"Jest niewyżyta seksualnie". Ostra reakcja księdza na program Gessler. Poszło o marchewki-wibratory

Magda Gessler stwierdziła w swoim programie, że marchewka stosowana jest od lat w zakonach jako naturalny wibrator. Jej wypowiedź nie spodobała się księdzu, który otwarcie ją skrytykował.

Jedną z głównych bohaterek pierwszego odcinka nowego programu Magdy Gessler była poczciwa marchewka. Jednak to nie na jej walorach smakowych skupiono się przede wszystkim, a na innym, dość zaskakującym zastosowaniu. Prowadząca "Kuchenne rewolucje" próbowała uświadamiać widzów, twierdząc, że pomarańczowe warzywo jest afrodyzjakiem i naturalnym wibratorem. Gessler stwierdziła także, że takie wykorzystanie warzywa szczególnie popularne jest w zakonach.

Stwierdzenie Gessler bardzo nie spodobało się księdzu, który wręcz nie krył zażenowania.

Wypowiedź pani Magdy Gessler jest żenująca, gdyż powoływanie się na treści poniżające wartość celibatu uderza w nas wszystkich. Księży, zakonnice, małżeństwa, czyli ludzi żyjących w czystości stanowej. Nie wiemy, na jakiej podstawie tak mówi, przypuszczam, że na podstawie domysłu, gdyż nie słyszałem o badaniach seksualnych zachowań zakonnic. Oczywiście i w zakonach może się zdarzać grzech przeciwko czystości. Zakonnica wtedy idzie do spowiedzi i wraca do Pana Boga - powiedział ksiądz Ryszard Halwa w rozmowie z "Super Expressem"

Ksiądz zasugerował także, że gwiazda może mieć problemy z własnym życiem seksualnym, stąd takie kontrowersyjne wypowiedzi.

Ta wypowiedz obciąża siostry zakonne, jakoby nie potrafiły żyć w czystości. Takie poniżanie celibatu może świadczyć o tym, że to pani Magda Gessler sama problemy ze sobą i jest niewyżyta seksualnie. Nie wiem, czy ma męża. Ludzie, którzy chodzą na boki, czy uprawiają „seks z samym sobą” uważają, że wszyscy tak muszą.

Na sam koniec ksiądz Ryszard Halwa oferuje pomoc.

To jest choroba. Ludzie z zaburzonym system płciowości i wartości są przekonani, że nikomu nie udaje się żyć w celibacie (...). Dla osób z zaburzeniami w sferze seksualnej obecnie jest wiele terapii, może pani potrzebuje pomocy.

O programie "Sexy kuchnia Magdy Gessler"

Prowadząca "Kuchennych rewolucji" w swoim najnowszym programie "Sexy kuchnia Magdy Gessler" będzie udowadniać, że kuchnia naprawdę może być sexy i to pod wieloma względami. Tematyka ma się kręcić wokół uwodzenia poprzez gotowanie. Przykładowe tytuły odcinków to: "Orgia smaków", "Śniadanie do łóżka" oraz "Rozważna i romantyczna". Magda Gessler będzie prezentować własne, autorskie przepisy na dania zarówno kuchni polskiej, jak i międzynarodowej. Program emitowany jest w każdą niedzielę, o godz. 10.55, na kanale "Food Network".

Oglądaliście pierwszy odcinek? Jak Wam się podobał?

AG

Więcej o:
Komentarze (145)
"Jest niewyżyta seksualnie". Ostra reakcja księdza na program "Sexy kuchnia Magdy Gessler"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kater-11

  Oceniono 131 razy 107

  Kapłan kościoła katolickiego oferuje pomoc ? w zakresie seksualności ? to może niech pomoże ks Gilowi ( chłopcy z Dominikany ) , abp Wojciechowskiemu ( chłopcy z Dominikany ) , bp Petz ( alumni z seminarium ) . Nauczcie się szanować normalnych ludzi . Kapłani kościoła katolickiego nauczcie się jednego - nie jesteście dla normalnych ludzi żadnym autorytetem.

 • forfiter_jr

  Oceniono 92 razy 74

  Raczej osoby żyjące w celibacie wymagają terapii i to intensywnej. A że Gesslerowa pier...li głupoty wiadomo od dawna.

 • Gość: GdzieWesele.pl poleca

  Oceniono 69 razy 53

  Tylko księdza tu jeszcze brakuje! xD

 • 92ilme

  Oceniono 65 razy 49

  Ksiadz widocznie "wyzyty seksualnie" wiec wie co mowi.

 • 92ilme

  Oceniono 67 razy 47

  Zastanawiam sie po jakiego grzyba do wiary w Boga potrzebny jest ksiadz i kosciol katolicki. Jesli wierze w Boga to nie moge wierzyc w kosciol i ksiedza.

 • staefun

  Oceniono 57 razy 43

  "Zakonnica wtedy idzie do spowiedzi i wraca do Pana Boga"
  -
  A marchewka wraca do spiżarni.
  I wszyscy są zadowoleni.
  Kocham katolicyzm!

 • kler-killer

  Oceniono 54 razy 40

  Szaman zbrodniczej sekty pedofilskiej się odezwał? Wypad do kruchty katabasie!
  Pamiętaj Polaku! Jest statystycznie wielokrotnie większe niebezpieczeństwo, że Twoje dziecko wyrucha ksiądz, niz że wysadzi je islamski terrorysta.

 • Gość: wibratorek

  Oceniono 45 razy 37

  hahahaha - nie ma to jak specjalista od sexu - facet w sukience:))))

 • Gość: ginztonickiem

  Oceniono 67 razy 37

  Panie ksiundz, zdrowaski klepać a nie przed telewizorem siedzieć!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX