen z Instagram.com/nataliawalarowska)

Natalia W. z obsady "Na Wspólnej" współpracowała z Cezarym P., zwanym "dilerem gwiazd" - informuje "Super Express".

Współpraca miała polegać na tym, że Natalia W. przekazywała zainteresowanym numer telefonu do Cezarego P., najbardziej znanego obecnie dilera gwiazd, w którego notesie policja znalazła ponad 200 nazwisk. "Super Express" informuje, że policja złapała Natalię W. na gorącym uczynku.

Jest oskarżona o pomocnictwo w udzielaniu narkotyków, to jest o czyn z art. 18 par. 3 Kodeksu karnego w związku z art. 59 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Polegało to na tym, że oskarżona ułatwiała sprzedaż kokainy poprzez przekazywanie numeru telefonu do Cezarego P. - powiedział tabloidowi prok. Łukasz Łapczyński z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.
W związku z wnioskiem o wyłączenie wątku dotyczącego Natalii W., a także wnioskiem o dobrowolne poddanie się karze przez oskarżoną będzie ona sądzona w odrębnym postępowaniu - to z kolei informacja pochodząca od sędzi Anity Kowal, prowadzącej sprawę Cezarego P.

"Super Express" twierdzi, że Natalia W. przyznała się do zarzucanych jej czynów. Tymczasem ona na Instagramie opublikowała oświadczenie, w którym komentuje oskarżenia.

W związku z zamieszczoną w dniach 101-2 listopada 2017 roku w dzienniku "Super Express" publikacją: artykułem zatytułowanym "Narkotyki w 'Na Wspólnej'?", który opatrzony został moim wizerunkiem, okładką, na której opublikowano mój wizerunek opatrzony tytułem "Skandal! Kokaina na planie 'Na Wspólnej'? niniejszym oświadczam, że zamieszczone w tym materiale prasowym informacje dotyczące mojej osoby są nieprawdziwe i szkalujące.
Zawarcie w treści wskazanego materiału prasowego nieprawdziwych i szkalujących informacji na mój temat oraz publikacja opatrzona moim wizerunkiem w prasie o zasięgu ogólnopolskim - skutkowały naruszeniem moich dóbr osobistych. W związku z powyższym wskazuję, że zostały podjęte stosowne kroki prawne.
Oświadczam, że dalsza ingerencja w moje dobra osobiste polegająca na rozpowszechnianiu wskazanych informacji i materiałów w jakikolwiek sposób - za pośrednictwem prasy, mediów społecznościowych lub środków masowego przekazu - skutkować będzie podjęciem dalszych kroków prawnych - czytamy tam.

Prokurator Łukasz Łapczyński, w rozmowie z serwisem Plotek.pl przyznał, że nie zna treści oświadczenia Natali W. Zapytany przez nas, czy potwierdza słowa wypowiedziane dla "Super Expressu", odpowiedział:

Udzieliłem "Super Expressowi" pewnej krótkiej informacji, nie znam treści tej publikacji. Nie jestem w stanie się do tego teraz odnieść. Sprawa została zakończona skierowaniem aktu oskarżenia.

TVN nie chce komentować sprawy aktorki, która nie jest w stałej obsadzie serialu "Na Wspólnej". Natalia W. gra tam Marzenę Prus, dziewczynę Roberta Malczewskiego, w którego postać wcielił się Robert Janowski.

Z kolei Cezary P. jest uważany za głównego dostarczyciela zakazanych substancji psychoaktywnych dla celebrytów. Zawartość jego notesu z nazwiskami nie jest jednak znana. Można się tylko domyślać, jak ujawnienie jej mogłoby zatrząść światkiem polskiego show-biznesu.

JZ

Quiz na Deser. Jak dobrze znasz twórczość Monty Pythona?
1/10Czego nikt się nie spodziewał?
Zobacz także
Komentarze (92)
Natalia W. z "Na Wspólnej" oskarżona o współpracę z dilerem narkotyków. Opublikowała oświadczenie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosc

  Oceniono 45 razy 37

  musiałem założyc okulary szwagra spawacza gdyż od tej GWIAZDY bije taki blask że gołym okiem to nie można patrzeć na to cos.

 • blasphemy

  Oceniono 33 razy 29

  nie oglądam Na Wspólnej - czy tam też nosi takie śmieszne prostokątne czarne okulary?

 • Gość: gosc

  Oceniono 29 razy 27

  AKTORKA -----ha ha hi hi -bęc na glebę ze smiechu .

 • Gość: simon

  Oceniono 24 razy 20

  to nie aktorka, to kobita z reklam występująca (o ile, bo nie oglądam) w serialu. Nie nadużywaj, plotku słowa aktorka ;)

 • wd_40

  Oceniono 23 razy 19

  Ku... mać!!! Jaka aktorka?!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX